Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Lekcja 4 - Kolejny raz gromadzę lwiątka
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arianna
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 7:20 pm    Temat postu: Lekcja 4 - Kolejny raz gromadzę lwiątka Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, niewielkie wzniesienie które służy za szkółkę dla młodych lwiątek. Ot co, wszechwiedząca Eler tu prowadzi swoje zajęcia i każde lwiątko z Lwiej Ziemi może tu się zjawić. Elerina wcale nie gryzie, ona pożera w całości! Dobra, koniec żartów, przyjdziesz - nauczysz się czegoś, nie przyjdziesz - Twoja strata, ot.

Samica trafiła tu i usiadła oczekując na lwiątka, a mogły tu przyjść nie wychodząc z tematu, bo dzieje się to poza fabułą, Eler też tu mogła przyjść pomimo tego że nie może chodzić bo tak Momo powiedział.
Ogon owinął się wokół łap, a oczy spoczęły na niebie. Ach, słodkie obłoczki przeszywające się na nieboskłonie, ale ona się nie popłacze, to w końcu super-hiper Eler!
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:40 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oscar
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(chwilowo jest to otwarte dla wszystkich lwiątek w LZ?)

Wszedł, usiadł, był tu pierwszy.
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona również postanowiła się tu zjawić, chociaż nie miała ku temu żadnego specjalnego powodu. Ot, po prostu sobie przyszła, by następnie usiąść gdzieś nieopodal Oskara, jednak w bezpiecznej odległości.
- Ruve - przywitała się, jak na Lwioziemkę przystało.
Co z tego, że mogła się za takową uważać zaledwie od wczoraj? Była Lwioziemką i już.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arianna
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Ano, otwarte.//

Lwica uśmiechnęła się widząc dwie pociechy. Były takie słodkie i malutkie... Normalnie tylko podejść i wyściskać. Kurwa, co się dzieje z moją Eleriną?! Gdzie ta wredna złośnica?!
- Ruve kochane. Jestem Elerina, wasza nauczycielka. Proszę, przedstawcie mi się. - odparła łagodnym tonem, biedna Elercia... Coście jej zrobili... Lwica zastrzygła uchem, najwidoczniej coś ją swędziało czy mucha latała koło ucha... Mniejsza z tym.
Powrót do góry
Oscar
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Jestem Oskar-przedstawił się, było to dziwne, gdyż Eler była jego ciotką.
Popatrzył na Fel
-Ruve-powiedział do koleżanki, mógł być jej przyjacielem, byli w tym samym stadzie.
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ruve, ruve - rzuciła do Oskara, hm, może on jednak nie był aż taki zły?
Nieważne. Teraz miała coś innego do roboty, mianowicie musiała wykonać polecenie Eleriny. Trudne, zaprawdę, ciekawe, czy sobie z nim poradzi. Pfeh.
- A ja Felija - wymówiła swe imię, z lekkim uśmiechem na pysku, przecież nie mogła wyjść na ponuraka.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Lunatone
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na horyzoncie pojawiła się smukła sylweta młodej lwicy, która wolnym truchtem podążała coraz bliżej małej grupki, składającej się z jednej dorosłej lwicy oraz dwóch lwiątek. Przyszła przy okazji - chciała się czegoś nauczyć. Ponad to nie ma nic innego do roboty. Zatrzymała się metr od dorosłej lwicy.
- Ruve - przywitała powitaniem stadnych wszystkich obecnych oraz lekko się uśmiechnęła.
- Przepraszam za spóźnienie - dodała jeszcze do swojej wypowiedzi. Tak, ona zawsze tak robiła, gdy na coś nie przyjdzie na czas. Miała nadzieję, że nauczycielka jej wybaczy swoją niepunktualność. Podążyła parę kroków do tyłu w stronę innych uczniów i zajęła miejsce z boku. Usiadła na ziemi, a ogon delikatnie odbił się od podłoża i upadł na nią. Luna znała tą lwicę tylko z widzenia. Ona przekazała jej wiadomość o zebraniu stada na Lwiej Skale, lecz reszty lwiątek nawet na oczy nie widziała. Przeleciała wzrokiem lwiątka, po czym utkwiła go na kremowej lwicy. Wiatr bawił się jej krótkim futrem, a słońce lekko je podgrzewało. Cóż, jej futro nie chroniło przed takim zimnem, które nagle zapanowało w Afryce. Brakuje jeszcze śniegu lub gradu do tego. W tedy byłoby po prostu ekstra !
Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica machnęła ogonem i z uwagą przyjrzała się Lunatone, a userka znów złapała się za głowę bo bardzo nie lubi jak inni nie czytają zgłoszeń. A dalej, zastanawiam się nad tym, czy by nie zrobić walki na równym poziomie statystyk dla obu przeciwników, bo może to być ciekawe, ale nie wiem czy to się sprawdzi...
- Ruve. Powiedz mi, nie jesteś raczej lwiątkiem, tak? - no i chodzi tu o poziom, Lunatone miała wyższy niż poziom zaproszonych. No i takim oto sposobem przeciąga się lekcją, o, jak miło... Wybaczcie, ale nie mam innego wyjścia.
Powrót do góry
Oscar
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ruve-powiedział.
Patrzył się na lwicę.
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona zaś wcale się nie przywitała, zamiast tego tylko zerknęła na przybyłą z ukosa. Dorosła, no dobra, nastolatka. Czego ona tutaj szuka? Toż to miejsce dla lwiątek. Ech, miejsce zajmuje, czas się traci, nonsens. Na miejscu Eleriny zapewne przegoniłaby tamtą, ale niestety nie miała takiej możliwości. Poza tym, i tak była najmłodsza z całego towarzystwa, więc nie miała za dużo do powiedzenia.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Lunatone
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No nie - odpowiedziała dwoma słowami na pytanie lwicy. Nie przyszła tu, żeby od razu stąd uciekać lub być przegoniona przez starszą i silniejszą od siebie lwicę. Cóż, Luna na pewno nie będzie walczyć o to, by pozostać. Jej uśmiech zszedł z pyska, a ona wciąż wpatrywała się w postać przed sobą. Ona nie jest dorosła, można nawet ją traktować jak lekko wyrośnięte dziecko. No przecież nastolatki nimi są, czyż nie ? Lwica zastrzygła uchem i popatrzyła znów na lwiątka. Zauważyła, że jednemu lwiątku nie podobało się, że jest w tym miejscu. Westchnęła cicho, ledwo dosłyszalnie i znów przeniosła wzrok na karmelową. Cóż, jak będzie trzeba to odejdzie, nie ma problemu. Chociaż wolałaby zostać i czegoś nowego się nauczyć, a nie rozmawiać z jakimiś nieznajomymi dorosłymi lub lwiątkami, bo takie tylko spotkała przez cały pobyt w tej krainie. Poruszyła ogonem po ziemi.
Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A to jest lekcja dla lwiątek... - rzuciła tylko spoglądając na Feliję. Nosz, kurwa, nie dadzą w spokoju lekcji poprowadzić, a nadużywać panelu moderatora nie chcę. Chcesz się czegoś nauczyć? Trzeba było wcześniej się odzywać... Co ja w ogóle robię, Eler winna wyprowadzić lwicę już w poprzednim poście nie użerać się z nią. Ale nie, no cóż... Trzeba to jakoś przeboleć, nie miesjce pretensji do mnie bo nie odpowiadam za cały świat. Tak więc... Lwica zastrzygła uchem czekając na jakąś reakcję. Zasady są jedne, tylko, kurwa, się do tego stosujcie bo mnie kurwica strzeli.
Powrót do góry
Lunatone
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Spokojnie, już mnie tu nie ma, Ruve - odpowiedziała i pożegnała się słowem, którego używała także do przywitania. Wstała po chwili oddalając się od grupy. Dobra, jak jej tu nie chcą to nie. Bez łachy. Luna wlała odejść zanim ją stąd wygonią siłą, a tego pragnęła uniknąć. Po chwili smukła lwica wszystkim zeszła z oczu. Po prostu wyszła z tego miejsca wolnym truchtem. No cóż, jak chcą spokoju od niej będą go mieć. Kierowała się w stronę... no właśnie, dokąd ? Sama nie wiedziała.
Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Więc powiedzcie mi, jakie znacie stada prócz Lwiej Ziemi. - odparła szczęśliwa spoglądając na lwiątka. Jej uśmiech nie znikał. Czy wy to rozumiecie?! Nie znikał! Co się stało z moim Karmelem? Nie wiem już czy mam się śmiać czy płakać, nosz, gdzie jest ta lwica którą kocham? Która miała się wbić w zadek Momo?! Szczerzy się do małych pojebańców w szkółce, oczywiście, tyczy się to postaci.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:40 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzała za tamtą. Uff, jak dobrze, że już sobie poszła, teraz lekcja będzie przebiegać bez przeszkód... No, a przynajmniej taką nadzieję miała Felija. Zerknęła na drugie lwiątko - ciekawe, czemu on nic się nie odzywa? No trudno, w takim razie ona będzie pierwsza, jego strata.
- Złotej Gwiazdy, Płonącej Ziemi... - zaczęła, by następnie zawahać się na krótką chwilę. - I Zła Ziemia.
Tak? Dobrze powiedziała? Miała nadzieję, że tak, w końcu musiała się wykazać przed nauczycielką.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach