Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie - Sagitarii
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 5:28 pm    Temat postu: Szkolenie - Sagitarii Odpowiedz z cytatem

Przyszła na to idiotyczne szkolenie, którego nawet nikt jej nie da zrobić, by następnie usiąść sobie gdzieś, czekając na Sagi. Ogon obijała o ziemię z niecierpliwością, najwyraźniej nie miała zbyt dobrego humoru.
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:14 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jack
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc jednak Vendetta była szybsza, Surreal ma teraz tyle zajęć. Rodzenie, Kopa, Vari i Inn.
Sag wbiegła żwawym krokiem na równinę, skłoniła się trenerce i Władczyni nie spuszczając z niej wzroku.
- Danette.- Przywitała się normalnym głosem, ie było potrzeby by się wydzierać. Siadła wygodnie oczekując początku rozmowy.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Danette - odparła, posyłając lwicy lekki uśmiech.
Pamiętała ją, prowadziła jej pierwszy trening, dawno temu, ale jednak. A Ven raczej nie jest taka, by zapominała kogoś, kogo już kiedyś widziała.
- Na jaką rangę chcesz zdawać? - zadała pierwsze, podstawowe pytanie.

Jack
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Na Okena.- Tak jak zapisie, co w tym dziwnego? A no tak procedury, trzeba przez nie przejść, najpierw imię, ranga, potem twórcze odpowiedzi na pytania mały trening fizyczny i chop siup.
Ciemnoszara końcówka ogona ruszała się leniwie, z lewej, to na prawo i z powrotem. Zastrzygła uchem, ot coś ją zaswędziło. Proszę o kolejne pytanie!
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- To na początek powiedz mi, dlaczego wybrałaś akurat magiczną rangę - poleciła, rozsiadając się w trawie nieco wygodniej. - Dlaczego Okean, a nie Potężny Wojownik albo Majordomus? Masz jakiś specjalny powód poza tym, że wymienione przeze mnie rangi mogą być zajęte albo że taką rangę ci zaproponowano?
Jack
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak pomijając fakt zaproponowania rangi, dlaczego Sag nie chciała być kimś zwykłym? Odpowiedz jest banalna, ona nie czuje się zwykła, choć nieśmiała, delikatna, w porywach i napadach gorszego nastroju bywa nieposkromiona, niczym rzeka czekająca na opady deszczu.
- Oken jest władcą Wody, myślę że mój charakter jest bardzo do niej zbliżony, w roli tej magicznej rangi czuła bym się jak ryba w wodzie. Zwykłość moim zdaniem nie jest mi pisana. W dodatku, kolorem Okena jest błękit i szafir, podobnie jak i moim.- Wystarczy spojrzeć na kolor sierści Sag, zimne srebro w blasku księżyca jawi się niczym błękitne runo, szafirowe chłodne i zdecydowane oczy, czy to niewystarczający dowód że akurat z tym żywiołem młoda lwica czuła by się dopełniona? A może rzeczywiście ostawić ją na zwykłej posadzie? Taką wybrakowaną?
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[przepraszam, ale zdaje się miała być Chaota -.- nie Okean]
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A jak być się czuła na posadzie Chaoty? - spytała, wysłuchawszy z uwagą wyjaśnień lwicy.
Jack
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Ye.. Chaota, kurde dlaczego mi się to myli.. >_>//

- Chaota? Władca Ognia?- Sag zamyśliła się, z ogniem miała tyle wspólnego co piernik z wiatrakiem. Ale jakby nie patrzeć jej charakter bywał też wybuchowy, błękit i czerwień, kontrastowe połączenie. Kto tutaj zamieszać chce? Może być ciekawie, nawet bardziej niż wam się wydaje.
- Na pewno inaczej, ale skoro awans musi być stopniowy, a wchłanianie wiedzy magicznej odpowiednio dawkowane.- Skok na głęboką wodę mógł być złym pomysłem, lepiej piąć się stopniowo.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Inaczej... Konkrety proszę. Masz cokolwiek wspólnego z ogniem i jego pochodnymi? - dopytywała się.
Jack
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// Mam małe wątpliwości, w weekend mnie pewnie nie będzie, a zdaje się że rangi Specjalne zaraz znikną xP, nie rodzi to pewnego chaosu w tym treningu?//

- Zapał, żywiołowość, choć woda była by mi bliższa, jako istota żywa łącze w sobie wszystkie żywiły, to chyba oczywiste? W jednej chwili daję otuchę, miłość i wsparcie, a w drugiej jestem w stanie poparzyć każdego kto mnie rozgniewa.- Z pozoru delikatna osoba potrafi skrywać w sobie ogromne pokłady siły.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// E tam od razu znikną, przerobi się je po prostu, ale nadal będą specjalne. Poza tym, z naszym tempem to prędzej ten trening się skończy niż cokolwiek się stanie z rangami... //

- Co jest twoim celem? - zmieniła temat, bacznie obserwując niebieską spod wpółprzymkniętych powiek.

Jack
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Chcę znaczyć coś, moje dzieciństwo było do dupy. Chce by dorosłe życie było inne, chce być czymś więcej niż kolejnym lwem gdzieś tam. Nie miałam zżytej rodziny, więc chce by stado się nią stało.- Sag była złośliwa, czasem szorstka, ale nie samolubna.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// Ej, twój głos Sagi nie działa. //

- A masz jakieś konkretne plany? Dążysz do jakiejś rangi czy tytułu, a może chcesz stać się znana w okolicy z jakiegoś bohaterskiego czynu? - dopytywała się.

Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:14 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jack
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2010 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Już działa xd//

- W istocie, dążę do rangi Mistrza. Zawsze chciałam być kimś sławnym, rozpoznawanym w otoczeniu.- Wynika to z ignorowania jej w dzieciństwie, każdy ma jakieś marzenia, a bycie kimś sławnym i wielkim to raczej nie najdziwniejsze z możliwych.
Spojrzała w niebo, jej imię pochodzi od jednej z najjaśniejszych gwiazd, więc Sag chce lśnić jak jej imienniczka na nocnym nieboskłonie
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach