Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Lekcja 2 - Momo ma się wykazać
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arianna
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2010 8:44 pm    Temat postu: Lekcja 2 - Momo ma się wykazać Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, niewielkie wzniesienie które służy za szkółkę dla młodych lwiątek. Ot co, wszechwiedząca Eler tu prowadzi swoje zajęcia i każde lwiątko z Lwiej Ziemi może tu się zjawić. Elerina wcale nie gryzie, ona pożera w całości! Dobra, koniec żartów, przyjdziesz - nauczysz się czegoś, nie przyjdziesz - Twoja strata, ot. A dziś zaszczyci nas sam król któremu brakuje jednego poziomu do mistrza.

Pojawiła się i Eler. Czas wyedukować naszego króla, ot. Ta dam! I usiadła na wzgórzu w mżawce, trudno, najwyżej nasz szanowny Momo zmoknie, a co! Lubi go, to jej przyjaciel, ale w jej mniemaniu nieco o niej zapomina. Ale czy fochać się będzie? Pożyjemy - zobaczymy.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:27 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// Chociaż na PW mogłaś napisać że zapisujesz mnie na lekcje xP//

Kopa przybył, przysiadł i ukłonił się mentorce.
- Witaj Elerina.- Czas chyba zacząć naukę i nadrabianie strat, w tak zwanej Historii współczesnej. Niewiele wiedział o rządach po Simbie i tych przed Morgothem. A wstyd by to był gdyby nadal pozostawiono taki stan rzeczy.

The shouting voice of that guy is revived
I want to try a love like that Get on time

I can fly You can fly is there a prohibition to flying?
Yeah all right!

Because being cute isn't enough BURNING HIT TIME

Let's talk about the important dream, embrace your trembling heart

that moment you had been always longing for, you can't catch it easily
however are you fully prepared yet? let's go!

and we will carve a new story forever run off and
dive Show me Fly the sky
</center>

<tr><center></center></tr>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arianna
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Mogłam... xD//

Na pysku lwicy pojawił się chytry uśmieszek gdy tylko zobaczyła że nawet król się jej kłania, ach, ten chory umysł który potrafi przekręcić choćby najgłupszy gest, najkrótsze słowo.
- Ruve Momo. - rzuciła krótko, uśmieszek zniknął, czas zacząć lekcje. - Co jest dla ciebie najważniejsze? - nie ma sensu pytać się "jaka dziś pogoda?", "jak się czujesz?", e tam, już sama lekcja będę bardzo długa, przynajmniej tak planuje, a co!
A wracając do pozycji obojga, tak, z pewnością Elerina uważa że stoi nad nim. Czemu? Bo Momo się daje, znosi jej wybryki, chimery... Nawet Kami dziwi się że trzyma ją nadal w stadzie. A może jest taka bieda że nawet najgorszy lew się przyda? Może i coś w tym jest...
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Momo zawsze był optymistą, dostrzegał światło nadziei w najpochmurniejsze dni. Elerina potrzebowała by, ktoś w nią uwierzył i pomógł małemu pędowi rozwinąć się w piękny kwiat, gdyby nie ogrodnik, ogród umarł by i nie zachwycał swym pięknem, jednym słowem są ci, którzy podziwiają piękno i ci którzy je tworzą.
Nie rozważał długo nad odpowiedzią na pierwsze pytanie swej mentorki.
- Dla mnie najważniejsze jest życie.- Jedyna oczywista prawda, bez życia nie było by niczego, ani Kopy, ani Eleriny, nie było by też Lwiej Ziemi, ni źdźbła na sawannie.
Każde jedno życie ma wpływ na setkę innych, życie jest początkiem wszystkiego, bez życia nie było by śmierci, życie jest najpotężniejszym zjawiskiem na tej ziemi.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ona taaaaaaak bardzo nie chce aby, i tu oszczędzę jednego przymiotnika, optymizm Kopy zgasł... Ach, z wielką chęcią by roztrzaskała jego różowe okularki o ziemię. Ona nie widziała w życiu nic, nie była wielkim filozofem Kopą który zachwyca się głupim kwiatkiem, userka zresztą też się nad tym nie zastanawia, choć nie jest taką pesymistką jak Elerina. Przemilczała to, co miała powiedzieć, mimo iż ona jest nauczycielem pewnych rzeczy nie wypada.
- Więc stawiasz życie ponad stadem? - rzuciła ochryple, niczym wiedźma. Źle zinterpretowała wypowiedź Kopy, no, ale trudno. Niech on się postara aby wariat go rozumiał, a to nie jest takie trudne na jakie wygląda.
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwidoczniej musi rozszerzyć swoja wypowiedz.
- Życie jest tym bez czego stado nie mogło by istnieć, życie buduje stado. Pojedyncze życia, tworzą więzi, tworzą stado. Żyję dla stada i gdybym nie było we mnie życia, nie było by mnie tutaj teraz.- Oddaj życie dla stada, nie nie oddawaj, żyj dla niego! Stado to wiele żyć, o które trzeba dbać i chronić. Więc czy to nie życie jest najważniejsze? Nie o to w tym wszystkim chodzi?

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Momo musi także zajrzeć do propozycji bo mi piana z pyska popłynie, ale mniejsza z tym. Lwica już miała westchnąć i zacząć odpowiedź od "Panie filozofie", no ale nie powiedziała.
- Co może dać ci stado? - niby proste pytanie, ale czy na pewno? Ech, nie wiem, a nie, wiem, ale nie powiem! Na pysku Lwioziemki pojawił się szyderczy uśmieszek, tak to już miała w zwyczaju ta postać. No, cieszcie się że nie molestuje lwiątek! Choć czy była by do tego zdolna? Hm... Pewnie tak, choć jeden diabeł wie, szczerze powiedziawszy. A była by zdolna... śmiać się z tego że Morghoth umarł? Tak! Po stokroć tak, jej największy wróg zginął, zdechł, nie ma go! Ale czy ma w sobie jeszcze trochę... dobroci? Czy wszyscy w to wątpią?
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Momo tam zagląda i nadal nie wie co ma napisać pomysłów wiele ciekawych, ale nic mądrego do dodania to nie ma.. no przynajmniej na razie.
- Czy dwa lwy to stado? Tak, pod jednym warunkiem, że oba lwy pomagają sobie i dbają o siebie nawzajem. Co może dać mi stado? Wszystko, od zwykłej radości z otwarcia pyska do kogoś przyjaźnie nastawionego, po wsparcie w najtrudniejszych chwilach.- W grupie zawsze jest łatwiej, czyli można powiedzieć że stado ułatwia i czyni życie przyjemniejszym.
Czy gdyby nie stado, Eler nadal była by żywa? A Momo mógł spełniać swoje potrzeby niesienia pomocy i opieki?

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, ale w końcu stado jest ślepe, nawet nie widzi kim jest Elerina, więc...? Nie wiem czemu o tym mówię, w końcu już jesteśmy przy stadzie... Dziwię się, zresztą, to Kami pierwsza się o to pytała, dziwię się dlaczego Eler jeszcze w tym stadzie.
- Wszystko, władzę, szacunek, potęgę, nie idiotyczną miłość. Miłość jest dla głupców co nie widzą nic poza największym bogiem tego świata, "och, zbaw mnie Ra!". - burknęła bliska złości. Była wkurzona, czemu? Sama nie wie, ale ja wiem, bo Momo miał rację, ale Elerina była zbyt pyszna aby dopuścić ta myśl do siebie. - Mniejsza z tym, co to jest odwaga? - zadała następne pytanie, taki wstęp. Dziwne, zwykle się nie unosi na lekcjach, ale nie będzie potakiwać Kopie, no dajcie spokój...
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Miłość nie jest idiotyczna, bezwarunkowa miłość, to także chęć niesienia pomocy, w zamian za którą nie oczekujesz zapłaty. Chociaż uśmiech i bezpieczeństwo kogoś innego to też swojego rodzaju zapłata.- Jak zawsze wypowiedz zakończył uroczym uśmiechem, lubił pomagać i widzieć uśmiech osób którym pomógł, zawsze starał się dla innych.
- Odwaga.- Ciekawe pytanie, dlaczego akurat o to go zapytała?
- No cóż odwaga jest tym bez czego nie był bym w stanie żyć wedle swoich wartości. Bycie dobrym nie oznacza że wszystko jest piękne, wręcz przeciwnie, cały świat czasem stara się sprowadzić cię na samo dno. A ty musisz mieć siłę by przeciwstawić się losowi, być gotowym na ryzyko poniesienia porażki.- Lwy które kroczą ścieżką odwagi posiadają swoje niezmienne wartości, czy odwaga to honor? Poniekąd tak.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Sprzedałeś swoją duszę za wszystkie zalety świata czy zawsze byłeś lalką bez wad? - rzuciła ironicznie na jego odpowiedź. Nieszanowana cudzych poglądów, nie miała zalet... a właśnie, a może zrobimy sobie mały teatrzyk?
- A więc panie jestem dobry, jestem uczciwy, będę się pieprzyć tylko w poniedziałki - zaśmiała się głosem przesyconym udawaną troską, stroiła sobie pospolite jaja z Kopy jeśli ktoś jeszcze nie zauważył. - powiedz mi, kim jesteś? - proste pytanie, ale zmuszające do refleksji. Ogólnie zachowanie lwicy było dość dziwne, a jak na to zareaguje Kopa? Tego była ciekawa, co odpowie, i za kogo się uważa. Za króla? Przyjaciela? A może pospolitego kozła ofiarnego? Aj, nie będę podpowiadać.
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaś Kopa odpowiedział tylko uśmiechem, czy jego postawa jest aż tak idealna i niesamowita iż by ją posiąść musiał sprzedać za nią swoja duszę? Nie mieszajmy tutaj mocy piekielnych, to naprawdę nic aż tak nieziemskiego.
- Jestem tym kim jestem, zwykłym lwem, jednym z wielu. Moje pochodzenie nie czyni mnie nikim lepszym. Zawsze wolałem dawać niż brać, nigdy nie oczekiwałem niczego od świata. Może dlatego trudno mnie rozczarować? Potrafię cieszyć się z małych rzeczy, dlatego na moim pysku tak często gości uśmiech.- Kopa miał nadzieje że nie rozczarował swojej mentorki, jak w zwyczaju miał za każdym razem gdy zamienił z nią słowo, czy zwyczajne spojrzenie.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie! - huknęła wyraźnie zawiedziona. Ha, tym razem Kopie powinęła się łapa. - Jesteś puchatym kozłem ofiarnym który pozwala sobą pomiatać! Masz jeszcze choćby drobinę godności i powagi? Naśmiewam się z ciebie, czemu mi na to pozwalasz? Jesteś królem! Zapominasz o tym, i jak ty chcesz rządzić? - rzuciła gwałtownie. Bo to miała powiedzieć? Potakiwać śmiejąc się w myślach? Nie, tak nie może być.
Ach, nie zadała podchwytliwego pytania ze względu na to że chce aby sprawdzić jego wiedzę, w końcu tak dawno się nie bawiła, a robienie sobie jajec z króla to najlepsze zajęcie.
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Zakazami i srogim traktowaniem wyrobie sobie twoje posłuszeństwo, nie obudzę czegoś głębszego, stado powinno cechować oddanie i głęboka więź.- Owszem zmusić kogoś do posłuszeństwa nie jest rzeczą trudną, ale czy takiej osobie można ufać?
- Nie chcę rządzić, a przewodzić. Chce móc zaufać mojemu stadu.- Zgrane i ufające sobie stado, to silne stado.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:27 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arianna
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Mówisz jedno, robisz drugie. - stwierdziła krótko, niczym jakaś wielka księżna. No co, to w końcu wasza kochana Elerina która sprawiła że Lwia Ziemia ma taki rozgłos! Mówię tu o osiągnięciach postaci, choć userka też mogła by się przechwalać godzinami.
- Czym powinna być Lwia Ziemia, a czym jest? - zadała kolejne pytanie. Ile będzie trwać wstęp? Stronę, tak, stronę. Elerina lubi się pytać, chce wiedzieć dużo o Kopie, lew bez wad... We łbie się nie mieści, musi mieć jakąś wadę! A tak, już mam optymizm jest dla Eler wadą, i to wielką. Momo ją denerwuje, ciągle pewnie wieży że karmelek stanie się wierny i posłuszny, że kocha, a może i tak jest? No cóż... Kochać może nie kocha, a więc czemu podlizuje się Miviamowi? A może jednak kocha?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach