Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Reklama!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arianna
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 4:25 pm    Temat postu: Reklama! Odpowiedz z cytatem

Dużo myślę o tym jak rozreklamować Lwią Ziemię, kilka moich propozycji:
Wojownik/Adept na start - Złota Gwiazda i Płonąca Ziemia tak mają, a im lepsze rangi na start, tym więcej userów w stadzie. Nie są to wysokie rangi, ale dobre.
Znak Rozpoznawczy - No nie wiem, jakiś userbar? Albo odznaka czy cuś.
Placiat! - A taka tam grafika która przedstawia członków stada razem. Ktoś by był chętny? Ja osobiście mogę zrobić, ale... ale jest jedno ale, nie umim lwów rysować. :(
Maskotka - Kto zagłada strój kurczaka, Momo, Tauri, Shak? xD Odbija mi, możemy uznać że tego punktu nie ma.

A Wasze propozycje i komentarze odnośnie moich pomysłów?
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 4:40 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miviam Le Deuxieme
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2010 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Jestem na tak xP Wprawdzie Źli też mają "zaczęcie" od Zwykłego Lwa, ale muszę przyznać, że system awansów aż męczy i nie ma siły się grać. Wojownik bardziej motywuje. Myślę także, że jeśli jednak posty kandydata będą zbyt krótkie, a on sam sprawia wrażenie "olewającego", to powienien dostać na początku Zywkłego Lwa.

2) Tak, userbary! Na pewnym forum o kotach każdy miał userbar z należną sobie rangą i nazwą Klanu, po angielsku. Też można by było coś takiego zrobić, np. "King of Pridelands", "White Claw of Pridelands", "Great Warrior...", et cetera. Były proste, nie miały nic poza napisem. Akurat ja je robiłam, więc takie mogłabym zrobić. Niestety, bardziej rozbudowanych nie umiem.

3) Może każdy, kto umie jako tako bazgrać, narysuje własną postać i się je sklei? Jeśli któryś z aktywnych (nie ma sensu do plakatu dokładać postaci, które i tak znikną po tygodniu lub nie odgrywają żadnej ważniejszej roli) rysować nie potrafi, to rysujący wezmą także jego postać do narysowania.
Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2010 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
2) Tak, userbary! Na pewnym forum o kotach każdy miał userbar z należną sobie rangą i nazwą Klanu, po angielsku. Też można by było coś takiego zrobić, np. "King of Pridelands", "White Claw of Pridelands", "Great Warrior...", et cetera. Były proste, nie miały nic poza napisem. Akurat ja je robiłam, więc takie mogłabym zrobić. Niestety, bardziej rozbudowanych nie umiem.

Ja zrobię kilka, ot.
Cytat:
3) Może każdy, kto umie jako tako bazgrać, narysuje własną postać i się je sklei? Jeśli któryś z aktywnych (nie ma sensu do plakatu dokładać postaci, które i tak znikną po tygodniu lub nie odgrywają żadnej ważniejszej roli) rysować nie potrafi, to rysujący wezmą także jego postać do narysowania.

To może artyści z Lwiej Ziemi się ruszą i zrobią lineart postaci userów którzy nie wykazują talentu. Komu się będzie podobać ten weźmie i sobie jakoś pokoloruje, a ci co nie mają dobrego programu graficznego [Reklama - pobierz gimpa i się ciesz! Kilknij obowiązkowo!] to mogą poprosić kogoś o pokolorowanie, ot. Kto się zgłasza? Ja coś nabazgram, ot.
Powrót do góry
Miviam Le Deuxieme
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2010 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:

To może artyści z Lwiej Ziemi się ruszą i zrobią lineart postaci userów którzy nie wykazują talentu. Komu się będzie podobać ten weźmie i sobie jakoś pokoloruje, a ci co nie mają dobrego programu graficznego [Reklama - pobierz gimpa i się ciesz! Kilknij obowiązkowo!] to mogą poprosić kogoś o pokolorowanie, ot. Kto się zgłasza? Ja coś nabazgram, ot.

Okej, ale na początek trzeba będzie zrobić listę. I ogólnie zrobić wszystko w miarę szybko. Niestety, ja ten łikend już mam przewalony - na poniedziałek prezentacja z angielskiego i powtórka całej (!) chemii z gimnazjum, a we wtorek kartkówka z układu SI i pytanie z geografii. Nie ma co xP
Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1) Jestem na tak xP Wprawdzie Źli też mają "zaczęcie" od Zwykłego Lwa, ale muszę przyznać, że system awansów aż męczy i nie ma siły się grać. Wojownik bardziej motywuje. Myślę także, że jeśli jednak posty kandydata będą zbyt krótkie, a on sam sprawia wrażenie "olewającego", to powienien dostać na początku Zywkłego Lwa.

Popatrz na Złych, no zobaczcie moi mili jak daleko nam jest do nich, a nie, nie daleko. Jest ich tak mało że powinniśmy wykorzystać tą przewagę. A droga do tej pozycji w której oni się teraz znajdują jest niezwykle łatwa - możemy siedzieć cicho i czekać na koniec bądź walczyć. Więc wniosek nasuwa się sam - wypowiadać się!
Cytat:
Okej, ale na początek trzeba będzie zrobić listę. I ogólnie zrobić wszystko w miarę szybko. Niestety, ja ten łikend już mam przewalony - na poniedziałek prezentacja z angielskiego i powtórka całej (!) chemii z gimnazjum, a we wtorek kartkówka z układu SI i pytanie z geografii. Nie ma co xP

No cóż, Momcia to można wziąć od Kami, Krisa od Tauriego, Hewę od niej, moją Eler to zrobię całą lub jak nie zdobędę aparatu poproszę Ciebie. Shak... Mam już szkic, ale nie wiem kiedy będzie. A... W końcu zawsze można użyć wolnych lineartów od Malaiki, Kami bądź Miviama [masz na swoim koncie jeden ale i tak wystarczy]. xD
Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta, takiej Złej Ziemi to ja nigdy nie widziałam. A Cynamonem nie chce mi się dorastać, bo fajnie jest być lwiątkiem. :P
Dziwnie tak pisać przeciwko stadu, w którym ma się główną postać. xD Ale do tematu - Złej jest tak mało, że można to łatwo wykorzystać. Powiem wam coś. Nasze stado jest praktycznie nieporywalne. Niezniszczalne. Powód? 3/4 szeregów Lwiej to lwiątka. Już widzę, że Hewa oraz Titi mają szansę na coś większego niż lwiak. Bo to już niemalże dorosłe pannice. Alma się szkoli, z tego, co pamiętam. Ale reszta pod lwiątka się zalicza. Szkółka była dobrym pomysłem, można by tak te pokolenie młodych podszkolić. Im oni więcej wiedzą, tym będą wiedzieli, jak postąpić w razie różnych sytuacji, gdyby tak jeszcze podszkolić ich umiejętności walki. Karmelku, ale nie wiem, czy nadążysz. Ogólnie, wytrenować te lwiaki.

Woj od początku? Właściwie to czego nie. Jeśli ktoś nie pisze jak 6-ścio latek, myśli, to jak najbardziej tak. Woj może rangą najsilniejszą nie jest, ale to i tak lepsze niż Zwykły. I staty lepsze ma, stadu przydadzą się silne lwy, ta 40 woja lepsza niż 20 ZL. Jeśli by tak w temacie zebrało się gdzieś tak 2 do 3 wojów, to można obronić się przed ZZ, np. przed porwaniem, jeśli porywającemu nikt nie pomaga.

Można. Polecam też linearty z Coloring Cave. Niedawnko odkryłąm, że coś takiego istnieje. Jakby poszperać, to można znaleźć jakieś ciekawe linearty, dodać jakieś elementy charakterystyczne dla postaci, jesli takowe istnieją (jak pędzle na uszach Cynamonka, czy skrzydła Shakiry). I można jechać dalej. Ogólnie, ja mam jako takie obeznanie, ale w Photoshopie, Gimpa za nic nie pojmuję. Zresztą, od niedawna go mam. Mogłabym pomóc z kolorem czy cieniowaniem, ale należy zauważyć, że dopiero się uczę. Dla zainteresowanych - cieniowałam avek Rozy. Tak mniej więcej cieniuję. Eler widziała dokładniej na gg.

A do listy...
Dałabym Tauriego, Momo, Miyuki (a jak xD), dwie siostry Shak i Karmela, to te ważniejsze osoby... Gdyby był Morg, to bym gu to wcisnęła, ale usunął konto, więc nie mam mowy. Może jeszcze Hewę, udziela się, posty długie... Roza... A ta nie wiem ca co, bo Córa Karmela, bo lubię, bo... No, bo ładnie jest narysowana, ja mam zapisane ze 100 wersji z cieniowaniem, można wybrać, ew. powiększyć, i będzie miodzio. I jeszcze parę osób, które są dłużej w stadzie, choć to dłużej... Dłużej to pojęcie względne. Bo większosc tych dłużej żyjących w stadzie usunęła konto, a dwa, ma śmiesznie niskie rangi.

EDIT:
Ta, przypomniało mi się coś. Te userbarki to dobry pomysł, ale fajniej by było, aby były z obrazkiem... I powinny się różnić. Do Białego Pazura powinna być taka pomarańcz, a od Białego Pazura bardziej kolor złocisty. Myślałam też nad tym, aby rangi te wyższe miały wizerunek malunku Simby z drzewa Rafikiego, wiecie który, symbolizujący władzę. Tak, nawiązanie do filmu. A te słabsze rangi słońce, takie charakterystyczne słońce z Krla Lwa, coś jak znamię na moim avku czy coś w tym stylu.
Powrót do góry
Miviam Le Deuxieme
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miyuki napisał:

A do listy...
Dałabym Tauriego, Momo, Miyuki (a jak xD), dwie siostry Shak i Karmela, to te ważniejsze osoby... Gdyby był Morg, to bym gu to wcisnęła, ale usunął konto, więc nie mam mowy. Może jeszcze Hewę, udziela się, posty długie... Roza... A ta nie wiem ca co, bo Córa Karmela, bo lubię, bo... No, bo ładnie jest narysowana, ja mam zapisane ze 100 wersji z cieniowaniem, można wybrać, ew. powiększyć, i będzie miodzio. I jeszcze parę osób, które są dłużej w stadzie, choć to dłużej... Dłużej to pojęcie względne. Bo większosc tych dłużej żyjących w stadzie usunęła konto, a dwa, ma śmiesznie niskie rangi.

Miałam na myśli coś takiego, by narysować wszystkich aktywnych członków, a nie tylko elitę xP Nie tylko z niej się stado składa. Skoro zechce się komuś kolorować linearty, tym lepiej dla "artystów", heh. Jeśli pozwolicie, to za chwilę założę temat, w którym będzie można się zgłaszać i deklarować, że albo samemu się coś nabazgra albo pokoloruje coś. Chciałabym, żeby to był jeden wielki rysunek, jakby rodzinne zdjęcie, w którym każdy będzie mógł siebie przedstawić.
Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki ogólny, mojej roboty. xD Ach, nie mam talentu, ot.

Miviam, jak chcesz to rób temat w propozycjach, ot, tam nikt Ci nie zabroni.
Powrót do góry
Miviam Le Deuxieme
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam więc tutaj - http://krollew.mojeforum.net/viewtopic.php?p=217839#217839
Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miviam napisał:
Miałam na myśli coś takiego, by narysować wszystkich aktywnych członków, a nie tylko elitę xP Nie tylko z niej się stado składa.

A ja między innymi tak to odebrałam, w każdym razie te wymienione przeze mnie osoby mogłby się znaleźć. No ale, zwyczajna pomyłka.

EDIT:
To teraz moja propozycja userbarka dla LZ.

Taki sobie, nie wiem, co o nim sądzić. Brushe ze słońcem nie miałam, więc walnęłam ze znamienia (tak na marginesie, to chyba logo Polsatu)

Ostatnio zmieniony przez Miyuki dnia Nie Wrz 05, 2010 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wojownik/Adept na start - Złota Gwiazda i Płonąca Ziemia tak mają, a im lepsze rangi na start, tym więcej userów w stadzie. Nie są to wysokie rangi, ale dobre.

Do ZZ i LZ idzie najwięcej ludzi, może dlatego warto dawać im jednak Lwa na początek? Zgłasza się do nas dużo takich osób które są nieaktywne, lub po prostu kiepsko grają, system awansów do Wojwnika włącznie jest szybki, więc nie widzę powodu by to zmieniać.

Cytat:
Znak Rozpoznawczy - No nie wiem, jakiś userbar? Albo odznaka czy cuś.

Hm, niezła myśl, tylko nie wszyscy dodadzą go w podpisie, bo- kłóci sie z ich kompozycja podpisu itp. itd.

Cytat:
Placiat! - A taka tam grafika która przedstawia członków stada razem. Ktoś by był chętny? Ja osobiście mogę zrobić, ale... ale jest jedno ale, nie umim lwów rysować. :(

W toku jak widze, wypowiedziałem się już w innym temacie.

Cytat:
Maskotka - Kto zagłada strój kurczaka, Momo, Tauri, Shak? xD Odbija mi, możemy uznać że tego punktu nie ma.

Ok nie ma go XD

The shouting voice of that guy is revived
I want to try a love like that Get on time

I can fly You can fly is there a prohibition to flying?
Yeah all right!

Because being cute isn't enough BURNING HIT TIME

Let's talk about the important dream, embrace your trembling heart

that moment you had been always longing for, you can't catch it easily
however are you fully prepared yet? let's go!

and we will carve a new story forever run off and
dive Show me Fly the sky
</center>

<tr><center></center></tr>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arianna
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do ZZ i LZ idzie najwięcej ludzi, może dlatego warto dawać im jednak Lwa na początek? Zgłasza się do nas dużo takich osób które są nieaktywne, lub po prostu kiepsko grają, system awansów do Wojwnika włącznie jest szybki, więc nie widzę powodu by to zmieniać.

Nie masz racji, jest bardzo długi. Ja czekałam dwa miesiące i przy tym byłam aktywniejsza nawet od Kopy, w mojej ocenie, oczywiście. Widzicie? To czemu lwiątka idą od razu na wojownika? Bo są aktywne? A co jeśli później odejdą? A może już nikomu nie dawać wysokiej rangi bo odejdą? Ludzie są nieprzewidywalni, a wojownik to nie jest nie wiadomo jaka ranga.
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc może decyzje o tym czy dana postać zacznie z zwykłego, czy z woja będziemy rozstrzygać?

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba. Ten kto przyjął może stwierdzić czy dana osoba zasługuje na wojownika czy nie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 4:40 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, czemu nie. Tylko żeby nie było tak, że po pewnym czasie wszyscy zaczynać będą od Wojownika.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach