Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Dwie propozycje.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vento
Gość

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 11:00 am    Temat postu: Dwie propozycje. Odpowiedz z cytatem

A wiec, Vento sobie myślała i myślała, i wpadła na... uwaga!... POMYSŁ! Oczywiscie wiadomo, nie obyło się bez rozbicia głowy i karetki.
1. Co wy na to, by zamknąć zapisy np. do ZZ? Tak, to moje stado i np. Jest taki Gieniek i oglądał Króla Lwa. No i rejestruje się na tym forum i co robi? Pędzi do LZ lub ZZ bo to w filmie bylo. Teraz przepełnione są właśnie te stada. Porównajcie sobie ilość członków ZZ i PZ. Rożnica?
2. Jeżeli na tym forum są MG... Może są, nie widzę ich... To może niech czasem wejdą na tereny wolne lub stadne i przeprowadza małą akcje jak np. stado rozwścieczonych nosorożców pędzi na lwa. I wtedy można by było zyskać doświadczenie.
Tak leżąc w łóżku szpitalnym wymyśliłam.
Kłaniajcie mi się narody...
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:38 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arianna
Gość

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. To cholernie ogranicza możliwość kreowania postaci. No bo tak, chcę mieć złą postać, a stado tylko urozmaica rozgrywkę. PZ jest samo sobie winne, wymarło, ot.
A poza tym, skoro zamknięte są zapisy do stada w którym chcę być nie rejestruję się na forum. Proste, nie? I takim oto sposobem tracimy userów i forum najpewniej wymrze.
A czy patrzysz na aktywnych? Wszystkich jet prawie tyle samo, tylko PZ wymarła.

2. To załóż okulary. Jasne, jasne, MG to maszyna która czyta w myślach czy on chce event, czy nie. A czy na każdym kroku musi coś być? A może po prostu tak trudno się kopsnąć i napisać MG na PW i poprosić o wydarzenie?
Powrót do góry
Cynamonowa Noc
Gość

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Taki Gieniek co sobie oglądał Króla Lwa zwykle nie podchodzi poważnie do forum... Ot, wpadnie, zobaczy, jak to jest, podenerwuje swoim zachowaniem ludzi i skasuje lub zostawi konto. Jak taki Gieniek jest w ZZ, to coś czuję, że nigdy nie wespnie się wyżej, niż do Zwykłego Lwa, ewentualnie Mordercy, choć małe prawdopodobieństwo tego.
A poza tym, jest ciekawiej, bo ZZ i LZ nic nie musi robić, by siebie rozreklamować, ma reklamę zagwarantowaną przez film. Jeszcze tylko userzy, co się wczują w rolę. A ZG i PZ musi główkować, jak zachęcić graczy, by zamiast do Złej poszli do Płonącej czy zamiast do Lwiej do Złotej. Daje to pole do popisu, a jak z góry jest powiedziane, że zapisy zamknięte, to co? A ponadto to takie bawienie się w kotka i myszkę z zamykaniem - zamkniesz tu, narobi sie ludzi tam, a w zamkniętym stadzie ludzików nie będzie. Zamknie się otwarte i otworzy zamknięte wtedy?

2. Bard, mistrz gry.... Osoba, która nimi jest, ma wchodzić 24/7 i przez cały czas odpisywać? Można samemu coś wymyśleć, jak to zrobił Aim w wąwozie, zamiast narzekać przez cały czas.

Ostatnio zmieniony przez Cynamonowa Noc dnia Sob Sie 14, 2010 12:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Vento
Gość

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okularów nie muszę zakładać bo już je nosze... -.-'' To tak na marginesie.
1. To być może prawda. Jak wspomniałam, w szpitalu nie myślałam najambitniej.
2. Mi nie chodzi o eventy czy questy. Mi chodzi o zdarzenie przypadkowe. Pamiętam, ze była kiedyś propozycja podobna by np. co jakiś czas przez wąwóz przebiegało stado antylop. Z tego co pamiętam, propozycja została odrzucona, nie pamiętam dlaczego.
Z drugiej strony rozkręciło to by trochę atmosferę bo teraz siedząc przed komputerem zastanawiam się czy nie marnuje czasu... A tak, to by było nieco ciekawiej.
Powrót do góry
Hisho
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1-Tutaj nic nie dodam.
2- Zastanówmy się... jest sierpień, więc pewnie ludzie nie siedzą całe dnie przed komputerami ponieważ pogoda jest ładna więc szkoda by było nie skorzystać. Skoro nawet polowania są zawieszone do końca wakacji to na twoim miejscu nie liczyłbym żeby grupa osób siedziała przed komputerami, zamiast na dworze, żeby prowadzić jakieś eventy tym którzy nie mogą się oderwać od komputera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maks
Gość

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba o pierwszym punkcie już dyskusja się toczyła.

A co do drugiego?
Nie zgodzę się z tym że MG to osoba, która musi siedzieć na forum 24/h. Prawdą jest, że Mistrzowie Gry nie zawsze mają czas, ale czasami go jednak mają. A takie urozmaicenie gry to bardzo dobry pomysł. W chwili obecnej na tym forum nic się nie dzieje, ciągle narzekacie na nudę, więc dlaczego przekreślacie jakąkolwiek propozycję ożywienia akcji?
Ja jestem jak najbardziej za, ale nie chciałabym prowadzić takich akcji na koncie mojej postaci. O wiele bardziej wolałabym pisać takie rzeczy na koncie do tego stworzonym.
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry
<b>Archanioł</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak dawno czegokolwiek z udziałem MG nie było. Czasem jak komuś się nudzi to wejdzie raz na ruski rok na Assanę i napadnie to i owo. Ja bodajże tylko trzy akcje z assaną widziałam na forum.

Po za tym nie czepiajcie cie ale są wakacje. Czas trochę odpocząć od komputera.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vento
Gość

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi oto, by Mg siedzieli 24/7 na kompach. Chodzi mi o to, by czasem zechciało im się ruszyć klawiaturę, by trochę rozkręcić akcje. Czasem po prostu jak siedzę, przeglądam fora, gdzie mogę do kogoś wpaść, to ściska mnie w żołądku, bo wszyscy piszą tak, aby coś się stało np. "Nagle wyskoczyło na mnie stado antylop. A ze jestem małym lwiątkiem, to uciekam. Po chwili wskakuje na drzewo. Antylopy odbiegają." i.... uwaga, dziwne... Koniec!
Powrót do góry
Amarth Shetani SkoirArato
Szeol
Pani Gehenny
<b>Szeol</b><br><i>Pani Gehenny</i>

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak baj de łej Assana była kontem, które ma pojawiać się rzadko. Teraz wyjeżdżam, więc ja jako MG odpadam.

Zamiast też ślęczeć, zę nudno to ruszcie się na Wolne tereny.

??????? ???????? ????????

No matter how many deaths that I die, I will never forget.
No matter how many lifes that I live, I will never regret.

There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
Where is your
G o d? Where is your G o d? Where is your G o d?!

{...}I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU.{...}

||THE reverse side of beauty it dyed by beloved FILTH. ||
</center>

Powrót do góry
Vento
Gość

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co, MG na terenach stadnych nie może akcji przeprowadzić? Jak zobaczyłam, ze Amarth napisała, to pomyślałam "Ale mnie teraz rozjedzie". Ale nie... Ktoś ma dobry humor. Właśnie o to chodzi, by user nie spodziewał się "ataku" ze strony MG
Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ktoś jest leniwy, lubi sobie ponarzekać na innych nie?

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Vento
Gość

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uhuhu, mowa o mnie? To jak, moze niech MG prowadza czasem takie przypadkowe akcje?
Powrót do góry
Aim
Gość

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam se zorganizuj zabawę, są wakacje, mistrzowie gry maja free time. Jak chcesz mogę ci zapewnić grypę żołądkową, będziesz miał zajęcie.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zrobiłam burzę jako MG *duma*.
Ostatnio ciągle jestem w rozjazdach, prowadzę 4 postacie i nie za bardzo mam czas na MGowanie, więc na mnie nie patrz. Ale fakt, Ktoś mógłby coś zrobić, jeśli Ktoś ma na to czas. Bo ja niestety obecnie takowego nie posiadam.

Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:38 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Amarth Shetani SkoirArato
Szeol
Pani Gehenny
<b>Szeol</b><br><i>Pani Gehenny</i>

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamykam.

??????? ???????? ????????

No matter how many deaths that I die, I will never forget.
No matter how many lifes that I live, I will never regret.

There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
Where is your
G o d? Where is your G o d? Where is your G o d?!

{...}I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU.{...}

||THE reverse side of beauty it dyed by beloved FILTH. ||
</center>

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach