Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Wybory Miss i Mister'a RPG - edycja VII
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 11:48 am    Temat postu: Wybory Miss i Mister'a RPG - edycja VII Odpowiedz z cytatem

I etap - Lwice i lwy ze wszystkich stad zgłaszają się w tym temacie. W kilku zdaniach mają opisać siebie, swój wygląd i dlaczego mają być wybrani. Karta zgłoszeniowa na dole.
Można zgłaszać się do 16.08.2010 r.

II etap - Każdy głosuje na swojego ulubieńca. I prosi się, by nie głosować na osobnika ze swojego stada, tylko dlatego, że też z niego jesteście, gdyż w takim razie jest to bez sensu, a wam i tak w niczym to nie pomoże.
Wyniki ukażą się tydzień po głosowaniu, czyli 23.07.2010 r. (nie będzie mnie wtedy, poproszę kogoś, żeby zrobił to za mnie) lub wcześniej.

Nagroda:

Dla LZ, ZG i samotników: Jednorazowa przepustka. Gdy zostaniecie zaciągnięci do lochów, możecie z nich wyjść od razu po zamknięciu w klatce.
Dla ZZ i PZ: Jednorazowo można porwać kogoś, kto ma więcej pkt. siły, jednak o nie więcej niż 20.

Wszystko działa tylko raz, to znaczy, Miss i Mister dostają owy tytuł na miesiąc.
Nagroda jest tylko dla jednej lwicy i jednego lwa.

Formularz zgłoszeniowy:

Kod:
[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Dlaczego ty?:[/b]

Tekst by Reika z drobnymi poprawkami.

Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 10:41 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shun
Archanioł
Mistrz Gry
<b>Archanioł</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Szun
Wygląd: Taki jaki widać na avie.
Charakter: Szalony.
Dlaczego ty?: Bo tak. Pisałam to już tyle razy ze mi się już tego formularza odechciewa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arianna
Gość

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Eleria, Eler.
Wygląd: Eler jak Eler, lwica o jasnej sierści i ciemno brązowych oczach. Słodkie... Tak słodkie jak cukierek umoczony w occie więc nie ma co się dziwić. Jeśli chodzi o mięśnie, to samica nie jest aż tak bardzo wysportowana, stroni od wysiłku fizycznego, lecz nie jest leniwa, po prostu nie widzi sensu latania z wywalonym ozorem w tą i nazad. Może i pod tą skórą coś ma, nie wygląda na zagłodzona, ani przekarmioną. Grzywy nie ma, wiadomo, bo to lwica, natomiast pazurki i ząbki jak najbardziej. Choć zwykle używa pierwszej broni, bo białe kły u lwów są niezwykle kruche i co za tym idzie, łatwo je uszkodzić.
Charakter: I tu się wszystko zaczyna, Eler to bardzo, ale to bardzo specyficzna postać. Często zmienia swój charakter, jest wręcz nieobliczalna i szalona. I tu znowu odwołuję się do otoczenia, wbrew wszelkim podejrzeniom to ono właśnie ma największy wypływ na tą osóbkę. Raz jest zła i wpada w furię, w ten czas może stać się poważnym zagrożeniem dla innych, szczególnie dla znienawidzonych lwiątek. Ona po prostu nie cierpi dzieci... Lecz czasem też jest miła, aż za bardzo. Może też ironiczna, a na pewno bardzo, ale to bardzo cyniczna. Ma... poczucie humoru... Jeśli można to tak nazwać. Wszystko ma swoje granice, jej cierpliwość nie ma, bo nie istnieje. Choć samica ma też dobre strony jak na przykład wierność, jest oddana swemu stadu, nigdy go nie zdradzi choć na patriotkę się nie nadaje. Jest za bardzo... kłótliwa? Wredna? Pyskata? Tak!
Dlaczego ty?: Bo Eler jest zajebista. :3 To znaczy, inni tłumaczą się jakimiś nadprzyrodzonymi zjawiskami, a ja walę prosto z mostu, ona jest chora na główkę.
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Kopa
Wygląd: Spory lew o złotej sierści i kasztanowej grzywie. Bardzo podobny do swojego ojca Simby. Uszy we wnęce są czarne i kędzierzawe, ma również dość bujne ciemne brwi. Tęczówki w jego oczach są koloru mosiądzu, lub jak kto woli krwisto-brązowe. Koncówki łap, jak i podbrzusze, oraz pysk jasno beżowe.
Charakter: Łagodny i opanowany, w swym życiu kieruje się najważniejszymi dla Lwiej Ziemi zasadami: Odwagą, Miłością i Mądrością. Jest raczej optymistą, stara się być wyrozumiały i sprawiedliwy wobec każdego.
Dlaczego ty?: Mam już jako taki staż na forum i myślę ze poznaliście mnie na tyle by co nieco się o mnie dowiedzieć, zagłosujcie właśnie na mnie. :3

The shouting voice of that guy is revived
I want to try a love like that Get on time

I can fly You can fly is there a prohibition to flying?
Yeah all right!

Because being cute isn't enough BURNING HIT TIME

Let's talk about the important dream, embrace your trembling heart

that moment you had been always longing for, you can't catch it easily
however are you fully prepared yet? let's go!

and we will carve a new story forever run off and
dive Show me Fly the sky
</center>

<tr><center></center></tr>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
revengen
Gość

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Revengen, znaczy ono "zemsta"
Wygląd: Brązowa sierść, niczym kora drzewa,Mały posiada nie wielką grzywkę, koloru ciemno brązowego, ale przy słabym świetle wydaje się czarna, piaskowe podbrzusze i końcówki łap. Nie jest zbyt umięśniony, lecz wychudzony, z tego powodu że sam nie umie polować duże, piękne, ciemno zielone oczy
Charakter: Ten młody jest zazwyczaj radosny i wesoły. Jednak czasami po stracie matki płacze, jest niepewny, lub rozdrażniony. Czasami pobyć sam, wejść nocą na drzewo, popatrzeć w niebo, na setki gwiazd. Nie zawsze ma ochotę na zabawę, czy jakieś towarzystwo, często spędza czas samotnie. Młody jak na swój wiek jest dość rozsądny, stara się nie robić głupstw. Aż dziwne jest czasami jak jest dobry i spokojny... [b]Dlaczego ty?:[/b] a dlaczego nie ja?
Powrót do góry
Shakira
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~**~

Imię:Shakira. KUKAI.
Wygląd:KUKAI.
Charakter:KUKAI.
Dlaczego ty?:NO BO KUKAI JEST ZAJEBISTY I JA TEŻ JESTEM ZAJEBISTA A KTO SIĘ TEMU SPRZECIWI MA W DUPSKO.

nie chcę mi się pisać wypracowania więc macie najseksowniejsze słowo na świecie.

~**~

Nie bój si? samotno?ci,
ona tylko pogr??a cz?owieka, a Ty jeste? silny,
poradzisz sobie. Zawisze znajdziesz przyjaciela...

[/list:u]
Powrót do góry
Hewa
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Hewa
Wygląd: Lwica o dosyć typowym umaszczeniu dla poprzedniego stada. Piaszczysta sierść z jaśniejszymi końcówkami łap, podbrzuszem oraz przedzie pyska. Końcówka ogona jest brązowa, podobnie jak końcówki uszu. Oczy zielone, a nos czarny.
Charakter: Miła, tolerancyjna, posłuszna, inteligentna, odważna.
Dlaczego ty?: A dlaczego by nie?

Lunatone
Gość

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Lunatone
Wygląd: Smukła lwica o złotawym kolorze sierści, kremowe części ma na pysku, piersi, brzuchu oraz końcówkach łap. Posiada błękitne oczy, różowy nos i czarne pazury
Charakter: Jest miła i przyjazna, jednak zamknięta w sobie. Prawie nigdy nie mówi nie proszona. Cicha i marzycielska, jednak czasem przemawia przez nią odwaga i mądrość. Nie lubi walczyć, lecz jak już musi to walczy do ostatniej kropli krwi.
Dlaczego ty?: bo tak
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za mało ludu. Można, a nawet TRZEBA się jeszcze zgłaszać. Halooo.
Freya
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Blood.
Wygląd: Dość potężnie zbudowana lwica o odrobinę krótszych i silniej umięśnionych łapach. Pokryta futrem w odcieniu głębokiej szarości, niemalże wpadającej w czerń. Na piersi, podbrzuszu i pysku jednak jej sierść jest jaśniejsza, delikatnie szara - zbliżona odrobinę do bieli. Tak samo na palcach łap, ale jedynie na nich - lwica nie ma tzw. "skarpetek". Łeb Blood zdobią niespodziewanie długie włosy w odcieniu jasnego złota, przedzielone - wyłączając obficie opadającą na pysk grzywkę - na trzy części. Dwa długie warkocze, splątane za pomocą czerwonych skórzanych "ochraniaczy", oraz swobodnie spływające po karku włosy. Nos ma jasny, można rzec, że różowy. Oczy lwicy są w odcieniu głębokiej czerwieni. A właściwie, powinnam rzec "oko", ponieważ złoziemka została drugiego pozbawiona, gdy zepchnęła ze Skały Skazy Nalę, lwioziemską mistrzynię. Na miejscu oka zatem nosi zakrywającą pozostałości po nim przepaskę, niczym pirat. Na przednich łapach ma dwa żółto - srebrne, półmetalowe ochraniacze, pokryte obficie odpryskami krwi wrogów. Całe jej ciało zdobią niewielkie blizny po walkach, oraz jedna duża - ukryta pod włosami - na karku. Ogon lwicy zdobią dwie srebrne obręcze, nałożone nań.
Charakter: Lwica ta nigdy nie była pokojowa. Uwielbia ruch i nieład, szczęście daje jej obserwowanie cudzego cierpienia. Zawzięta, ambitna. Czerpie przyjemność z walki i okazywania własnej siły. Pewna siebie, zadziorna i wyszczekana. Niedawno ozwał się w niej także tzn "gen matki", każący jej na pewien czas spuścić z tonu. Dla swojej rodziny jest kochająca i opiekuńcza, a partnera daży wielką, niemalże zbyt wielką miłością. Nie ma dla niej kompromisu, a każdy pretekst jest dobry do walki. Działa pod wpływem emocji.
Dlaczego ty?: Bo jak wygram, to będzie pokój na świecie, ach, och, ach, a do Afryki wysłane zostaną ubrania z moją podobizną, ostęplowane nią produkty spożywcze i inne fajne gówna.. znaczy, chciałam powiedzieć "rzeczy". I fajnie będzie.

Ven mnie zmusiła do zgłoszenia się.
Masz, głupku.

It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name

</center>

Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się przedłużyło, ale już dalej tego przeciągać nie będę, starczy.

Samce:
Kopa - 1 głos
Revengen

Samice:
Shun
Elerina - 1 głos
Shakira
Hewa
Lunatone
Blood

Głosuję na Kopę i Elerinę.

Arianna
Gość

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopa i Shun.
Powrót do góry
Shakira
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopa i Elerina.

@DownaiDowndown ._.
ZEŻRE CI MÓZG D<

Nie bój si? samotno?ci,
ona tylko pogr??a cz?owieka, a Ty jeste? silny,
poradzisz sobie. Zawisze znajdziesz przyjaciela...

[/list:u]

Ostatnio zmieniony przez Shakira dnia Wto Sie 31, 2010 10:58 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Kitana
Gość

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopa i Shakira
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 10:41 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopa i Shakira

Times are looking grim these days
Holding on to everything
It's hard to draw the line
I can't wait to rip my eyes out and look at you
Peace through pain is precious
Especially when it's done by you
</center>

Avatar (c) Av: MisterKay/t?o-Zoeim/obróbka-Ate.
Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach