Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Miviam

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miviam Deuxierne
Gość

PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 10:13 pm    Temat postu: Miviam Odpowiedz z cytatem

Miano: Miviam. Brak jakiegokolwiek znaczenia, jak mniemam. Powstało w ten sposób, że dawno temu, zamiast "Miriam" - imienia postaci mojej koleżanki, przeczytałam "Miviam". Spodobało mi się od razu, a że teraz nie miałam pomysłu na imię, to je użyłam.

Rodzina:
- Makia - matka; jedna z tych lwic, które w głowie mają jedynie igraszki z samcami. Miviam nie miał okazji jej bliżej poznać.
- Minos - ojciec; szlachetny, odważny, roztropny. W życiu zawsze kierował się dobrem. Miał jednak wady, tak jak każdy - w jego przypadku było to nadmierne zafascynowanie lwicami. Właśnie z jednego z takich przelotnych związków przyszedł na świat nasz Miviam.

Wiek: Dwuletni samiec. Zachowuje się aż nad dojrzale jak na swój wiek.

Stado: Lwiej Ziemi. Można uznać, że dołączenie do tego stada nie było z jego własnej woli - tajemnicza misja, którą ktoś mu powierzył, musiała zostać wypełniona za sprawą lub w tym stadzie.

Charakter: Spokojny, opanowany, szlachetny, odważny. Romantyk. Stara się wszelkie spory rozwiązać pokojowo, kieruje się dobrem ogółu, ignorując często przez to własne potrzeby.

Opis wyglądu: Miviam nie jest żadnym szczególnym lwem - prawdopodobnie to najzwyklejszy osobnik tego gatunku na tych ziemiach. Ma jasne, piaskowe futro i ciemniejszą grzywę, której barwa podchodzi pod ciemny brąz. Jego oczy są jasnobłękitne.

Słabe strony: Za bardzo buja w obłokach. Poza tym, jest wiernym sługą Cienia, Nowego Boga, czy jak go tam kto nazwie - przez to może nim łatwo manipulować.

Mocne strony: Odważny, nie boi się wyzwań. Gdy tylko może, pomaga innym pod każdym względem.

Historia: Co tutaj dużo mówić - syn dziwki i alfonsa. Wychowany przez ojca, karmiony przez jego liczne kochanki. Nie miał jednak za złe ojcu jego niestałości w związkach. Był dla niego ideałem,chodzącym autorytetem. Gdy umierał, powierzył synowi misję, którą ten obiecał wypełnić. Jej treści nie chce nikomu ujawniać. Wiadome jest jedynie, że musiał wstąpić w szeregi Lwiej Ziemi.

Rysunki z Miviamem (mojego autorstwa!)
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:47 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach