Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie - Aim
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 2:36 pm    Temat postu: Szkolenie - Aim Odpowiedz z cytatem

Wlazł, usiadł, czekał. Typowe. Bo co jeszcze można robić w takiej sytuacji?
</center>

Avatar (c) lineart - Malaika4, kolor - KamiLionheart, t?o - MaximeCourty / KibakiProductions
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 8:54 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aim
Gość

PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przybiegł. Jak to on, ciągle w biegu.
- Aszdenu danador.- Czy coś tam, wymowne przywitanie władcy, tyle wysiłku sobie zadał by je wymówić, a to już świadczy o jakimś szacunku do nauczyciela per. Chanona.
Siadł, a końcówka kity nerwowo uderzała o jałowe podłoże.
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Anudora. Na początek powiedz coś o sobie - imię, rodzina, cele, takie tam - polecił, z uwagą przyglądając się sylwetce lwiaka.
Nie widział go jeszcze na tych ziemiach, może to i lepiej, gdyby go znał to miałby o jedno pytanie mniej do zadania.

</center>

Avatar (c) lineart - Malaika4, kolor - KamiLionheart, t?o - MaximeCourty / KibakiProductions
Powrót do góry
Aim
Gość

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wołają na mnie Aim,od zawsze więc i takie moje imię. Jestem synem Shun i Tauriego. Cele w życiu? Jakieś wielce wygórowane to one nie są, chciał bym zostać Mistrzem, być sławny i potężny.- Jak każde dziecko w jego wieku. Sława, siła i bogactwo.
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No taa, uwaga bo jeszcze to się sprawdzi.
- Niech ci będzie, Aim. Powiedz teraz, co wiesz o naszym stadzie - byli przywódcy, charakterystyka, tereny i tak dalej.

</center>

Powrót do góry
Aim
Gość

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze że Shun opowiadała przy nim o tym wszystkim.
- Pierwszym przywódcą był Scorpius. Wielki biały lew, był prawdziwym twardzielem. Po nim nastały czasy jego syna Dżafara, był czarnym lwem, chociaż kolor odziedziczył po matce to usposobienie miał po ojcu, w zasadzie był jeszcze większym twardzielem niż on. Kolejny był Sherkhan, biały masywny lew pozbawiony grzywy. Kolejny twardziel. Wraz z nim na tronie przebywała Montana, pierwsza lwica, czarna jak matka noc, albo jak kto woli popiół wulkanu. Teraz na tronie zasiadasz ty, czyli Chanon.- Pierwsza częśc za nim czas na opis charakteru stada.
- Płonąca Ziemia, to zbite cwaniaków, chociaż ostatnimi czasy kiepsko nam idzie powoli podnosimy się z ziemi. Zawsze patrzymy jak z danej sytuacji uszczknąć dla siebie najwięcej, lubimy walkę, kochamy podręczyć słabszych i wykorzystać naiwnych.- Tam gdzie dwóch się bije trzeci korzysta.
- Nasze tereny to osnute chmurami pełnymi popiołu ziemie, mało urodzajne, jałowe i dość ogniste, zwłaszcza w pobliżu wulkanu. Jednym mniej wulkanicznym miejscem są bagna, smrodliwe trzęsawiska. Trzeba być Płonącym by nie zginąć na tych niebezpiecznych ziemiach, bo to my jesteśmy najlepsi.- Koniec przemowy.
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobra, to powiedz jeszcze coś o pozostałych stadach, ale tak w skrócie, chodzi mi o podstawowe informacje - polecił, rozsiadając się nieco wygodniej.
</center>

Powrót do góry
Aim
Gość

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Yym.. Jeśli dobrze się orientuje oprócz nas są tutaj jeszcze 3 stada. Złota Gwiazda, Zła Ziemia i Lwia Ziemia.- Zastanowił się chwilkę, tak to chyba dobra odpowiedź.
- Złota Gwiazda to to neutralne stado prowadzone przez białą lwice. Zła Ziemia to nasi sojusznicy, chociaż ostatnio nasze stosunki uległy pewnej zmianie i raczej jesteśmy ich podwładnymi, niż kumplami, rządzi tam Blan Hiate czy jakoś tak... Na koniec została mi Lwia Ziemia, banda dobrych ciot, od której uciekły co mądrzejsze głowy, kto tam władze sprawuje.. uch sam nie wiem to chyba nieistotne bo gdyby był to ktoś ważny wiedział bym o tym.- Za wylewnie, ale najmniejszy skrót jaki zdołał uciułać w swej wypowiedzi. Wyszczerzył się uroczo, może nie będzie aż tak źle?
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ta biała lwica nazywa się Vendetta i rządzi razem z Nuko, na Złych Ziemiach jest Black Hayate, a nie Blan Hiate, a na Lwiej Ziemi są... - poprawił go, jednak przy ostatnim wymienionym stadzie zatrzymał się na dłuższą chwilę. - Hm, jak im tam było... Miyuki i Morgoth. Dobra tam, dalej. Jaki masz cel w życiu, jaką rangę chcesz osiągnąć?
</center>

Powrót do góry
Aim
Gość

PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pomylił się odrobinę, ale co tam. Teraz już wie.
- Cele w życiu. Pragnę zdobyć najwyższą możliwą rangę wojownika, czyli Mistrza. Ranga ta jest wybitna, gdyż otrzymują ja tylko najlepsze lwy. A ja, ja chce być najlepszym lwem! Chcę skopać każdego kto podważy mój autorytet, chcę udowodnić że w PZ są najlepsze, najsilniejsze i najmądrzejsze lwy w Afryce.- Zerwał się na cztery łapy i wypiął dumnie, jest zajebisty, bo jest Płonącym!
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnął się półgębkiem, no fajnie, gada podobnie jak Chanon gdy był mały, jednak on doszedł jeszcze wyżej niż chciał, hehe. W sumie ten o też ma potencjał, szczególnie jako jego siostrzeniec.
- Okej, to teraz powiedz mi, co wiesz o rangach Mordercy i Zwykłego Lwa. Ilu ich jest w stadzie, komu podlegają, jakie mają funkcje i takie tam.

</center>

Powrót do góry
Aim
Gość

PostWysłany: Nie Lip 18, 2010 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pięknie ilu jest zwykłych lwów? Ilu Morderców? Osobiście znał 2, ale matka już nie jest mordercą, zostaje tylko Lavi.
Wziął głęboki wdech. To może opisze rangi a potem namyśli się dalej. No to jadymy z tym koksem.
- Zwykły lew? To zwykły lew, początkujący, świeżak. To ktoś kto dopiero zaczyna życie w stadzie, lub niespecjalnie stara się odgrywać jakąś role w życiu stada. Morderca, to wojak, pierwszy poważna ranga. Lew ją posiadający zajmuje się brudną robótką, walki, mordowanie, służy podczas wojny za pierwszą linię ataku. Zwykły i Morderca podlegają pod Mrocznego Kła, to on nimi dowodzi.- Zatem teraz czas na drugą, chociaż pierwszą cześć pytania.
- Co do zwykłych lwów i Morderców.. niewielu spotkałem ich na swojej drodze. Mordercy: Lavi i Luxor.. to tyle.- Zwątpił, na liście byli jeszcze jacyś kandydaci? Sam nie był pewien..
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A ty, którą z tych rang wolałbyś dzierżyć i dlaczego? - spytał, niby oczywiste pytanie, ale kto to wie, może on wolałby mieć mniej odpowiedzialności i nosić niższą rangę?
Chociaż z jego poprzednich wypowiedzi trudno by było wywnioskować coś takiego.

</center>

Powrót do góry
Aim
Gość

PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Chyba na dowódce jestem za młody, za mało doświadczony. W zasadzie nie miałem jeszcze możliwości kimkolwiek rządzić, najpewniej czuję się odpowiadając tylko za siebie.- Nie to żeby nie chciał być Mrocznym Pazurem, po prostu dobrze zdawał sobie sprawę z własnych możliwości, wojownik z niego dobry, ale czy okazał by się równie wprawnym przywódcą?
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 8:54 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- I to jest odpowiednia postawa. Na dowodzenie przyjdzie czas, najpierw trzeba się samemu podszkolić - odparł, uśmiechając się kątem pyska. - Wyobraź sobie, że wrogowie rzucili się na twoją matkę, przywódcę, przyjaciela i partnerkę. W jakiej kolejności ich ratujesz i dlaczego?
</center>

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach