Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Scotenok

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Scotenok
Gość

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 2:26 pm    Temat postu: Scotenok Odpowiedz z cytatem

Erm... Właściwie to tak - moje imię brzmi Marta ( jakież to okropne. Moja matka chyba nie była zbyt przytomna, gdy mi je nadawała.) Z daty w profilu łatwo wywnioskować, że mam prawie 16 lat. Jaka jestem? No i tu się zaczynają schody. Bo mnie się nie da dokładnie określić. Czasem dobra, czasem zła... Zależy o czym mówię i co akurat robię.
Otóż o czym można ze mną porozmawiać:
Książki. To na pewno. Fantasy, angel fantasy, horrory, kryminały ( szczególnie Chmielewskiej, te starsze) i przygodowe, chociaż te rzadko kiedy czytam. Romanse tylko te z wyższej półki, tzn. morderstwo z miłością w tle Zwykle jednak stronię od wszelkich przejawów romansów i romansideł.
Anime i manga. Mam kilka swoich ulubionych i od razu zaznaczam - mangę lubię bardziej niż anime. Gatunki typowe, czyli horrory, sci-fi i wszelkie fantasy z demonami, wampirami i innymi. A poza tym yaoi i yuri. Yaoi - o miłości między dwoma mężczyznami, zarówno psychicznej jak i fizycznej. Yuri to odpowiednik yaoi tylko że tu główną rolę grają związki kobiet. Jak ktoś tego nie lubi - nie musimy o tym rozmawiać. Nie narzucam tego tematu.
Co lubię, ale nie za dużo o tym wiem ( czasem nawet nie wiem, jak się nazywa wokalista zespołu, więc tego...):
Muzyka - nie rozróżniam gatunków. Rock miesza mi się z metalem, z jakiś hip-hopów czy innych słyszałam tylko Eminema, chyba jedną piosenkę Paktofoniki, trochę Molesty i cos tam jeszcze, nie pamiętam nazwy zespołu.
Zakupy i ogólnie sklepy - powiem prosto z mostu - NIENAWIDZĘ SKLEPÓW I ZAKUPÓW!! A zwłaszcza siedzenia godzinami i przymierzania jednej bluzki.
Poza tym wszystkim mogę powiedzieć, że kocham wszystkie futerkowe. Pająki też. Jeśli są po drugiej stronie ziemi i nie próbują mnie bliżej poznać. Jak próbują - drę się. Boję się wszystkiego co ma więcej niż jedną parę oczu. I długie, patykowate nogi.
Lubię rysować, chociaż ostatnio coś mi nie wychodzi jak powinno.
No i kocham wszelkiej maści gry RPG. Nie tylko forumowe. To chyba tyle o mnie. Jakby co - pytajcie. Ja nie gryzę. Zazwyczaj.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:31 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach