Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie Sagitarii
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maks
Gość

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 10:03 pm    Temat postu: Szkolenie Sagitarii Odpowiedz z cytatem

[Najmocniej przepraszam. Zapomniałam :3]

Czerwona tarcza księżyca powoli wychodziła zza horyzontu, by oświetlić wejście jaskini, w której odbędzie się kolejny trening. Piękne to było miejsce. Kilka strumieni ze ścian wypływało, wszystkie łączyły się w jeden potok i wypływały z groty szumiąc wesoło.

Brązowa pojawiła się w wyznaczonym miejscu. Teraz pozostało jej tylko czekanie.

Ostatnio zmieniony przez Maks dnia Nie Maj 30, 2010 9:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:49 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jack
Gość

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sagitarii wbiegła trochę rozlatana, tyle się działo, w tylu miejscach trzeba było być na raz.. A tu proszę trening na wyższą rangę.
- Danette, ci, tobie? Aw trenerko..- Odparła zziajana i zajęła miejsce naprzeciw Surreal, czas na pytania i odpowiedzi.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie znam cię. Przedstaw się- Oho. Sagitarii jest pierwszym uczniem, któremu od razu udało się zwrócić na siebie uwagę Surreal. No ale co się dziwić. Zaganiana Siwa skojarzyła się Awiance z płochliwym zającem. Biega, skacze, nie wie co się dzieje.
Powrót do góry
Jack
Gość

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Em.. no, tego jestem Sagitarii z Złotej Gwiazdy, ale to chyba widać. W każdym bądź razie moimi rodzicami są Zorka i Dalila, mam też dwóch młodszych braci, Zorkana i Severusa. Obecnie piastuje stanowisko dzielnego i mężnego woja.- Odparła i wypięła pierś, może nazbyt raptownie bo chwycił ją kaszel, ot kłaczek.
Myła się jakiś czas temu i włosie ugrzęzło w jej gardle, odkaszlnąwszy włos wyszczerzyła się ukazując białe ząbki w pajacowatym uśmiechu.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zrobiło to na Surreal wrażenia. Ot, zwykła wpadka. Wpadeczka. Wpadusia.
- A jaka ranga cię interesuje?- Istotne pytanie. Oczekiwała rzeczowej odpowiedzi, nie gdybania.
Powrót do góry
Jack
Gość

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Chym..nie będę ściemniać, interesuje mnie coś znacznie wyższego od Białego Pazura. Potężny wojownik, albo nawet Mistrz.. jednak puki co moje umiejętności wystarczają mi na B.P.- Bez owijania w bawełnę, po co trenować nie mając aspiracji na dalsze rozwijanie się.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Biały Pazur- Mruknęła. Ot tak, dla potwierdzenia.
- Czy wiesz jakie ma obowiązki i jakie są konsekwencje posiadania rangi tej?- Prawie jak Yoda z Gwiezdnych Wojen
Powrót do góry
Jack
Gość

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Rangi tej posiadanie, to wielki zaszczyt i oznaka zaufania, a wiąże się z nią władza, władza nad wojownikami, oraz zwykłymi lwami. Tylko dwóch na stado takich jest.- Dowcipkowanie dziś się jej poważnie trzymało, co nie oznacza że ma pchły w miejscu mózgu. Jakąś tam wiedzę posiadała, ale daleko było jej od bufonowatego nadęcia.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała łbem z nieskrywaną aprobatą.
-Wszystkich wojowników?
Powrót do góry
Jack
Gość

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wszystkich zwykłych wojowników Stada Złotej Gwiazdy.- Powtórzyła rozwijając i uzupełniając swoją wypowiedź.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Tak. Potężni wojownicy nie muszą słuchać Białego Pazura. Rozsądne to Twoim zdaniem- To pytanie nie było punktowane. Surreal po prostu chciała poznać opinie Sagitarii. Jej przekonania są ważne dla Surreal. To dzięki nim będzie mogła wydać osąd.
Powrót do góry
Jack
Gość

PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 10:18 am    Temat postu: .:Sagitarii:. Odpowiedz z cytatem

- Potężni Wojownicy stoją powyżej Białego Pazura, podlegają on rozkazom samego władcy, czy mistrzów. Myślę że to rozsądne, trudno żeby ktoś mądrzejszy ode mnie musiał słuchać moich poleceń. Poza tym Biały Pazur sprawuje władze nad zwykłym wojskiem, jest zwykłym kapitanem, zaś P.Wojownicy to jakby elita.. taki podział odciąża władce, chociażby podczas bitwy, gdzie Vendetta zajmowała by się kierowaniem właśnie P.W, a ja Wojownikami.- Z punktu strategicznego tak jest bezpieczniej, by słabsze wojsko podlegało pod kapitana, który z kolei podlega pod mistrza, bądź władce.
- Dzięki Białemu Pazurowi władca może zając się istotniejszymi sprawami, a dzięki raportom oszczędza czas i wszystko od razu wydaje się sprawniejsze.- Kto wie czy B.P to nie bardziej odpowiedzialna ranga od P.Wojownika.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odpowiedziała. Nie musiała komentować z dwóch powodów. Raz, że zamierzała poznać opinię, dwa że całkowicie się z zgadzała ze swoją uczennicą.
-Jak walczysz?- Zapytała, owijając ogonem własne łapy.
Powrót do góry
Jack
Gość

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Do pakerów nie należę, jednak "wątłą" siłę nadrabiam szybkością i ilością ciosów, ataki z zaskoczenia to mój atut, nie lubię otwartej konfrontacji. Wolę najpierw poznać słaby punkt przeciwnika, dobra strategia pozwoli mi wykorzystać tę słabość i pokonać wroga.- W istocie była to sprawdzona i nawet zastosowana metoda, uchroniła ja od porwania, chociaż wróg był silniejszy, ona myślała szybciej zanim on działał. Wykorzystała w ten sposób chwilę nieuwagi Płonącego i czmychnęła.
Pomógł jej Severus, gdyby nie on krucho by z nią było, jednak wiele zawdzięcza też swej pomysłowości, dzięki której nie zmarnowała tej okazji.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:49 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maks
Gość

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[autorka posta wcina marchewkę]

-Poznawaj mój- Mruknęła, jakby ospale. Nie podniosła nawet tyłka z ziemi. Czekała.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach