Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie - Again
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 6:15 pm    Temat postu: Szkolenie - Again Odpowiedz z cytatem

Niespiesznie wkroczyła na polanę treningową, by następnie zająć pierwsze lepsze miejsce. Usiadła, spokojnie oczekując przybycia syna Azui.
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Again pojawił się tu jakiś czas po Vendetcie. Wkroczył z uśmiechem na polanę. Przysiadł niedaleko Przywódczyni i skinął łbem. - Danette - przywitał się równocześnie, by po chwili przenieść wzrok na okolicę.
Pamiętał swój pierwszy trening, na Wojownika. Wtedy trenowała go Surreal. Nie wiedział, czego może się spodziewać po białej lwicy. Nie bał się jednak, ponownie przeniósł radosne spojrzenie na Ven, uśmiechając się lekko.

to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
Poprzecinana linia na d?oniach.
A bóg? Nie ma boga,
s? tylko krzy?e przy drogach.
</center>

Avatar (c) Lineart by tikamifirebird, lekka przeróbka + kolor by Kami, gotowy avatar by Pai - dzi?ki wszystkim ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, nareszcie. Lwica uniosła wzrok na przybyłego, a na jej pysku pojawił się wyraz zadowolenia. Nie miała pojęcia, o co ten pytany był na poprzednim treningu, zresztą, to nie było takie ważne. Przywódczyni będzie mu zadawać takie pytania, jakie mu się nie śniły.
- Nette - odparła, skracając powitanie do dwóch sylab. - Again, tak? - rzuciła na wstępie.

Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dokładnie - odpowiedział szybko i przesłał lwicy kolejny uśmiech. Miał już okazję kilka razy spotkać Vendettę, mógł więc przypuszczać, że trening będzie ciekawy. Osobiście lubił ją i miał nadzieję, że to doceni, choć wiedział też, że tu będzie się liczyć głównie jego wiedza i umiejętności, a nie sympatia do danej osoby.
Uśmiechnął się jeszcze szerzej na tę myśl, wodząc zielonymi ślepiami po okolicy i wracając nimi co chwilę na sylwetkę Przywódczyni.

to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Avatar (c) Lineart by tikamifirebird, lekka przeróbka + kolor by Kami, gotowy avatar by Pai - dzi?ki wszystkim ;]
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Założę się, że zanim dorosłeś, miałeś już trening, w którym pytano cię o podstawowe rzeczy. Dlatego ja przepytam cię z tych mniej jasnych - oświadczyła na wstępie, przyglądając się mu uważnie. - Jaka ranga ci się marzy?
Uśmiechnęła się dość dziwacznie, trudno określić, czy miała na myśli to, na co chce zdawać Again, czy też to, do czego dąży ogólnie. Najlepiej będzie, jeśli wymieni oba.

Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Sob Cze 05, 2010 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytano o podstawowe rzeczy? Może i tak, choć pierwszy trening, z Surreal, był ciekawym przeżyciem dla lwa. Uśmiechnął się, słysząc te słowa, a następnie pytanie białej. - Okean - odpowiedział szybko, bez zbędnego zastanowienia. Tak, to była właśnie wymarzona ranga Againa.
Chociaż Vendetta na pewno wiedziała, na jaką rangę lew chce zdawać w tym momencie, wolał wspomnieć i o tym. - Wiem jednak, że jeszcze na to nie czas. Jak na razie, wystarczy mi Potężny Wojownik. Właśnie po to tu przyszedłem - powiedział i przesłał Przywódczyni kolejny, lekki uśmiech.

to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A dlaczego akurat Potężny Wojownik? Co wiesz o tej randze, ilu może ich być, jaka jest jej funkcja, jakie osoby mają w naszym stadzie tą rangę? - zaczęła go wypytywać, póki co były to w miarę oczywiste rzeczy, później zaczną się trudniejsze, o ile nie zabraknie jej pomysłów.
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Potężnych Wojowników może być, o ile dobrze kojarzę, pięciu. W naszym stadzie jest... tylko jeden - mruknął po paru sekundach zastanowienia. - Lisha. Są oni silniejszy od zwykłych Wojowników, oraz Białych Pazurów, którzy podlegają rozkazom Potężnych Wojowników - powiedział nieco zagmatwanie. Nabrał powietrza i mówił dalej.
- Dlaczego chcę zdawać na tę rangę? Po prostu, chcę piąć się wyżej w stadzie, a to będzie następny krok. Skoro marzy mi się Okean, muszę do niego dążyć, przez zdobywanie kolejnych stopni. Nie śpieszy mi się do tego, ani nie zależy jakoś bardzo, ale wiadomo - dobrze jest mieć w miarę wysoką rangę - odparł z lekkim uśmiechem. - Choćby w razie potrzeby obrony, siebie i swych bliskich. - Wystarczy? Again odsapnął cicho, obserwując z uwagą Vendettę.

to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- To teraz to samo, tylko opisz mi Okeana. Jak wysoko jest w hierarchii, jakie ma zdolności, ilu ich może być i kto nim jest obecnie - poleciła krótko, nie spuszczając oczu z lwa.
Poruszyła lekko końcówką ogona, czujnie obserwując ruchy Againa oraz wsłuchując się w jego słowa. Póki co szło mu nieźle, ale to dopiero początek, wszystko może się zdarzyć.

Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanowił się chwilkę, by po chwili zacząć mówić to, co wiedział. - Okean to jedna z czterech rang specjalnych obowiązujących w naszym stadzie. Jest jeszcze Awian, Druid i Chaota - powiedział, nieco odbiegając od tematu, bo przecież miał opisywać tylko Okeana. - Może być ich dwóch, w tej chwili chyba nie ma żadnego. Przynajmniej nic o tym nie wiem... Jego żywiołem jest woda - uśmiechnął się szerzej na swe słowa. - Może nią władać, potrafi doskonale pływać i oddychać pod jej powierzchnią. Ma skrzydła, tak jak i każdy inny przedstawiciel rang specjalnych. Z tego, co wiem, Okeani w hierarchii położeni są wyżej, niż Chaoci, słabsi są jednak od Awiana i Druida. To chyba wszystko - zakończył, uśmiechając się pewnie. Chyba niczego nie pomylił i, przynajmniej tak myślał, szło mu na razie dość dobrze.
to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Znasz jakieś osoby z innych stad? Wymień je i powiedz, czy któreś z nich znasz bliżej i które - wydała kolejne polecenie, bo pytaniem tego nazwać nie można.
Owinęła łapy ogonem, w milczeniu oczekując odpowiedzi.

Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Z innych stad? - spytał, marszcząc brwi. - O tak, znam kilka lwów. - Ma o nich mówić? Przypomnienie sobie wszystkich, lub chociaż części znajomych spoza Złotej Gwiazdy na pewno zajmie mu trochę czasu... Ale skoro dostał takie polecenie, nie będzie się sprzeciwiać... Spojrzał gdzieś w bok, usilnie zastanawiając się i wytężając swą pamięć. Dopiero po dłuższej chwili ponownie przeniósł wzrok na Vendettę.

- Hmm, ze Złej Ziemi znam Lykkę, Rosalie, Stigmę, jeszcze jakiegoś brata Ros i Lykki, którego imienia nie pamiętam - wymienił część "rodzinki". - Oprócz nich miałem okazję spotkać się z Kami, Black'iem Hayate... - Cóż za zaszczyt, hm? Sam przywódca ZZ porwał Pai, mniej więcej w tym samym czasie, gdy on trafił do lochów za sprawą wymienionych tu Rosalie i Stigmy. - To chyba tyle ze Złoziemców. Z Płonących kojarzę Aemiliusa i... chyba tylko jego. Znam też kilku Lwioziemców, na przykład Simran, Kitanę, Allocation. Chociaż ona chyba jest teraz u nas... - zastanawiał się głośno. - Paru samotników również się znajdzie. Chyba nikogo z wymienionych tu nie znam jakoś bardzo dobrze, ale na przykład Ros czy Lykkę spotkałem kilka razy. Raczej jednak nie zadaję się z obcymi - zakończył swój dość długi wywód i obdarzył Przywódczynię lekkim uśmiechem.

to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A rodzina? Cała jest tutaj, czy masz też jakąś w innych stadach? - dopytywała się, wciąż przyglądając mu się z uwagą.
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tylko tu. Przynajmniej o żadnej innej nie wiem - mruknął, uśmiechając się lekko. - Azui, Yuki, Pai, dzieciaki. Niezbyt liczna, ale udana. - Wzmianka o rodzinie nieco poprawiła mu, i tak już dobry, humor. Był gotowy na każde pytanie, a jego wesołe, zielone ślepia wędrowały po okolicy, co parę sekund wracając na Vendettę.
to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Co jest dla ciebie najwyższą wartością? - I znów pytanie, wszak na tym trening polega; tym razem nieco banalniejsze niż poprzednio, ale cóż, tak wyszło.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach