Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Aktualizacja.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maks
Gość

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 6:09 pm    Temat postu: Aktualizacja. Odpowiedz z cytatem

Imię się nie zmieniło- nadal jestem Ewa. No wiek, jak to wiek- rośnie. Obecnie mam 15 lat i niecałe 5 miesięcy. Wygląd… Ogólnie to bez zmian. Włosy brązowe. Sięgają do łopatek. Mam zamiar zapuścić je… no nie wiem. Do bioder? Oczy zielononiebieskie. Karolina mówi, że kocie. Nieważne. Sylwetka szczupła, jednak tak zwanych niewielkich fałdek na brzuchu nie brakuje. No i biust mi urósł. To chyba wszystko, prawda? Ubiór nie uległ zmianie. Jeansy i T-shirty. Kocham jeansy. Praktycznie nie noszę innych spodni. No ale może przejdę do tego co uległo zmianie. Trochę charakter. Przestałam ufać ludziom, jednak wciąż daję się wykorzystywać. Nie wiem jak to robię. Albo jak ludzie to robią. Otwieram się, gdy kogoś dobrze poznam. No i wtedy jestem miła, przyjacielska, pomocna, blabalablabla.
Cięta riposta to dla mnie szczyt nieosiągalny. Nigdy nie udało mi się odpowiedzieć komuś na zaczepkę i nie zrobić z siebie lamusa/debila/bógwiejeszczeco.
Co lubię/nie lubię.
Uwielbiam rysować, pisać, i ogólnie tworzyć. W mojej głowie powstał mały idealny światek. A co mam na myśli mówiąc „idealny”? No więc nie znaczy to, że jest pozbawiony wszelkiego zła i okrucieństwa (no zua owszem, ale to zupełnie inna sprawa) No bo nie ma dobra bez zła, prawda? Świat ten jest taki jaki powinien być moim zdaniem, o. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć. Co dalej… jeżdżę konno. Od niedawna, ale wiem że to kocham. Pływanie, koszykówka, narty, łyżwy. Kocham czytać książki. Fantastyczne. W wakacje mam zamiar poznać Tolkiena. Filmy także fantastyczne, jednak Harrego Pottera znieść nie mogę. Obejrzałam tylko 1 część. Wycieczka klasowa. Ale lubię Opowieści z Narni- lew czarownica i stara szafa. Avatar. Eragon. Co jeszcze… Koty. Kocham koty. Za Anime już się nie uganiam. Przeszło mi. Ulubionego rodzaju muzyki nie mam. Słucham to co mi się podoba i nie obchodzi mnie to, kto jest autorem. Uwielbiam przesłuchiwać soundtracki z gier i filmów. No i techno nienawidzę. Rapu też nie.
Warto wspomnieć o moim mistrzu- Salvadorze Dali. Przejrzałam tysiące książek o sztuce. Wszystkie obrazki się zlewały ze sobą. Nie zrobił na mnie wrażenia ani Picasso ani żaden inny super/extra/hiper/turbodymo malarz. A Dali? Zakochałam się w jego pracach i ogólnie w Surrealizmie.
Religia. Alleluja Bóg się rodzi i wybaczy wam wszystkie wasze grzechy. Musicie tylko przeprosić. Tak, wierzę. I uwielbiam czytać Biblię.
A jeżeli jesteśmy przy religii. Interesuję się wyznaniami. Czytam mity, poznaję Islam i Buddyzm. Po prostu mnie to kręci.
Mam dwa koty i dwa żółwie. Tina, Czarnuś, Neli i Euzebiusz.
Di end
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 2:50 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Za Anime już się nie uganiam. Przeszło mi.

Jedyna normalna. xp

Cytat:
A jeżeli jesteśmy przy religii. Interesuję się wyznaniami. Czytam mity, poznaję Islam i Buddyzm. Po prostu mnie to kręci.

Hinduizm też jest ciekawy.

Maks
Gość

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jedyna normalna. xp

No ba :>

Cytat:
Hinduizm też jest ciekawy.

A wiesz, że nie czyatłam o nim? Muszę to nadrobić.
Powrót do góry
Arham
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana, w dzisiejszych czasach cięta riposta to tylko to, czego używają bezmózgi, najczęściej chłopaki. Albo raczej to, co ONI uważają za ciętą ripostę.
My jesteśmy na to zbyt inteligentne, bo mówimy nieraz (chyba że to tylko ja taka dziwna jestem, indywidualny przypadek specjalny czy coś bardziej jak dorośli, nie coś pseudomądrego. Chociaż, kto wie... No mniejsza o to, to już jest temat bardziej filozoficzny.

Co do anime - mi też już przeszło, po 130-którymś odcinku Naruto. Zwyczajnie mi się odechciało. Oczywiście klasyka pozostaje klasyką i zawsze można to sobie obejrzeć - DB, Pokemony, Beyblade... ;3

Religie fakt, są ciekawe, choć ja zazwyczaj nie mam czasu na zgłębianie ich 'tajników'. No, może czasem w "Czwartym Wymiarze" czy czymś z tej półki.

Omg, Sur, czyżbyś była moim klonem jeśli chodzi o muzykę?
Okej, toleruję GO, ale zdaje mi się, że i ich rap się wypalił...

Prawie 5 miesięcy, powiadasz? A kiedy masz urodziny? Tak, przyznaję się, że nie wiem.

Logo (c) Basheerah
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maks
Gość

PostWysłany: Sob Cze 05, 2010 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde, zupełnie zapomniałam o tym temacie.

Cytat:
Kochana, w dzisiejszych czasach cięta riposta to tylko to, czego używają bezmózgi, najczęściej chłopaki. Albo raczej to, co ONI uważają za ciętą ripostę

No nie mogę się nie zgodzić :3

Urodzinki mam 22 grudnia. Teraz to będzie 15 lat i prawie 6 miesięcy :>
Powrót do góry
Allocation
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Cze 05, 2010 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że tylko ja ta nienormalna. :< no cóż.

EWCIA EWCIA EWCIA! masz zapuszczać włosy, bo wiesz ile ja mam? ja mam do dupska normalnie. :** potem sobie zmierzę, o.

Jednym słowem mogę cię nazwać - KUJON!

Cytat:
Kocham czytać książki.

Ale tylko raz na miesiąc. :>

Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 2:50 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maks
Gość

PostWysłany: Sob Cze 05, 2010 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pff.. od razu kujon. Ale ja wolałabym być kujonem zamiast bezmózgim, tępym, głupim nieukiem :*
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach