Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
BRAVOgold
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maks
Gość

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 7:07 pm    Temat postu: BRAVOgold Odpowiedz z cytatem

Oryginalność. Co to znaczy?
Nikt nie jest tak zajebisty jak Sandra. Każdy to wie, nie każdy rozumie. Od kiedy Awianka ze Stada Złotej Gwiazdy oszalała, nagle pojawiła się cała grupa pierdolniętych. (Dla przypomnienia: Zły Nuko złamał jej serce, mówiąc że nie jest już potrzebna Ven)
Najpierw Zorka. Poprzewracało mu się w głowie, kiedy zmarła Star Elina. W sumie powód miał, jednak dwóch pieprzniętych Złotych to trochę za dużo. Na szczęście nasz ukochany, szary dupek jest już normalny. I za to cię kochamy Zorka! Jest jedynym lwem, który powrócił do normalności, więc można mu wybaczyć :*
Kolejnym bezdusznym kopiarzem fabuły stała się Allocation. Straciła głowę tak jakby od zaraz, gdy pojawiła się w Ołtarzu Staroone. Kłótnia pieprzniętych lwic była dość ciekawa, jednak osoba prowadząca Surreal miała ochotę wyrwać komuś łapki.
Zita. O kurwa… Poszła posiedzieć na terenach Płonących i „nie stety Zita już miała zepsutą psichike.” Chwała Bogu, że jej życie zakończyło się zaraz po stracie rozumu (miała go kiedyś?)
Oryginalne pomysły giną pod falą kopiarzy. Ten sam problem miała Vendetta- osoba prowadząca niewidomego Kewa. Gdy zdrajca Złoziemców stracił oczy, natychmiast pojawiły podobne przypadki. Darkned. Blood. Shahaz. Pomysł Kewa jest fajny, ale trudno się gra niewidomym. Dlatego większość potraciła tylko jedno oko.
Mikoto jest ślepa od urodzenia. „Dzięki za skopiowanie fabuły” Te słowa skierowała do Juliana. Lwioziemskiego ślepca.
Należy też wspomnieć o demonie Amarth Shetani, która przed długi czas była wspaniałym idolem i każdy chciał byś taki jak ona. Dlatego na forum pojawiła się masa lwic, które chciały zostać opętanym, upadłym aniołem. I z tego co wiem, wszystkie wybrały sobie Czarną na trenera. Ironia?
Nie ważne co wymyślisz. Zawsze Twój pomysł zostanie w haniebny sposób skopiowany. Jaki z tego wniosek? Nie wymyślaj nic nowego.

Samce
Lilium, Levis, Lauviah, Don Huan, Kuzar, Waru… Coraz częściej pojawiają się na forum samce, które myślą tylko o przeleceniu jakiejś samiczki. Jak poznać, że naprawdę cię kocha? To problem, który wielu samicom spędza sen z powiek. „On pisze ze mną, tylko po to by zaciągnąć moją postać do ‘łóżka’?”
Trudna sprawa, szczególnie, że czasami na pierwszy rzut oka nie można ocenić intencji prowadzącego drugą postać. Dlatego dobrze jest wiedzieć, jak wyczaić, czy samiec traktuje twoją postać poważnie. BRAVOgold podpowiada, po czy możesz poznać, że gostkowi zależy na czymś więcej niż na ruchaniu.
1. Trzyma łapki przy sobie.
Gdyby chodziło mu wyłącznie o łóżko, miałabyś wrażenie, że piszesz z ośmiornicą! Jego łapy byłyby wszędzie! Nieważne, jak często twoja postać powie takiemu „przestań” i będzie walić go po łapach- jest niezmordowany i w ogóle cię nie słucha.
2. Zależy mu na bliskości
Złym sygnałem jest to, że przytula się tylko po to, aby poklepać twoją postać po pupie. A kiedy zaczyna mu się zwierzać, jego wzrok robi się mętny, jakby deklamowała rozkład PKP
3. Nie ma problemu z odmową
Kiedy słyszy „nie” stara się zrozumieć twoją decyzję. Gorzej, jeśli wkurza się, zaczyna szantażować, obraża się lub się dąsa.
4. Nie rządzą nim hormony
Uważaj na tych, którzy zupełnie się zatracili: myślą o seksie, gadają o nim, chcą go uprawiać. Z kimś takim nie będzie ci dobrze.

XD <pierdolec>

Kilka osób odpowiedziało na pytanie
„ Czy umiałbyś prowadzić postać, której tylko seks w głowie?”
Oto wyniki:

Vader- Oczywiście! Ja ogółem jestem zboczona.
Again- nie
Triffe- nie
Róża- nie
Lisha- nie
Morgoth- tak. Kiedyś grałam psem, który tylko to miał na myśli.
Azui- nie
Damu- nie
Montana- tak
Pai- Nie
Blood- Nie
Ornareni- tak
Darkned- Nie
Zorka- tak
Yuki- tak
Tauri- Nie
Apache- nie
Vendetta- odmówiła udzielenia odpowiedzi

Wywiad
Przeprowadziliśmy wywiad z Vendettą- przywódczynią stada Złotej Gwiazdy!
BRAVOgold: Co przyciągnęło cię na forum o królu lwie?
Vendetta: GOOGLE
BRAVOgold: Jak udało ci się podnieść ZG?
Vendetta: Bo jestem fajna.
BRAVOgold: Dlaczego Nuko jest partnerem Ven?
Vendetta: Bo kiedyś zobaczyłam go w jakimś temacie, a że mi się nudziło to pomyślałam: "A, przyjdę sobie do niego i przeciągnę do ZG". A potem jakoś tak wyszło.
BRAVOgold: Dlaczego Vendetta stała się partnerką Weinera, skoro miała być partnerką Nuko?
Vendetta: Ponieważ Weiser był jej przyjacielem od dzieciństwa, już wtedy było właściwie z góry ustalone, że kiedyś będą razem, tzn. ja miałam takie plany, a właścicielka postaci Weisera też. To było planowane od dawna, z Nuko to był zwykły spontan.
BRAVOgold: Gdyby Weiser w cudowny sposób wrócił na forum, wróciłabyś do starego związku?
Vendetta: Nie, Ven już zbyt mocno przywiązała się do Nuko.
BRAVOgold: Ile miałaś postaci należących do ZG?
Vendetta: Dwie, Vendettę, to chyba wiadomo, no i Filemonę, matkę Lishy i siostrę Usheli (pierwsze konto Shun), moją pierwszą postać. To konto wciąż istnieje, jednak pod innym imieniem, poza tym należy do osoby, która opuściła to konto, co zresztą niezbyt mnie obchodzi. Ważne, że go nie usunęła, nie cierpię usuwania kont, szczególnie nie zniosłabym usunięcia mojego pierwszego konta na tym forum.
BRAVOgold: A ile prowadziłaś postaci?
Vendetta: Hm... Czekaj, niech policzę. Chronologicznie: Filemona, Kew, Adelaide, Nemezi/Chanon, Blizna, Nala, Vendetta, Stigma, Devon... Była jeszcze Vasilisa, ale przez jeden czy dwa dni, więc ona się nie liczy. Mam wrażenie, że o kimś zapomniałam... Dobra, nieważne. Wychodzi około *liczy* 10, licząc z Vasilisą lub tą postacią, o której zapomniała. A, wiem, Favita! Kiedyś wzięłam od kogoś Favitę, no tak. Czyli 10-11, zależy jak liczyć. czekaj, 11-12, jeszcze miałam przez krótki czas konto Raisy.
BRAVOgold: którą uważasz za najbardziej udaną?
Vendetta: Najbardziej udaną? Kilka miesięcy temu powiedziałabym, że zdecydowanie Kew, teraz waham się jeszcze pomiędzy Vendettą, bo ta obecnie jest jakby ciekawsza. Ale jeśli by patrzeć tak ogólnie to raczej Kew, jest zdecydowanie oryginalniejszy, chociaż teraz już się trochę wypalił, dlatego, mimo, że wróciłam tą postacią, rzadko na niej bywam.
BRAVOgold: a czemu zamieniłaś Kewa na Devona?
Vendetta: Bo inaczej Levis by go zabił, dlatego postanowiłam tymczasowo go zamienić, by wrócić, jak sytuacja nieco się uspokoi, a Levis opanuje swoją rządzę krwi.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 1:46 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Inés
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawał dobrej roboty odwaliłaś, ale lepiej żeby te wyniki sondy były w procentach, bez ujawniania kto co i blabla xP
Będzie wywiad ze mną? :p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne to jest, jak już mówiłam na gg. Czekam na następny numer. :p
to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
Poprzecinana linia na d?oniach.
A bóg? Nie ma boga,
s? tylko krzy?e przy drogach.
</center>

Avatar (c) Lineart by tikamifirebird, lekka przeróbka + kolor by Kami, gotowy avatar by Pai - dzi?ki wszystkim ;]
Powrót do góry
Yuki
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leżę.
Super, brawo za pomysł i wykonanie.

Logo (c) Yuki
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobreee. A na okładce świetnie streściłaś ideę tego wywiadu. : D
Jack
Gość

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej... mnie nie ma w sądzie...
Foch.

a ogółem to bardzo fajne to to wyszło, to tygodnik, miesięcznik, rocznik?? XD
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czywiście, że będzie :* Ines. I msza rację co do sondy :> Następnym razem tak zrobię.
To miesięcznik Sag
Powrót do góry
Arham
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest zajebisteee...! Szczególnie podoba mi się okładka, ale treść i tak wymiata. ;3 Może dodaj na okładkę coś w stylu "1/2010", "2/2010"...? Ceny raczej się tam nie wklepie. xp Popieram opinię Ines, a tym samym Twoje poparcie jeśli chodzi o sondy. ;]

Logo (c) Basheerah
Powrót do góry
Lucas
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra robota. Najlepsza okładka ^^
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry
<b>Samotnik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialne! Sur, weźmiesz mnie do pracy jako dziennikarkę? Mogę ci pomóc zebrać więcej materiału! *desperacja*
o, albo mogłabym pisać dział "problemy czytelników" *_*

..i dobrze wiedzieć, że Ven nie wróci do pana W jeśli ten się pojawi ;33

We had joy, we had fun, we had seasons in the sun

But the hills that we climbed

Were just seasons out of time.

All our lives, we had fun, we had seasons in the sun

But the stars that we reached were just starfish on the beach.

Mój kolor moderowania - #9966CC
</center>

Powrót do góry
Saraband
Gość

PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeee, ja chcę więcej wywiadów!
Powrót do góry
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o wywiad ze mną! xD
Again- przykładny tatuś SZG.
:p

to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
Poprzecinana linia na d?oniach.
A bóg? Nie ma boga,
s? tylko krzy?e przy drogach.
</center>

Avatar (c) Lineart by tikamifirebird, lekka przeróbka + kolor by Kami, gotowy avatar by Pai - dzi?ki wszystkim ;]
Powrót do góry
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry
<b>Samotnik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może..
Nuko - przywódca z wpadki.. o, przepraszam, przypadku? xD

We had joy, we had fun, we had seasons in the sun

But the hills that we climbed

Were just seasons out of time.

All our lives, we had fun, we had seasons in the sun

But the stars that we reached were just starfish on the beach.

Mój kolor moderowania - #9966CC
</center>

Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uhehehe. Kto będzie chciał pisać artykuły, proszę bardzo. Piszcie co wam do łba wpadnie a ja wybiorę dwa najlepsze, czy coś :P
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 1:46 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azui
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko dwa? Chociaż w sumie dobrze bo by się szybko tematy wyczerpały :P

Po co ten stres, my?lisz, ?e nie masz nic
Ka?dy ma - nawet Ty
Czasem trzeba to po prostu znale??
Mi?o??, noc i deszcz, ?ycie te?
Dla tego warto stara? si?
Powiedz, czy naprawd? nic nie jeste? wart
Znajd? to w sobie, tak

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach