Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Przydomek
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 6:10 am    Temat postu: Przydomek Odpowiedz z cytatem

Tak myślałam nad tym by wyjątkowo zasłużone postaci miały swój przydomek. Nadawał by go przywódca stada w konsultacji z reszta stadka.
Cała dyskusja odbywała by się w sprawach stada, a przydomek umieszczany był by w tytule, lub odpowiednim nowym polu.

Co wy na to?

Jednocześnie była bym za ograniczeniem ilości tytułów, gdy widzę kogoś z 5-4 tytułami na pasku zastanawiam się czy to nie przesada, nie ma innych dość kompetentnych lwów?
Medyk/ Zastępca/ Matka/ Strażnik/ Trener/ i bóg wie co jeszcze?
(Tytuły administracyjne, pojedynkowe i przydomek nie zaliczają się do tej kwestii.)

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ellie
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tytułó to jestem za. Można by ograniczyć do np 3
A przydomki to wg mnie niczym szczególnym nie różnią się od znamion lecz możnaby coś z tym wykombinować

Imi? me z niebios powsta?e {Ellie}

Stado zapomniana gwiazda nadal l?ni na niebie.. {Z?ota Gwiazda}
Kochana rodzina, nieznane s? ich losy{Wujcio: Morgoth | Ciotka Dalila | Kuzynka: Sakkari | Siostra: Eshara | Córka: Nilo | Syn: Lucas}
Me serce oddane tylko jemu {Again}
Przyjaciele dotrzymuj?cy mi kroku {Damu, Azui, }
Ci których nie chc? widzie? {Darkned}
Kr?ta droga ?ycia {Lwi?tko -> Wojownik -> Bia?y Pazur -> Chaota -> Samotnik -> ?}

Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, przydomki mogłyby być, tylko żeby zaraz nie zaczęto ich rozdawać na prawo i lewo. Znamię może dostać każdy, więc może niech przydomek będzie 'dostępny' od rangi Potężnego Wojownika/Mrocznego Mordercy i ew. rang specjalnych, nawet jeśli mają staty mniejsze od PW/MM? I od razu przydałby się punkt do regulaminu, że jedna osoba może mieć jeden przydomek.
I chyba lepiej w nowym polu, bo racja, my i tak mamy już sporo nawalone w tym Tytule. Można zrobić ograniczenie.
Kiedyś gdzieś proponowałam, żeby rozdzielić tytuły fabularne i niefabularne, te fabularne pozostałyby w Tytule, a na niefabularne zrobiłoby się nowe pole, np. Funkcja.

Morgoth
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyślałem sobie, iż wymyśliłem na razie dwa przydomki mógłbym zaprezentować wam oraz moglibyście skomentować, co sądzicie o tych przydomkach.

Legenda - Gracz który zasłużył się w walkach oraz napisany jest w mitach..lub podobnych..

Weteran - Zasłużony Lew/Lwica też w walkach oraz starszy/dorosły osobnik mający uznanie w stadach lub u samotnikach.
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry
<b>Archanioł</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wolała żeby każdy mógł dostać a nie tylko te wyższe rangi. To by było takie trochę nie fair wobec innych. Załóżmy ze wszystkie rangi będą pełne i dupa. Ktoś inny równie zasłużony nie dostanie bo nei ma rangi? Takie dupne trochę.

A samotnikowi ktoś może też da? Nie bierzcie mnie za przykład. Jakby był taki jak Naara to byście mu nie dali?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Morgoth
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm sadzę żeby może nie zrobić takiego ograniczenia jak co do Rang.

Po prostu osoba zasłużona dostaje i wtedy nie będzie problemów..

np ranga Mistrz jak pisze to dostają lwy bo zasłużyli w stadzie,to tak samo z przydomkami pójdzie..

Nie wiem co sądzicie o tym,dlatego wolę znać wasze komentarze.

A co do samotników:

Główny Samotnik,raczej by było dziwne trochę...
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morgoth, myślałam, że chodzi tu raczej o takie przydomki jak mieli królowie typu, nie wiem, Vendetta Śmiała, Sherkhan Groźny, Hayate Niezwyciężony itp, a nie jakieś konkretne za konkretne zasługi. Wiem, dziwne przykłady, wymyślałam na bieżąco. xp

Shun, rang na pewno nie zabraknie, przecież jest ich multum, no i są jeszcze specjalne, poza tym jest nieograniczona ilość Mistrzów.
I nie, bez samotników, to ma być za zasługi dla stada. Widziałaś kiedyś, żeby jakiś pustelnik miał przydomek? Skoro nie ma określonego miejsca w żadnej hierarchii to nie powinien mieć czegoś takiego.

I właśnie chodzi o to, żeby był limit od danej rangi, żeby nie mógł tego dostać byle kto, tylko takie naprawdę zasłużone, ważne osoby, które są już w stadzie naprawdę długo, mają wysokie rangi i znamiona, przysłużyły mu się tak mocno, że powinny dostać przydomek. To byłoby coś rzadkiego, niecodziennego, a nie jak zwykły awans czy znamię. Bo jeśli to ma być takie o coś dla wszystkich, żeby zaraz każdy latał z przydomkiem to jestem przeciw wprowadzaniu.

Shun
Archanioł
Mistrz Gry
<b>Archanioł</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież i tak nie każdemu dasz od tak więc cenzus rangi jest zbędny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno nie, ale to właśnie by było po to, żeby zapobiegać bezsensownemu rozdawaniu przydomków byle komu.

Ven.

</center>

Avatar (c) lineart - Malaika4, kolor - KamiLionheart, t?o - MaximeCourty / KibakiProductions
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupi pomysł. Przydomki są zupełnie niepotrzebne. Osoby zasłużone mają wysokie rangi i ważne tytuły. Myślę, że to wystarczy.

Co do ograniczenia, to tak, jestem za. Może stworzymy nowy punkt w regulaminie? Każdy osobnik, może mieć max 23 tytuły spełniające jakieś funkcje w stadzie. [czyli szaman, medyk, trener, zastępca, strażnik, matka, mentor, bógwiejeszczeco]

Btw. Tytuł matka/ojciec/brat/siostra przywódcy/przywódczyni wydaje mi się zbędny.
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sur, to jest jeszcze okej, niby czemu chcesz to wywalać? Gorzej z ciotkami, wujkami, babciami itp.

Ven.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Darkned
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejku, nie musimy przecież już pisać przydomków. o prostu. Załóżmy jest jakaś dobrze walcząca blond lwica. Pzywódca daje jej jakiś przydomek, który pasuje. np:. Blond wojowniczka. I on bierze to z głowy
Powrót do góry
Tauri
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za przydomkami, tylko można by napisać za co się je dostanie. Np, za branie czynnego udziału w jakiś ważnych uroczystościach stada, czy też z branie udziału w konkursach stada lub ogólnych. Aby nie było tak, że ktoś dostaje przydomek dla tego, że ma długi staż, czy też tylko dla tego, że chce.
Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok czyli ograniczenie tytułów się podoba, moja opcja 2-3 MaX

Przydomek, otrzymały by naprawdę warte tego postaci, jako że istniała by możliwość nagminnego nadawania, można by to ograniczyć jakimiś zasadami.

1. Proponuje go władca.
2. Musi zgodzić się większość stada.
3. I musi być to postać aktywna (znamiona, fabuła)
4. niekoniecznie musi być to postać o wysokiej randze (bo i one są np w LZ nadawane z kapelusza.)
5. Jeśli administracja nie wyrazi się pochlebnie o nadaniu przydomku, nie ma szans by postać go otrzymała. (Dlaczego tak? Otóż postać z przydomkiem MUSI być znana nie tylko stadu, ale być rozpoznawalna w kręgach wszystkich stad i samotników.)

I to tyle.

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mikoto
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie lepiej zamiast przydomków pochwały dawać? I tak niewiele osób ma to, a jak się zasłuży to i tak nie dostanie, bo są tylko za branie udziału w jakimś konkursie. xd
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach