Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Półki skalne wąwozu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Wąwóz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:47 pm    Temat postu: Półki skalne wąwozu Odpowiedz z cytatem

Tutaj można wejść ale ostrożnie na półki skalne wąwozu,rzadko kto tu wchodzą lwy chodzą jedynie odważni.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 4:40 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weszła i wskoczyła zwinnie na jedna z półek skalnych. Usiadła i spojrzała w niebo...na gwiazdy
- Jakie piękne... - powiedziała oczarowana.
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Bardzo ciesze się że tobie ci podoba te miejsce,właśnie miałem zamiar ci je pokazać pewnego pięknego wieczoru - odpowiedział i usiadł na półce skalnej wąwozu,one były solidne dlatego bez obaw nie spadną.
Ujrzał jak gwiazda zabłysnęła oraz wiatr się wziął ale nie zwyczajny tylko taki jaki był,wtedy jak mały morgoth był związany w opiece simbą.Czyżby ma coś do powiedzenia mi?Zamyślił się Morgoth..
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oparła łeb na ramieniu Morgotha
- Wiesz... - zaczęła rozmowę
- Że tam ponoć są dawni królowie Lwiej Ziemi ? - zapytała go. Dalej się w nie wpatrywała.
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak,są właśnie wsród nich jest Summer i Simba moja rodzina najbliższa...- odpowiedział ze spokojem do niej.Patrzył się i widział gwiazdę która znów świeciła tym samym blaskiem.Wiatr otoczył Morgotha patrząc.
- Niesamowite,czuje obecność Simby jakby chciał mi coś powiedzieć,ale nie wiem nawet co - odpowiedział lekko martwił się.Nie wiedział się czemu.
Powrót do góry
Alma
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za krzakami pojawił się mały kształt. Otóż to był Alma. Ukrył się dość dobrze i nasłuchiwał rozmów oby dwóch lwów z ciekawością
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzała na niego
- Wiesz, zawsze kiedy na nie patrzę to się czuję lepiej... - szepnęła refleksyjnie
- One maja taką magiczną moc... - często powtarzała te słowa.
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ahh rozumiem - odpowiedział,zamyślony nadal był ale uśmiechał spokojnie wtedy powiedział.
- Rozmawiałem z Simbą i Raisą chyba - odpowiedział siedząc nadal na zadzie.
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Hmm ? - wydała z siebie i spojrzała na niego pytająco. Przysunęła się do niego bliżej...
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Mówili że nie opuszczą mnie i będą się opiekować - odpowiedział ze spokojnym głosem uśmiechając..
- Dziwne że Kiara moja prababcia mi powiedziała że jestem podobny do Simby hehe - odpowiedział pamiętając jej słowa radosnym głosem wspominając o tym..
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica uśmiechnęła się. Łapą pogładziła go po grzywie.
- Wiesz, masz coś z Simby... - rzekła do niego, uśmiechając się do niego uroczo.
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Em ja?! - spytał zaskoczony słysząc jej słowa,uśmiechnął się do niej spokojnie oraz czule.
- A co ja mam takiego? - odpowiedział tajemniczym uśmiechem oraz romantycznym głosem.
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Poza wyglądem... - zaczęła. Wzięła głęboki wdech.
- Masz jeszcze królewski ton i gest... - odpowiedziała. Wtuliła się w jego grzywę...
Powrót do góry
Alma
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Phi. I tak nie pobije mego tonu i gestu - Rzekł wystawiając łebek z odważną moną. Ah jak on uwielbiał się wtryniać.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 4:40 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Alma!! Wyłaź stamtąd,słyszałem ciebie - odpowiedział srogim tonem oraz królewskim jak mi powiedziała Dalila ukochana..
- Ehh naucz się wreszcie że nie wolno przeszkadzać dorosłym - odpowiedział załamany kierując swoje słowa do swojego syna.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Wąwóz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15
Skocz do: