Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie- Odis
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 4:20 pm    Temat postu: Szkolenie- Odis Odpowiedz z cytatem

Weszła na Równinę, po czym usiadła wyglądając ucznia.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 8:41 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odis
Gość

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbiegł równomiernym truchtem, nie przyśpieszając ani nie zwalniając.
-Danette- zabrzmiało to oficjalnie, biorąc pod uwagę, że Od wita się samym "Dan".
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Danette. Zgaduję, że przybyłeś tu w celu zdania szkolenia na dorosłego lwa. Opowiedz mi więc coś o sobie, na dobry początek.
Powrót do góry
Odis
Gość

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Jestem na ogół rozsądnym lwem. Jednak moją wadą jest to, że łatwo wytrącić mnie z równowagi. Jestem pomocny, raz nawet uratowałem życie opętanej Lwioziemce. - to by było na tyle. Po jego późniejszych wypowiedział będzie łatwo stwierdzić jaki jest na prawdę.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A o naszym stadzie co wiesz?
Powrót do góry
Odis
Gość

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Jest to stado neutralne podchodzące pod dobre. Naszymi przywódcami są Vendetta i Nuko. Sprzymierzeńcami Płonący i Lwi. Witamy się słowem Danette- powiedział i miał dodać coś od siebie, ale zamknął w porę pysk- na szczęście,
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zaprotestowała słysząc o sojuszu LZ & ZG & PZ. Był, nie był... Oficjalnie nie wiadomo, czy został już zerwany, czy nie... Triffe sama powoli gubiła się już w tym wszystkim a nie chciała wprowadzać lwiątka w błąd. Trzeba się będzie kogoś z najbliższym czasie wypytać o te wszystkie sojusze, bo inaczej będzie źle.
- Wymień byłych przywódców Złotej Gwiazdy oraz obecnych przywódców pozostałych trzech stad.
Powrót do góry
Odis
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Stado ZG miało już wielu władców.. Aver, Aldevor, Kovasa, Gigihta, Vendetta, Vendetta wraz z Nuko. Stadem Lwiej ziemi rządzi Kiba i Miyuki, mimo iż Kiba nie jest powiązany z rodziną królewską, Stado Płonącej Ziemi Sherkhan i Chanon, Stado Złej ziemi Black Hayate. To chyba na tyle, no chyba, że są władcy, którzy objęli władzę dzisiaj bądź wczoraj i ta wieść do mnie nie doszła... - powiedział zamyślając się. Wzruszył barkami i spojrzał na Triffie. Miał dosyć tej teorii, czas na praktykę. Ach, ile będzie musiał czekać.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Co sądzisz o członkach pozostałych stad? I samotnikach?
Powrót do góry
Odis
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Sadzę, że Lwi są nieco zbyt łagodni i dobrzy. Może mają wielu członków, ale połowa z nich boi się zabić. Może i szanują wszystkich i w ogóle są dobrzy, ale to zaniża ich poziom w oczach innych. Źli myślą, że są potęgą, niestety źle to się skończy. Nie mają głowy na karku. Myślą, że jeśli są teraz górą, to nikt ich nie pokona więc nie uważają. Są nieco zbyt aroganccy i egoistyczni. Płonący prowadzą się podobnie do nas, są też aroganccy, ale wiedzą, że nie powinni lekceważyć przeciwnika. Choć trzymają się na uboczu to może ich taktyka zadziałać. Wszyscy władcy prowadzą stado w miarę dobrze, lecz wiadomo, wszakże, że Miyuki i Kiba radzą sobie najlepiej wraz z Nuko i Vendettą. - zakończył na chwilę swą wyczerpującą wypowiedź i wziął głęboki wdech- Samotnicy to osobne jednostki prowadzące samotny, odosobniony tryb życia. Niewiele o nich wiem. Jedynie to, że wolą się nie interesować stosunkami stad.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytaknęła łbem twierdząco.
- Masz jakieś plany na przyszłość, poza zdaniem na dorosłego lwa?
Powrót do góry
Odis
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Mam zamiar zmiażdżyć Korel'a. To jest mam zamiar pokazać mu, że należało by mnie szanować ze względu na rozum, siłę i wiek, w porównaniu do niego. Celem pobocznym jest też wspięcie ZG na szczyty. -odparł krótko i zacisnął zęby. Oby go nie przejrzała, bo będzie marnie. Z Korelem będzie marnie, kiedy z nim skończy. Cudem będzie jeśli się dowlecze do medyka, albo jeśli doniosą go dam zywego. A jeśli wtedy otworzy gębę, chętnie zakopie ją 5 m pod ziemią.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pobocznym, powiada? No cóż, bywa i tak...
- Kim jest owy Korel?- zainteresowało ją, kogo to młody ma zamiar zmiażdżyć w przyszłości.
Powrót do góry
Odis
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Młodziak, który naraził mi się i wkrótce skończy swój żywot- powiedział i przeklął na swoją szczerość wobec starszych. Ach, nieszczęsny Od.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 8:41 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie zrób tylko jakiegoś głupstwa- westchnęła cicho, nie chcąc dalej wnikać w szczegóły.
- Podaj po dwa przykłady ataku i obrony.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach