Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Mały Wąwóz

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Księżycowa Polana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Star Elina
Gość

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj niedaleko Polany znajduje się Mały Wąwóz właśnie tutaj przepływała mała rzeka a teraz wyschło niestety..jednakże źródło tam jest jedynie..

Dodane po 2 minutach:

Wbiegła w te miejsce,myślała o samobójstwie...bo ona pomagała matce zabić Hakorda jej rodzonego ojca..dlaczego,nie umie tego sobie wybaczyć oraz patrzyła w dół zamglonymi oczkami...jednakże wszystko się jej posypało..nic jej dzieciństwa nie zmieni oraz nie odda...
- Ojcze dlaczego?! - odpowiedziała lekko rozpłakana....położyła się..
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:36 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Saraband
Gość

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Elina, popraw sobie "Rodzinę". Haker Ci partnera zmienił.

Kopnęła się nad Wąwóz. Coś ją tutaj przywiodło, sama nie wiedziała co. Może po prostu nudy i chęć samotności? Chwilę później zauważyła Elinę. Podeszła do niej powolnym krokiem.
- Danette - przywitała ją, wpatrując się w Wojowniczkę. Czyżby chciała skoczyć?

Ostatnio zmieniony przez Saraband dnia Czw Mar 25, 2010 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zorka zbliżył się do niej niosąc synka na plecach...
- Dlaczego tak wybiegłaś... i dlaczego płaczesz? - Zapytał spokojnie. Stanął na przeciw niej i spojrzał w oczy....

Konieczno?? pój?cia w ostateczno??..., Przej?cia w wieczno??, wymóg jeden....
skuteczno??...

Stanowczo zamierzam, gdy przyjdzie na mnie czas, wyzion?? ducha przy jak najmniejszej pomocy ze strony medyków, a póki co - hulaj moja niegodziwa duszo.

JA jestem tym, kim by?bym gdybym urodzi? si? jeszcze raz....
Ja jestem sob? Man, wbrew tym co patrz? na wyniki, stosuj? brudne triki....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Star Elina
Gość

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

/Dziękuję :* /
- Danette - odpowiedziała i łzy leciały z oczu jej,nie wiedziała co robić..podeszła do niej..
- Nie wiem co robić,patrzyłam jak mama zabija ojca,nie chciałam tego..dlaczego on?! - odpowiedziała i usiadła na zadzie płacząc..przy niej.
- Zorka ty tego nie zrozumiesz jak stracić ojca dodatku zemsta mną kierowała ale nie uczucia..- odpowiedziała wrednym i donośnym głosem.
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zorka zamyślił się na chwilę... oczy mu się zaszkliły... spojrzał na Star, która nie mu się żaliła a innej lwicy... to nie było fair...
- Dla mnie ten przekaz był wystarczająco prosty... - Odchodząc dodał...
- Ja właśnie straciłem matkę...- Po tych słowach poszedł ze spuszczonym łbem...

z.t

Konieczno?? pój?cia w ostateczno??..., Przej?cia w wieczno??, wymóg jeden....
skuteczno??...

Stanowczo zamierzam, gdy przyjdzie na mnie czas, wyzion?? ducha przy jak najmniejszej pomocy ze strony medyków, a póki co - hulaj moja niegodziwa duszo.

JA jestem tym, kim by?bym gdybym urodzi? si? jeszcze raz....
Ja jestem sob? Man, wbrew tym co patrz? na wyniki, stosuj? brudne triki....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Saraband
Gość

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delikatnie przysunęła się do Star.
- Hakord zdradził nie tylko Złotą Gwiazdę, ale także naszą rodzinę - wyszeptała jej do ucha. Nie potrafiła pocieszać, bo nikt jej tego nie nauczył. Zawsze musiała radzić sobie sama.
Powrót do góry
Star Elina
Gość

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyślała sobie że jak stracił mamę jeśli jego rodzona dawno temu umarła..nie rozumiała tego,została przy lwicy..żeby z nią porozmawiać...
- Czym on zawinił,czemu moja mama tego nie powiedziała?Czy nie jestem tego warta? - odpowiedziała i spytała ją...
Powrót do góry
Saraband
Gość

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsunęła się, a swój wzrok wbiła w jej oczy.
- To już przeszłość. Nie powinniśmy się nią przejmować, ale się z niej uczyć, wyciągać własne wnioski - zaczęła rozważać - Trzeba cieszyć się teraźniejszością i myśleć o przyszłości. Przekaż swoje rozważania Severusowi, aby nie popełniał błędów przodków.
Powrót do góry
Star Elina
Gość

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocknęła się jednakże ze złego snu.
- Masz rację,powinnam dać lepszą przyszłość dla Dziecka swojego oraz być lepszym wzorcem niż mój Ojciec,jednakże jestem jego córką..boję się że popełnię ten sam błąd co on,nawet jak nie pomyślę co to było - odpowiedziała lekko za wahana...
Powrót do góry
Saraband
Gość

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Urodziłaś się już u Złotych, a Hakord żadnemu z nas nie poświęcał wystarczającej ilości czasu. Masz od niego tylko połowę ciała - zachichotała - Nie przejmuj się. Żadne zło nie przedostanie się do Złotych. Już ja o to zadbam.
Powrót do góry
Star Elina
Gość

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dziękuję,jesteś kochana,nawet jak jesteś hetmanem to wiem że w głębi serca jestem dobrą lwicą oraz dbasz o wszystko jak umiesz doceniam to - odpowiedziała szczerze..
- Przepraszam za wszystko co ci nagadałam oraz zaatakowałam powinnam być milsza dla Ciebie mam nadzieję że się zaprzyjaźnimy - odpowiedziała ze spokojem.
Powrót do góry
Saraband
Gość

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Hm, każdy ma także swoją złą część, Elino. My i Lwi ukazujemy tą dobrą, Źli i Płonący kierują się w życiu tą złą. Dopóki Złota Gwiazda będzie moim domem, będę stała po stronie dobra.
Delikatnie uderzyła pyskiem o jej ramię, wyrażając swoje przyjazne nastawienie do niej.
- Wybacz, muszę iść na patrol. Danette, Star!
Odeszła w stronę Lwiej Ziemi.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:36 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Star Elina
Gość

PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Była szczęśliwa że naprawdę kogoś poznała oraz ma oparcie,jednakże jej ego obudziło się..
- Chodź moja zabij się,zabij...- odpowiedziała do niej..oczy zrobiły się ciemniejsze..
- Przestań powiedziała,nie rozumiesz że zabijasz mnie,chcę żyć oraz kochać Zorkę i swego syna zostaw mnie!! - odpowiedziała i wybiegła z łzami w oczach...a demon zatknął się...zostając w tyle.Zniknął jej demon daleko a ona pobiegła tak szybko w stronę legowisk jak wiatr...

z.t
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Księżycowa Polana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: