Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Złoty Baobab
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Miodowy Las
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 12:42 pm    Temat postu: Złoty Baobab Odpowiedz z cytatem

Tutaj rośnie przepiękny oraz drzewo wielkie które rosną głównie w niczyich ziemiach ale okazuje się że tak naprawdę jedno nasionka wyrosło ten ogromny Baobab..nie był zamieszkany przez żadne zwierze lub ptastwo..innym słowem raj...jest oczywiście przejście na dół że można spokojnie zejść...
Nazwa złoty Baobab się zwie gdyż korony drzewa przy wschodzie i zachodzie słońca promienie jego naświetlają taki kolor...

Przyleciał wraz z Dalilą na plecach oraz spojrzał że siano z trawy jest gotowe oraz na dole tego drzewa ukryta jaskinia wszedł w nią a potem na górę...dziwnym cudem oraz spojrzał że idealnie pasuje na zamieszkanie tej pary..w lwiej ziemi i będzie ciężko zdobyć złoziemcom.
- Tutaj Dalila zamieszkamy,bez obaw nikt nas tutaj nie porwie..- odpowiedział z nadzieją,pewnie miał rację albo i nie?To się okaże..
Położył ją na wyścielonym legowisku oraz spojrzał się na nią..jak przepięknie śpi..
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:54 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obudziła się i ziewnęła. Spojrzała na ukochanego i uśmiechnęła się do niego uroczo.
- Dzień dobry - przywitała go zaspanym głosem. W pewnym momencie poczuła ruch, jakby od wewnątrz. Nie jęknęła nawet...po prostu się uśmiechnęła. Znała to...to było, życie które się w niej rozwijało. Wzięła łapę Morgotha i przyłożyła do swojego brzucha. Uśmiechnęła się do niego.
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był zaskoczony oraz uśmiechnął się czując maleństwo w łonie Dalili...
- Maleństwo kochane - odpowiedział szczęśliwy oraz przytulił do siebie delikatnie Dalilę...
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytuliła się do niego, a następnie zamruczała.
- Kochanie, jestem taka szczęśliwa - powiedziała do niego. Nie mogła już się doczekać narodzin potomka.
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytulił ją mocno do siebie..
- Ja też jestem z Tobą bardzo szczęśliwy - odpowiedział ze spokojnym głosem dodatku odczuł głos czyiś...nie wiedział kim jest..ale znajomy bardzo..wiatr się zerwał trochę ale nietypowy..aa zapach bardzo znajomy jest...
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica zastrzygła uchem
- Co się dzieje, Morgoth ? - zapytała.
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Właśnie usłyszałem głos Mufasy chyba - odpowiedział ze spokojem oraz poczuł się tutaj bezpieczny..jednakże usłyszał tylko w telepatii z nim.."Bądźcie szczęśliwi..do końca"
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnęła się...Mufasa. Dawny władca Lwiej Ziemi. Spojrzała na Morgotha. Westchnęła
- Wiesz...ja jednak chciałabym wrócić na Lwią Ziemię - powiedziała cicho.
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Hmm....- myśli jak przekonać mamę Miyuki żeby pozwoliła Dalili wrócić,nadal sojusz trwa z ZG,powinni się zgodzić..
- Urodziłaś się w LZ?? - spytał się jej..
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak... - powiedziała. Czuła wielką tęsknotę za tą krainą. Z oka wypłynęła jej łza. Szybko ją otarła...
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No to mam misję,żeby przekonać Vendettę oraz Miyuki żeby zgodziły się żebyś mogła spokojnie przenieść do nas - odpowiedział lekko radosnym oraz poważnym głosem,dziwnie się czuł jakby w nim siedział ktoś z przodków LZ...
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jestem w ciąży, więc o zabiciu chyba nie ma mowy - rzekła. Mrugnęła powiekami.
- Mam rację ? - spytała tuląc się do niego.
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Po prostu na to nie pozwolę żeby ciebie zabili,najgorsze jest to,że dziecko zostanie w ZG a ty dojdziesz do LZ..aa ja będę musiał postawić im warunki - odpowiedział i usiadł na zadzie,lekko zły i poważny..
- Najlepiej jak dziecko urodzi się w LZ i nikt nie będzie mógł je porwać do tamtego stada - odpowiedział krótko..
- Nie zabiją to nie PZ ani ZZ - odpowiedział krótko do niej.
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica kiwnęła głową i uśmiechnęła się do niego. Oparła się o jego ramię i westchnęła. Oby się udało.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:54 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiał i będzie nawet walczył o to żeby była tutaj a jeśli nie,to nawet stoczy walkę jeśli będzie trzeba...w ZG..przytulił ją do siebie Dalilę żeby jej było ciepło..
- Będzie dobrze zobaczysz - odpowiedział i pomyślał o córce Sakkari..
- Sakkari powinna też być w LZ moim zdaniem - odpowiedział spokojnym głosem..
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Miodowy Las Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16
Skocz do: