Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie - Sagitarii
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 12:46 pm    Temat postu: Szkolenie - Sagitarii Odpowiedz z cytatem

Przybyła, po czym usiadła, czekając na Sagitarii.
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 2:52 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jack
Gość

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

{Wy macie to jakoś tak inaczej niż my i się pogubiłam, sry za bałagan xD}

Sagitarii wbiegła truchtem na równinę, czas jej treningu na dorosłego lwa nastał.
- Danette Vendetta.- Ukłoniła się lekko przed swą trenerką i uśmiechnęła delikatnie, okazując perliście białe zęby.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Danette - odparła, uśmiechając się lekko w stronę przybyłej. - Zdajesz na dorosłą, prawda? - spytała, po czym dodała, nawet nie czekając na odpowiedź: - Na początek powiedz mi coś o sobie. Jak się nazywasz, jaką masz rodzinę, przyjaciół, a jakich stadach...
Jack
Gość

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nazywam się Sagitarii...- Odparła krótko, no cóż nie miała przyjemności z Ven, chyba.
- ... Moim ojcem jest Zorka, były członek PZ, obecnie przynależy do zG, matka jest Dalila ona również należy do ZG, bratem jest beks.. em Zorkan, on jest w stadzie Płonącej Ziemi. Nie mam wielu przyjaciół, chociaż chyba mogę tak nazwać Weusi, samotniczka. Do niedawna Była nią też Star Elina, jednak po tym czego dowiedziałam się niedawno mam mieszane uczucia.- To tyle jeśli chodzi o rodzinę i przyjaciół.
- Stado złotej Gwiazdy, jest neutralne, nie mieszamy się w sprawy polityki ani kłótnie z sąsiadami. To raczej nie nasz biznes..
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Okej, to teraz powiedz coś więcej o naszym stadzie - zarządziła, układając się nieco wygodniej, cóż, miała jeszcze w zanadrzu trochę tych pytań.
Jack
Gość

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Hm.. ostatnimi czasy przeszliśmy burzowy okres. Wojna pod paroma względami dała nam się we znaki. Zatraciliśmy odrobinę nasze własne ja, postępowaliśmy trochę zbyt bardzo jak Źli, jednak nie była to w stu procentach nasza własna wina. Sojusz z którego czerpiemy wiele korzyści, wtrącił nas również w centrum sporu o Lwie Ziemie. Mieliśmy unie z PZ, jednak nie była dla nas zbyt korzystna. Obecnie staramy się powrócić do pierwotnych korzeni. Nie jesteśmy stadem Złym, jednak nie jesteśmy też dobrzy, jesteśmy neutralni. Dbamy o siebie, nie interesują nas cudze zatargi.- Odparła jednym tchem, gdy była mała miała okazje poznać, ZZ i LZ, zamienić kilka słów i poglądów z tymi drugimi, jej ojcem jest Zorka, należący ongiś do stada PZ szary Lew.
Miała zatem jakieś rozeznanie w sprawach polityki.
- Obecnymi władcami są Vendetta i Nuko jej partner, z tego co mi wiadomo przed nimi rządziła stadem Gigihta, reszty historii nikt mi nie wyłożył.- Nie miała szansy zbyt dobrze poznać ani Ven ani Nuko, więc to tyle o królach.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobra, opisz jeszcze krótko pozostałe stada - odparła, przez cały czas z uwagą przyglądając się lwicy.
Jak na razie dobrze jej szło i nic nie wskazywało na to, żeby miała oblać trening, ale kto wie, co będzie dalej?

Jack
Gość

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Inne stada, no cóż. Zacznę może od Płonącej Ziemi, mój brat i ojciec należą/żeli do tego stada, ponoć jest złe, jednak ich zło opiera się w głównym stopniu na tym na czym opiera się nasza filozofia. Dbają o swoje tyłki, które są dla nich najważniejsze. Jednak sposób w jaki to robią odbiega znacząca od naszego postępowania. Jednym słowem wykorzystują zło i podstęp do swoich celów.
Lwia Ziemia moim zdanie jest pełna niezbyt bystrych lekkoduchów, zdają się postępować dobrze, ale w swojej tak zwanej dobroci są bardzo naiwni i nawet rzekła bym zakłamani, obecnie jest to chyba najsłabsze stado.
Zła Ziemia jest pełna opryszków, ich celem jest władza i zniszczenie wszystkich nawet pozornych konkurentów. Są przepełnieni gniewem i nienawiścią, główną przyczyną jest odepchnięcie ich przez LZ, wypędzenie z ziemi Lwich i przed wszystkim to, że władze w LZ dziedziczyły nie te lwy które powinny, przynajmniej według ich mniemania.- Odparła, zabawa w poznanie stad z tutejszych ziem była ostatnimi czasy ulubioną jej rozrywką.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A wiesz może, jacy są obecni przywódcy tych stad? - zadała kolejne pytanie, przez cały czas z uwagą obserwując Złotą.
Młoda była całkiem bystra i miała sporą wiedzę, to trzeba przyznać. Vendetta nadstawiła uszu, zaciekawiona, czy ta zna odpowiedź na jej pytanie.

Jack
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2010 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Niestety, jakoś żaden, nie wyłączając mojego ojca nie powiedział mi nic na temat wkładców tychże stad, miałam raz przyjemność spotkać Montanę, ale wspomnienia jej dotyczące są mgliste. myślę jednak że skoro stada mają charakter jaki mają ich władcy nie są inni, w końcu to oni wprowadzają takie a nie inne zachowania.- Mruknęła, czy obcy władca nie jej stada powinien jakoś ją obchodzić? Każdego króla będzie traktować odpowiednio do stosunku jaki ma jej stado do stada ów władcy.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- W takim razie zapamiętaj: przywódcami Lwiej Ziemi są Kiba i Miyuki, u nas to ja i Nuko, na Złej Ziemi ostatnio rządził Levis, ale coś dawno go nie widziałam. Płonący... Montana i jeszcze chyba Sherkhan. Chociaż te informacje mogą być trochę przestarzałe, ostatnio jakoś niezbyt babram się w tej polityce - wyjaśniła pokrótce. - A znasz osobiście członków każdego z tych stad?
Jack
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Zapamiętam zatem tę cenną wiadomość..
- Osobiście? Huh, może to trochę nad wyraz powiedziane.
Spotkałam Czarną lwice z długimi uszami i czerwonego diabelnego Lwa z ZZ, porwali na moich oczach moich rodzicieli. tyle starczy mi by poznać Złe lwy, Znam jedną lwice z LZ, bodajże Simran jej było, to ona opowiedziała mi o stosunkach ZZ i LZ. Mój brat jest w PZ, do niedawna był tam i mój ojciec, matkę mam w ZG, można by powiedzieć że większość wiedzy mam z pierwszej ręki.- Odrzekła, co tu ukrywać nie wyssała niczego z palca, nie usłyszała od nikogo postronnego, a przeżyła na własnej skórze.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No i o to mi chodziło. Dobra, co tam jeszcze... Co sądzisz o tych stadach i ich członkach?
Jack
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Ven już chyba pytałaś o to xD//

- Nie przepadam z ZZ, członkowie tego stada maja jakieś skrzywienie emocjonalne. Są źli, kochają się w krzywdzeniu innych, walkach i dokuczaniu. Może maja nawet jakieś konszachty z mocami piekielnymi.
LZ jest poniekąd dobre, ale także naiwne i nawet zakłamane, sami wyhodowali sobie wrzód pod postacią ZZ, nie widzą tego lub nie chcą zobaczyć, ponoć pomagają innym, jednak nie wiem ile w tym prawdy.
PZ no cóż typowe samoluby, nie obchodzi ich nic poza ich własnymi zadkami, jeśli chcą coś dostać postarają się osiągnąć cel idąc nawet po trupach.
ZG, nie jesteśmy świecącym przykładem, ale co nas to obchodzi dbamy o siebie, bo co w tym dziwnego? Jednak nasz postępek nie opiera się na krzywdzeniu innych, a odsunięciu i niemieszaniu w cudze sprawy.- Zamilkła by złapać tchu, starała się niczego nie pominąć, a w swej skróconej wersji scharakteryzować jak najlepiej wszystkie stada i ich członków.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 2:52 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// O to jeszcze nie, były podobne. ; p //

- Okej, to teraz powiedz, jakie wyznajesz wartości? Czym się kierujesz w życiu, jakie jest twoje motto, plany na przyszłość, takie tam.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach