Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Grota Rosalie i Stigmy
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Mroczne Groty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stigma Diaboli
Gość

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 8:05 pm    Temat postu: Grota Rosalie i Stigmy Odpowiedz z cytatem

Średniej wielkości grota, wyłożona skórami zabitych zwierząt.

---

Wszedł, mając nadzieję ujrzenia tu niedługo swej partnerki. Usiadł, a ogon z niecierpliwością obijał się o ziemię. Miał nadzieję, że to miejsce przypadnie do gustu Rosalie, bo jeśli nie... To trudno.

Ostatnio zmieniony przez Stigma Diaboli dnia Nie Gru 18, 2011 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:35 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rosalie
Mroczny Kieł
<b>Mroczny Kieł</b>

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stale za nim podążała dopiero przed grotą stając w miejscu. Do kogo on też ją prowadził? Kto tu mieszka? Zastanowiła się chwilę, po czym weszła do środka.
-Pusta jaskinia, chyba nie zastałeś tego kogo chciałeś...-mruknęła, obchodząc pomieszczenie wzdłuż ścian. Pusto, świeżo... dziwnie.

Logo (c) Vegava
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stigma Diaboli
Gość

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, nareszcie. Dłużej już by nie wytrzymał.
- Wiesz, Ros, ta jaskinia nie należy do nikogo. I tak sobie pomyślałem, że nie możemy wiecznie przesiadywać u twoich rodziców, któregoś dnia zaczęłoby im to przeszkadzać. I to jest rozwiązanie tego problemu - wyjaśnił, wciąż z uśmiechem na pysku.
Powrót do góry
Rosalie
Mroczny Kieł
<b>Mroczny Kieł</b>

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-No ale...-zaczęła lekko zatkana, rzucając lwu szybkie spojrzenie.
-Stigma, ja nie chcę!-krzyknęła nieco rozżalonym głosem, i spuściła smętnie łeb. Ojoj... może się jeszcze przyzwyczai.
-Mi się podoba w Norze, i tam chcę zostać.-Cóż, miała wielką nadzieję że lew nie będzie miał jej tego za złe.

Logo (c) Vegava
Powrót do góry
Stigma Diaboli
Gość

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Posłuszna córeczka mamusi... Jak tam chcesz - mruknął, po czym usiadł tyłem do niej.
Będzie zgrywał obrażonego, jeśli zachodzi taka potrzeba. Najwyżej sam zostanie tutaj, a Ros dalej będzie nocować w Norze jak za dawnych czasów. On nie będzie się do nich wpychał, to nie jego rodzina, mimo wszystko.
Powrót do góry
Rosalie
Mroczny Kieł
<b>Mroczny Kieł</b>

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Milusi synek tatusia...-palnęła, by jakoś odegrać się na lwie. Legła na ziemi i westchnęła głośno, kładąc łeb na łapach. Przymknęła oczy i po chwili namysłu postanowiła zostać tutaj, na tę jedną noc. Nie było sensu wracać do Nory o tej porze, o nie.
Szybko zasnęła, znużona dzisiejszym dniem.

Logo (c) Vegava
Powrót do góry
Stigma Diaboli
Gość

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce, to nie, jej sprawa. Najwyżej narazi się na szykany ze strony własnego partnera, ale to przecież nic takiego. Mruknął coś pod nosem, po czym również położył się i zasnął.
Powrót do góry
Rosalie
Mroczny Kieł
<b>Mroczny Kieł</b>

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obudziła się pomału, po czym leniwie otwarła oczy. Podniosła się ospale, obrzucając śpiącego lwa uważnym spojrzeniem. Podeszła do niego i sapnęła mu w pysk, po chwili ciągnąc za ucho.
-Śpisz?-spytała, przysiadając na ziemi i nie spuszczając wzroku ze Stigmy.
-Bo ja już chyba pójdę, cześć.-dodała po dłuższej chwili, po czym wybyła, przeciągając się przy wyjściu z groty.

Logo (c) Vegava
Powrót do góry
Stigma Diaboli
Gość

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciągnął się potężnie, nagle zdając sobie sprawę, że jest w grocie sam; widać Rosalie musiałą obudzić się już wcześniej. Nie przywiązując większej wagi do tego faktu, sam również podniósł się i wyszedł.
Powrót do góry
Rosalie
Mroczny Kieł
<b>Mroczny Kieł</b>

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlazła do jaskini i przysiadła na ziemi, czekając na Stigmę. Dziwnie jej wyglądała pusta Grota, skoro przyzwyczajona była do takiego tłoku jaki teraz był w jej domu...

Logo (c) Vegava
Powrót do góry
Stigma Diaboli
Gość

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszedł za nią, a gdy zdał sobie sprawę, gdzie właśnie został zaprowadzony, na jego pysku wykwitł lekki, triumfujący uśmiech. Bez słowa zasiadł obok Rosalie.
Powrót do góry
Rosalie
Mroczny Kieł
<b>Mroczny Kieł</b>

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-No to tak kontynuując... Jest Akidom, Malay, Lykka, Azolan, a do niedawna jeszcze była dwójka, no ale... ale oni nie żyją. I jakby nie było jestem ja, co najważniejsze.-Powiedziała, zastanawiając się czy nikogo nie pominęła.
-I jeszcze Darkned, moja babcia.-dodała po chwili, uśmiechając się kątem pyska.
No cóż, nie ma co się rozwodzić nad naturalną rodziną, z którą jest się spokrewnionym... wszakże nie ta matką która urodziła, a ta która wychowała...

Logo (c) Vegava
Powrót do góry
Stigma Diaboli
Gość

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dakned to twoja... Babcia? - Wytrzeszczył oczy, wpatrując się w brązową jak w ufo.
Jak to, ta nadęta lwica, którą Stigma niestety zdążył już poznać, okazuje się być babcią jego partnerki? Niedoczekanie! No, ale rodziny się nie wybiera, nawet tej przybranej.
- Ale w sumie i tak masz normalniejszą rodzinę ode mnie - stwierdził po chwili namysłu.
Powrót do góry
Rosalie
Mroczny Kieł
<b>Mroczny Kieł</b>

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-No, niestety.-powiedziała po czym przeszła dookoła Groty, finalnie zatrzymując się w zupełnie oddalonym od lwa miejscu. Położyła się na ziemi, przylegając do ściany i zamruczała cichutko.
-To se załóż własną rodzinę która będzie dla ciebie nromalna-powiedziała bez namysły, dopiero po chwili zastanawiając się nad sensem słów które wypowiedziała. No tak, najpierw powie potem pomyśli... cała Ros.
Skrzywiła się nieco... chciała dobrze no ale coś nie wyszło. Położyła łeb na łapach i zmrużyła ślepia.

Logo (c) Vegava
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:35 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stigma Diaboli
Gość

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie potrzebna mi, potrafię sobie radzić sam - burknął, po czym również legł na ziemi tam, gdzie wcześniej stał, czyli w znacznej odległości do partnerki, o ile można mówić o czymś takim w grocie.
Zamknął oczy, rozmyślając nad zaistniałą sytuacją. Owszem, fajnie by było mieć jakąś normalną rodzinę, jednak z drugiej strony Stigma był już przyzwyczajony do takich warunków, jakie miał od zawsze, więc nie zajęło mu to zbyt wiele czasu. Mruknął coś pod nosem, najwyraźniej z lekka znudzony.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Mroczne Groty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19
Skocz do: