Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie- Again
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maks
Gość

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 1:59 pm    Temat postu: Szkolenie- Again Odpowiedz z cytatem

Miejscem treningu Againa jest martwy las. Do jego śmierci przyczynił pożar. Pozostały jedynie spalone szczątki konarów i gdzieniegdzie szczątki nieszczęsnych mieszkańców lasu. Słowem, miejsce nie nadaje się na zabawę

Surreal pojawiła się w wyznaczonym miejscu. Usiadła, oczekując nadejścia ucznia.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:07 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszedł powoli do lasu, rozglądając się uważnie. Na pierwszy rzut oka nie było to przyjemne miejsce. Gdy tylko zauważył Surreal, przyspieszył kroku i już po chwili siedział przed znaną mu lwicą. - Danette - przywitał się i skinął trenerce łbem, czekając na instrukcje.
to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
Poprzecinana linia na d?oniach.
A bóg? Nie ma boga,
s? tylko krzy?e przy drogach.
</center>

Avatar (c) Lineart by tikamifirebird, lekka przeróbka + kolor by Kami, gotowy avatar by Pai - dzi?ki wszystkim ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maks
Gość

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedziała na przywitanie, zadowolona, że jej nowy uczeń zna podstawy dobrego wychowania.
-Opisz mi się w paru słowach.- Poleciła
Powrót do góry
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jestem Again - zaczął. - Moi rodzice, jak pewnie wiesz, to Azui i Yuki. Mam rok... - Zatrzymał się na chwilę, myśląc, co może powiedzieć. Opisywanie siebie nie było łatwym zadaniem. - Jestem raczej nieśmiały, jednak do czasu, gdy ktoś już zdobędzie moje zaufanie. W stosunku do znajomych bardziej się ośmielam. Moją partnerką jest Pai... - Uśmiechnął się lekko, po czym mówił dalej. - Jestem raczej spokojny, opanowany... Chciałbym zostać Wojownikiem, gdyż chcę bronić naszego stada. Mam nadzieję, że mi się to uda... I lubię pływać - zakończył, uśmiechając się szerzej. Był trochę zdenerwowany, jednak znał wcześniej Surreal, także nie stresował się tak bardzo.
to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Avatar (c) Lineart by tikamifirebird, lekka przeróbka + kolor by Kami, gotowy avatar by Pai - dzi?ki wszystkim ;]
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Surreal świdrowała małego wzrokiem, raz po raz kiwając łbem.
- Rozumiem, ze Pai należy do Stada Złotej Gwiazdy?- Zapytała, nadając swojemu głosu podejrzliwy ton.
Powrót do góry
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak, oczywiście - odpowiedział szybko. - To chyba byłoby nie w porządku wobec naszego stada, gdybym związał się z kimś, kto do niego nie należy. Przynajmniej tak uważam... - Poruszył niespokojnie ogonem. Miał nadzieję, że podczas treningu niczego nie zepsuje ani nie pomyli.
to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Wiesz, że związek z kimś spoza stada, jest karany? Gdybyś został przyłapany na romansie, powiedzmy ze Złoziemką, co ci grozi? - Zapytała.
Powrót do góry
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego nie wiedział. Mrugnął niespokojnie. - Nie mam pojęcia. Na pewno nie uszłoby mi to na sucho... Poza tym, nie mam zamiaru tego robić. Jestem dumny, że należę do Stada Złotej Gwiazdy, chcę go bronić i walczyć w jego imieniu. Nie wiem, co musiałoby się stać, żebym zdradził to stado lub zrobił coś wbrew niemu... - Spojrzał w ziemię, z obawą, że jego odpowiedź nie zostanie przyjęta. Tak naprawdę nie wiedział wiele o stadach i panujących regułach. Miał jednak nadzieję, że uda mu się przejść trening i stać się Wojownikiem.
to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Związek z kimś spoza stada jest uważany za zdradę. W najlepszym wypadku zostałbyś wygnany. W najgorszym zabity- Odparła beznamiętnie, kierując swój wzrok gdzieś dalej.
Ciężko strawiła słowa Againa. Owszem, były szlachetne, jednak powiedzieć potrafi każdy, a z działaniem bywa różnie. Uczeń często w taki sposób stara się zdobyć dobre zdanie u mentora. A trening nie na tym polega.
- Wiesz po co tutaj przyszedłeś? Wiesz czym jest trening?
Powrót do góry
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podniósł wzrok na lwicę. - Przyszedłem tu, by zdobyć rangę Wojownika. By móc bronić stada i walczyć w jego imieniu. Nie chciałem już być bezczynny, widząc, jak wrogie stada źle traktują naszych... - Miał tu oczywiście na myśli kilka sytuacji, w których Złoziemcy atakowali, lub też próbowali atakować, członków Złotej Gwiazdy. Od tamtej pory jego nastawienie do innych stad się zmieniło.
Przemyślał chwilę drugie pytanie Surreal. - Trening to sprawdzenie mojej wiedzy i umiejętności. Trzeba go przejść, by zdobyć lepsze stanowisko w stadzie. - Znów zamyślił się, jednak nie znalazł już innej odpowiedzi, tak więc kiwnął łbem, na znak, że skończył swą wypowiedź. Czekał na reakcję lwicy.

to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Trening nie jest jedynie sprawdzeniem twojej wiedzy i umiejętności w walce. Jako trener mam także obowiązek uzupełniać braki wiedzy moich uczniów. Abym mogła dobrze cię ocenić, powinieneś być naturalny, mówić zgodnie z prawda i otwarcie przyznawać, że czegoś nie wiesz. Uzupełnianie wypowiedzi o szlachetności są zupełnie nie na miejscu- Wyjaśniła, jednocześnie dając do zrozumienia, że nie lubi jak ktoś ciągle udowadnia swoją lojalność stadu. Dobra, idziemy dalej. Surreal zadała kolejne pytanie
- Jaki masz cel? Jaka ranga zaspokoi twoje ambicje? Chciałbyś otrzymać jakiś tytuł? Jeśli jak to jaki?- W zasadzie to nie jedno a cztery pytania.
Powrót do góry
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamyślił się chwilę. W sumie jeszcze głębiej się nad tym nie zastanawiał... Kiedyś tylko wspomniał, że chciałby mieć władzę nad wodą i roślinami, jak niegdyś jego matka. Po kilku sekundach milczenia, odchrząknął i zaczął: - Chciałbym być okeanem. Wydaje mi się, że to dla mnie odpowiednia ranga. A jeśli nie, to może Potężnym Wojownikiem... - Cenił się, jak widać, dość wysoko.
- A jeśli chodzi o tytuł... Może strażnik? Nie znam dokładnie wszystkich, tak więc możliwe, że powinienem starać się kiedyś o jakiś inny tytuł... - Mówił trochę pogmatwanie, jednak faktycznie, nie był dobrze zorientowany w tym wszystkim. Odetchnął cicho i spojrzał na Surreal.

to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała łbem w zamyśleniu. Szaman zajęty, Zastępca zajęty, Trener zajęty, Medyk zajęty... Jedyne wolne rangi to Strażnik, Sekretarz i Mentor. No i Matka, która jednak nie za bardzo się dla Againa nadaje.
-A jakie są obowiązki strażnika?- Zapytała.
Powrót do góry
Again
Konto zawieszone

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jak sama nazwa mówi, strażnik strzeże stada, pilnuje jego granic, broni, gdy ktoś potrzebuje pomocy. Wydaje mi się też, że do jego obowiązków należy zawiadomienie przywódcy, czy zastępcy, o jakimś większym zagrożeniu... Tak myślę. - Powiedział, co wiedział. Czekał na dalsze pytania Trenerki.
to tylko kawa? mi?sa.

A ?ycie, jakie ?ycie?
A bóg? Nie ma boga,
</center>

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:07 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maks
Gość

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Dobrze myślisz- Odparła, uśmiechając się lekko. Gdy otrzymasz rangę przynależną dorosłemu, będziesz musiał stawić czoła nowym wyzwaniom. Na przykład wojnie. Co o niej sądzisz? Co zamierzasz robić?- Sprawa Wojny była dla Surreal bardzo ważna. Co jak co ale miała już dość nieustannego leczenia.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach