Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Hurricane.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hurricane
Gość

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:51 pm    Temat postu: Hurricane. Odpowiedz z cytatem

Od czego by tu zacząć? Niecałe 18 lat temu w szpitalu w Tarnowskich Górach na świat przyszła wstrętna gadzina, której nadano imię Monika. Tak, to dokładnie ja. Jak już wiadomo z tego nędznego początku, nad którym głowiłam się pół godziny, mieszkam na Śląsku - okolice Katowic. Uczęszczam obecnie do II liceum na profilu biologiczno-chemicznym [masakra]. Swoją przyszłość chcę związać ze stomatologią, jednak jeśli to nie wyjdzie obieram językoznawstwo.

Jeśli chodzi o moją opinię na temat samej siebie to niezbyt za sobą przepadam, ale nic dziwnego, skoro nie trawie znacznej większości rzeczy/osób na tym świecie. Charakter? Dość trudny. Nie jestem typem osoby, która lubi mówić o tym, co czuje, ale pomimo to nie daję sobie w kaszę dmuchać. otrafię być czasem cholernie chamska i wiem to. Nie wiem... lubię poznecać sie nad ludźmi po prostu. Hyhy. Podchodzę do innych z dystansem, bo jak to mówią... everybody lies i mnie samej też się to zdarza. Ciężko do mnie dotrzeć, jak już coś powiem czy zadecyduję to nie zmieniam zdania i żadna perswazja tu nie zadziała. Bywa też, że jestem cholernie niezdecydowana. Poza tym, jeżeli chodzi o ludzi to mam też czasem tak, że po prostu nie muszę z nimi rozmawiać, by wiedzieć, że nie będę za nimi przepadać i potem okazuje się, że jednak tak jest. Nie znoszę dwulicowości.

Jak na mnie mówią? Cóż, bez opowiadania zbędnych historyjek. Ruda, Lisiczka i Willy Wonka [schiz koleżanki, nie pytać, ale nie ma to nic wspólnego z wyglądem].

Wygląd? Hm, zdjęcia nie dam, bo z reguły wszystkie są nienormalne. Mam jakieś 164cm wzrostu, piwne oczy i czerwono-czarne włosy, sylwetka szczupła [czepiają się mnie, że chuda, ale żebra mi nie sterczą, buech]. I chyba jedyne co lubię w moim wyglądzie to właśnie moja obecna fryzura.

Muzyka? Głównie rock, a poza tym trochę r&b czy metalu. Zespoły, których głównie słucham to: Linkin Park, Celldweller, Bullet for my Valentine, Sweet Noise, Strachy na lachy, Coma, 30StM, Muse, Paramore, My Chemical Romance, Metallica. A tak trochę z Beyonce czy kilka piosenek Rihanny i te pe, i te de.

Film? Cóż, różnie to bywa. Ulubione to: Transformers, Niepokój, KacVegas, Szósty Zmysł, Przebudzenie, Złodziej Życia, Narzeczony mimo woli, ogólnie jest ich całkiem sporo, ale na chwilę obecną tyle jestem w stanie wymienić.

Zainteresowania? Muzyka, grafika komputerowa, fotografia, zwierzęta [głównie psy], RPG. Niewiele, bo też zbyt ambitna nie jestem.

Sport? Nie cierpię gier zespołowych, mogę strawić jedynie siatkówkę. A tak jeżdżę na nartach i lubię też pływać. Ogólnie jestem cholernie leniwa, więc... wiadomo.

Nałogi? Interneeeet. I tyle. Nie ćpam, nie piję, nie palę.

Jeśli chodzi o fora RPG to gram już od jakichś... 5 lat? Sama nie wiem. Pamiętam, że moje pierwsze forum było o wilkach niestety w chwili obecnej jest zaspamowane, bo zostało opuszczone. Następnym forem było stadopsów, na którym jestem do teraz i zostałam tam administratorem [tym złym, oczywiście]... siedzę już tam ponad dwa lata.

To chyba tyle. Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 10:57 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Green Day lubisz?

Ostatnio oglądałam KacVegas i Narzeczoną mimo woli, oba mi się spodobały. Chociaż ten pierwszy jest strasznie zryty, ciągle nie mogę dociec, skąd tam się wzięła ta kura.

Jakimi stylami pływasz?

Shun
Archanioł
Mistrz Gry
<b>Archanioł</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bulleeet for my Valeeeeenitneeeee *-*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hurricane
Gość

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Green Day obleci.

Kac Vegas jest zakręcony, ale fajny.

Jeśli chodzi o pływanie, to nie pływam profesjonalnie, jedynie dla przyjemności.

Z Bulleta i tak tylko kilka piosenek. A najbardziej podoba mi się 'All This Things I Hate' i 'Tears Don't Fall'.
Powrót do góry
Amarth Shetani SkoirArato
Szeol
Pani Gehenny
<b>Szeol</b><br><i>Pani Gehenny</i>

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celldweller. Niedługo założę Sektę i zostanę Jahwe.

??????? ???????? ????????

No matter how many deaths that I die, I will never forget.
No matter how many lifes that I live, I will never regret.

There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
Where is your
G o d? Where is your G o d? Where is your G o d?!

{...}I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU.{...}

||THE reverse side of beauty it dyed by beloved FILTH. ||
</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ghash Burz
Gość

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam pytanie. Czemu publicznie sie "uzewnętrzniasz"? Co czujesz przedstawiając swoją osobe ogółowi? Jak często to robisz?

41. 14.
Powrót do góry
Freya
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muse, powiadasz?
I Sheciowy Celldweller?
Mru, no i kolor twej fryzury, styl pisania, ogólny nastrój tego opisu.. sprawiają, że wiem że cię polubię.

;3

a powiedz mi, co lubisz z Muse? :D wybacz, moja mała obsesja znać o sobie daje. hyhy.

It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name

</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hurricane
Gość

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shet, załóż, załóż. Przy okazji dziękuję za polecenie tego zespołu. No, znasz się na muzyce. Hyhy.

Ghash, cóż nie robię tego często. Zresztą wiadomo inaczej jest, jeśli pisze się na klawiaturze niż mówi o sobie w realu, w którym nie przepadam za mówieniem o sobie i jestem raczej typem słuchaczki. Co czuję? Szczerze mówiąc nic, a nic. Dziwne, nie?

Blood, Muse'a też tak niewiele. Hm, najbardziej wpadły mi w ucho 'Supermassive Black Hole', ' Undisclosed Desires' i 'Uprising'.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam Calldwellera od Shun, która zna to z postów Shet w 'Czego słuchacie w tej chwili'. Ha. Zakładaj i już.

Z Muse znam chyba tylko 'Undisclosed Desires'.

Blood, mała? Tya... ; p

Ghash Burz
Gość

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ghash

Nie jestem Gasz. Jestem cztery jeden kropka spacja jeden cztery kropka. Gasz aktualnie wozi sie po mieście czy cholera wie gdzie.

Więc jaki jest powód, motywacja? Chęć zdobycia świadomości faktu że druga strona kabla mniej więcej wie jak ma Cie interpretować?

41. 14.
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry
<b>Archanioł</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja znam Calldwellera od Shun, która zna to z postów Shet w 'Czego słuchacie w tej chwili'. Ha. Zakładaj i już.

Właśnie ze nie z tego tylko z jej jakiegoś tam opisu jej skromnej osoby na jakimś forum. Tam podała chyba ze trzydzieści wykonawców i wzięłam se Celldwellera.
Cytat:

Z Bulleta i tak tylko kilka piosenek. A najbardziej podoba mi się 'All This Things I Hate' i 'Tears Don't Fall'.

Bu. A ja właśnie lubię tego wykonawcę mo bi sie spodobał surfobarding under word of sorrow czy coś w ten deseń.

A słuchałaś Escape the fate albo eyes set to kill?

Cytat:
Celldweller. Niedługo założę Sektę i zostanę Jahwe.

A nie guru? I ja chce być pierwszym który będzie w tejże sekcie, o.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 10:57 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hurricane
Gość

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, hm... uznajmy, że nie ma powodu. Po prostu mi się nudziło, więc wypociłam coś o sobie. Po prostu moje podejście do wszystkiego jest nieco inne, więc wątpię, by ktokolwiek potrafił mnie zrozumieć. Właściwie nie liczyłam na żadne pytania i nie sądziłam, że komukolwiek będzie się chciało to czytać, o.

Nie, nie słuchałam. Ale sprawdzę je. ;]
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach