Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
W.O.J.N.A.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Król Lew Strona Główna -> Administracja -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amarth Shetani SkoirArato
Szeol
Pani Gehenny
<b>Szeol</b><br><i>Pani Gehenny</i>

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 3:36 pm    Temat postu: W.O.J.N.A. Odpowiedz z cytatem

Wielkie Opierdalanie Jakiego Nie Akceptujemy.

Otóż proszę, aby KAŻDY, kto ma tu dostęp wypowiedział się na temat Wojny. Nie dwa zdania. Elaborat. Plusy i minusy.
Bez wyzwisk, bez marudzenia, że on pogryzł to nie chcę.
Chcieliście wojny, jest. Teraz nie chcecie.
Mam zamiar poznać Wasze argumenty.

Ready, steady, fuck up go.

??????? ???????? ????????

No matter how many deaths that I die, I will never forget.
No matter how many lifes that I live, I will never regret.

There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
Where is your
G o d? Where is your G o d? Where is your G o d?!

{...}I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU.{...}

||THE reverse side of beauty it dyed by beloved FILTH. ||
</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 1:00 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ghash Burz
Gość

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojna jest zajebista.

Kiedy ludzie potrafią w nią grać i nie bawią się w wszechmogących lewków, którzy CZUJĄ, że są w lochach porwane osobniki. Smirk, smirk.

Jednym słowem: na tym forum, wojna jest chu jo wa.
dziekuje.
Powrót do góry
Nuria
Gość

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojna jest dobra kiedy inni wiedzą jak w nią grac ,i jakie panują w niej zasady, tutaj niestety mamy tylko i wyłącznie bałagan ,a do tego wielkie krótko mówiąc -gówno
Eh..Skończmy ją, niema sensu żeby to trwało dłużej
tyle
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

+ coś się dzieje, jest ciekawie, jest po co wchodzić na forum
+ porywania są częstsze i bardziej efektywne
+ sprawy stada odżyły
- zamieszanie z sojuszami
- ciągle są jakieś kłótnie
- rangi specjalne mają zbyt duże zdolności, które są nagminnie używane podczas wojny
- już dwie osoby odeszły z forum przez wojnę
- rywalizacja międzystadna poza fabułą
- omijanie regulaminu, byle tylko wyjść na swoje

Reasumując, lepiej skończmy tą całą wojnę jak najszybciej. Przez nią jest więcej syfu niż to tego warte

Ghash Burz
Gość

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rangi specjalne nie używają nagminnie swych czarów.
Sama magia, która jest w nich, po prostu niszczy frajdę.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jedno wychodzi. Ogólnie tej magii jest za dużo.
Björn
Gość

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- rywalizacja międzystadna poza fabułą

To jedyny problem, który mnie boli. Rani. Może nie widać tego, ale w realu jestem osobą uczuciową i bardzo wrażliwą. Cokolwiek mi się przydarzy, biorę sobie do serca. Może nie wszyscy- ale ja przejmuję się tym, co kto do mnie i co o mnie mówi.

Możemy zrobić tak...
Kończymy wojnę (wszystkie stada będą przyjazne, bez zabijania i porywania). Zobaczymy co ludzie na to... oczywiście po paru dniach wojna powróci, ot tak z nudów. I np. złe stada mogły by ją znów zapoczątkować.

Zobaczmy, co użytkownicy wolą- usrywanie się i wykorzystywanie mózgu w walkach czy zajebista nuda.
Poza tym plusy i minusy- w całości zgadzam się z Ven.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To jedyny problem, który mnie boli. Rani. Może nie widać tego, ale w realu jestem osobą uczuciową i bardzo wrażliwą. Cokolwiek mi się przydarzy, biorę sobie do serca. Może nie wszyscy- ale ja przejmuję się tym, co kto do mnie i co o mnie mówi.

Mnie to mówisz? Prawie płakałam, kiedy zamieniałam Kewa na Devona, a po wczorajszej akcji nie mogłam zasnąć przez dwie godziny.

Cytat:
Możemy zrobić tak...
Kończymy wojnę (wszystkie stada będą przyjazne, bez zabijania i porywania). Zobaczymy co ludzie na to... oczywiście po paru dniach wojna powróci, ot tak z nudów. I np. złe stada mogły by ją znów zapoczątkować.

O, jestem za. Ciekawe, co by z tego wyszło.

Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mnie to mówisz? Prawie płakałam, kiedy zamieniałam Kewa na Devona, a po wczorajszej akcji nie mogłam zasnąć przez dwie godziny.

A ja gdy tylko przylazłam do domu od razu wiedziałam że trzeba wejść na forum, czułam że odpierdalacie jakąś gałę... Bo tak ostatnimi czasy ZG odpierdala najgorsze głupoty z możliwych.
Przeczytajcie sobie jakie są założenia stada, jego motto i dopiero potem zacznijcie grac, za tą wojnę bierzecie się bardziej niż sami zainteresowani, a mianowicie LZ i ZZ.
Nie znacie pojęcia słowa państwo(stado) neutralne głupia Wikipedia oferuje proste wytłumaczenie.

Cytat:
Zobaczmy, co użytkownicy wolą- usrywanie się i wykorzystywanie mózgu w walkach czy zajebista nuda.
Poza tym plusy i minusy- w całości zgadzam się z Ven.

Nie śmieszcie mnie, ta zajebista akcja i popis inteligencji w ostatnich miesiącach doprowadził mnie tylko do kurwicy.

Cytat:
rywalizacja międzystadna poza fabułą

Debilizm niektórych osób mnie niszczy.. To nie źli są najgorsi, a właśnie ci którzy mieli pilnować dobra, zdradzieckie i zajebane zakłamane gnidy z was wyłażą.

Cytat:
omijanie regulaminu, byle tylko wyjść na swoje

Pozwolę sobie zaznaczyć że nawet ci którzy powinni pilnować porządku srają na regulamin, naginają regulamin tak jak im w danej sytuacji pasuje.

Stado Złotej Gwiazdy zostało wyłapane, co ważniejsze persony siedzą w lochu, zapłaciliście za swoją durnotę. Król królowa kiblują, tak więc można śmiało uznać was za podbitych. Takie są realia wojny.

Jestem za zakończeniem wojny, bo żenada i syf jaki zapanował na forum jest nie do zniesienia.

BTW, nie gadać mi tutaj o obronie stada państwo z ZG, zaproponowałam wam pokojowe rozwiązanie, nasraliście na nie i uknuliście ten swój żałosny plan. Sami widzicie co wam wyszło.

Co do rang specjalnych, proponuje stworzyć do nich specjalny regulamin, który ograniczy i ukróci nieumiejętne wykorzystywanie magii.

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Ghash Burz
Gość

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Dodaj sobie do tego odejście levisa, to już w ogóle nie zaśniesz, ayhyhyhyhyyh

Albo kończymy tą wojnę, albo ją definitywnie rozstrzygamy. Chociaż wolałbym to drugie, bo skoro nie potrafimy walczyć przy dwóch userach (ta, kłótnie), to co będzie przy 15?
Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 1:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo wiecie co? Zabrać magie z forum..
Zostawcie tylko kilka sztuczek i ewentualnie po jednym ataku dla rang specjalnych.

Proponuje zebrać dotychczasowe wyniki i ogłosić wszystko.

Zmobilizować Przywódców by zabrali się za wyprostowanie tożsamości stad, zwłaszcza ZG i LZ.

Blood napisała mi ciekawą rzecz, mianowicie że tęsknie za czasami gdy ZG było kluchowate, nie po prostu w dupie mnie strzyka jak widzę że Ona i Ven zrobiły z ZG drugie PZ, albo ZZ.

Zależy mi na tym by stada były różne, a nie takie same.

<center><table>
<tr>
<td>~X~

You can't stop me, no

O o o oh yeah

Today it is my time

Listen to my stuff

MÓJ G?OS!

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgadzam się w sumie z podanymi tutaj plusami i minusami. A czy chcę coś dodać to chyba nie bardzo, ta wojna to jeden wielki bałagan. Jestem za przerwaniem jej a co będzie dalej to się okaże...

Ew. wspomnę o tej chwili, która dla mnie była śmieszna, a konkretnie sojusz ZZ i LZ, w tym samym czasie LZ miało z ZG i PZ, nie wiem co Miyuki sobie myślała ale cóż.

PUSTO o_O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Amarth Shetani SkoirArato
Szeol
Pani Gehenny
<b>Szeol</b><br><i>Pani Gehenny</i>

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz ja *wyrywa się z łapką w górę* Ekhm.

Otóż, moja Droga trzodo niechlewna. Spieprzyliśmy. Spieprzyliśmy, tyle. Mogłabym to tak zostawić, aczkolwiek nie zostawię z jednego powodu - Ponieważ chce opierdolić wszystkich równo i wreszcie rzeknąc otwarcie ( No nie do końca ) co myślę.

Każdy tutaj pierdoli głupoty. Głównym powodem tego, że forum upada są jebane, pierdolone, skurwysyńskie *Ach, hiperbolizacja!* urazy i żale. Nikt z Was, Nas, Ich nie potrafi oddzielić życia realnego od fabuły RPG. Twoja postać porwała moją? To zaraz, o Ty suko, Ci pokażę, nie ma uja we wsi, zajebie Ci, nienawidzę Cię.
Straszne i wulgarne? Takie już jest! Gdy był stary system, dwa lata temu, nie wierzyłam, że można być tak tępym. Teraz nie wierzę, że można być tak tępym, pustym i dwulicowym. Patrzycie na stereotypy. Łapiecie owe głupie wypowiedzi albo przechwałki i to na nich kształtujecie Swe wzory Złej Ziemi, Lwiej Ziemi i całej reszty.

A jaka jest prawda?

Och, nic zaskakującego.

Ready?
Steady?
Ok! Let's rock!

Problemy do Lwiej Ziemi?
Nie potrafią się pozbierać i powinni być dobrzy. Nie udaje im się, spiskują i chcą porywać. Mają sporo mocy uwalniających, łącząc to mamy 12 ( Możliwe, ze pominęłam ) ucieczek z klatek. To nie jest mało.
Spiskowali ze Złą Ziemią i Unią, okłamywali i obiecywali pierdoły, nie dotrzymali słowa. Mamy tutaj konflikt charakteru stada.
Miało być dobre, miało zażegnać wojnę, chcieć pokoju. Wyszło na opak.

Problem Złej Ziemi?
Nagle stali się za Źli. Są za brutalni. Są okrutni.
A jacy mieli być? Pamiętajmy, że Zła Ziemia to nieokrzesane typki, które chcą krwi i władzy. Więc argumenty: Och, noł, znowu porywacie?! ;____;
Są beznadziejne... Nie rozśmieszajcie mnie, bo gdy Zła miała zastój, nikt się nie czepiał. Było tylko: Nie no, Zła musi ruszyć. KAŻDY tak mówił.
Jak ruszyła, jest problem.
Ciąglę dostaję PW, że ZZ ma problem, bo jest egoistyczne i pewne wygrane. Tacy są! Olśnienie, oni są Źli!
Ojej.
Głównym problemem są młode osóbki, które czasem mają problem z realistyką. I wiemy o tym i je opieprzamy.
Problem tkwi w tym, ze nikt nie akceptował Levisowej ( Prawie nikt ), bo była totalitarna. I nikt teraz nie akceptuje siły. Błąd.

Problem Złotej Gwiazdy?

Spierdolone stado. To nie jest neutralność. Stajecie się z wolna jak Płonąca Ziemia. Knujecie i spiskujecie, włazicie w srodek konflikt z Unią trzech stad, pakując w to LZ i PZ, chociaż mają z goła inne charaktery.Chcecie zagarnąc tereny Złej, zamiast próbować wywalić się z konfliktu.
Nie widzę w Was chęci zakończenia wojny, bo mówicie jedno, robicie drugie.

Problem Płonących?

I tu Was zaskoczę. Oni jedyni powrócili do korzeni. Wycofali się z Unii, zawarli sojusz ze Złą. Teraz czekają, nie próbują się mieszać. Knują, jak oni.
Jedyne stado, które powróciło do starego charakteru.
WIWAT!

Widzicie problem? Kłócimy się wszyscy ze sobą. Zamiast próbować szukać rozwiązania.

Więc zewrzyjcie dupy i myślcie nad sobą. Ament.

??????? ???????? ????????

No matter how many deaths that I die, I will never forget.
No matter how many lifes that I live, I will never regret.

There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
Where is your
G o d? Where is your G o d? Where is your G o d?!

{...}I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU.{...}

||THE reverse side of beauty it dyed by beloved FILTH. ||
</center>

Powrót do góry
Ghash Burz
Gość

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawooooooooooooo, w końcu ktoś to jasno wytłumaczył.

Z tymże ja bym dodał do tego problem "miłośników Ombrego" i całego tego kółka głaskania się po główkach. Ja nie będę tolerował jakiegoś wprowadzania rzeczywistości życia w fabułę, bo mnie się rzygać chcę, jak widzę, kiedy cały czas ktoś napierdala "oh, ombre musi wrócić na tron!"
Dlaczego? A dlatego, że go lubicie.
A TU NIE O TO CHODZI.

Denerwuje mnie to, że ktoś tłumaczy się "...on musi, bo go bardziej lubie, a Levisa nie" Co, kurwa, przepraszam? A co to ma do rzeczy?
Najpierw nauczmy ich oddzielać pewne rzeczy od siebie. Fabułę od życia, życie od fabuły.
I powiem jedno: jeśli ktoś tego nie rozumie, a nadal chce się sugerować sympatią do kogoś, bo go lepiej zna - niech stąd spierdala. I niech nie psuje całokształtu gry.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 1:00 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kami
Averso
Postać Specjalna

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamykamy Wojnę? Koniec? Błagam..

<center><table>
<tr>
<td>~X~

You can't stop me, no

O o o oh yeah

Today it is my time

Listen to my stuff

MÓJ G?OS!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Król Lew Strona Główna -> Administracja -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+3 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach