Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Regulamin lwiątek

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fisana
Gość

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 8:39 pm    Temat postu: Regulamin lwiątek Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam że lwioziemskie lwiątka takie jak ja,chodzą tam gdzie nie powinny.Wymyśliłam regulamin dla lwiątek
1.Lwiątka mogą chodzić tylko po swoich terenach i sojuszników.
2.Lwiątka mogą wchodzić na wrzystkie tereny jeśli chodzą z dorosłym lwem ze swojego stada lub sojusznikiem.
3.Lwiątka bez rodziców też są poddane prawu kodeksu.
4Lwiątka samotniki mogą chodzić gdzie chcą ale tylko na własną odpowiedzialność.
5Lwiątka które złamią regulamin można zabierać do lochów ale na max. 3 dni,potem jak opiekunowie (rodzice) lwiątek chcą mogą wyznaczyć dodatkową karę.

Pewnie dziwicie się że napisało to lwiątko?
To pewno podpasuję złoziemcom którzy mają dość lwiątek ze SLZ na swoich terenach.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:09 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maks
Gość

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na nie. Użytkownik może wprowadzić swoją postać, gdzie tylko chce. Musi jednak liczyć się z konsekwencjami.
Powrót do góry
Fisana
Gość

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Surreal napisał:
Jestem na nie. Użytkownik może wprowadzić swoją postać, gdzie tylko chce. Musi jednak liczyć się z konsekwencjami.

Chodziło mi oto że może tam wprowadzić postać ale może się narazić na porwanie lub pobicie,poranienie
Powrót do góry
Star Elina
Gość

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na Tak.Gdyż Lwiątko ma prawo tak jak każdy Lew,dodatku nie chronicie małych w stadzie,tym bardziej są narażone na niebezpieczeństwo Surreal...dlatego widzę że ciebie mało to obchodzi co z nimi się stanie...a mnie obchodzi...i to bardzo..

podpis:
Morgoth..
Powrót do góry
Amarth Shetani SkoirArato
Szeol
Pani Gehenny
<b>Szeol</b><br><i>Pani Gehenny</i>

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej. Wzruszyłam się.

Nie. Lwiątko nie może być poddawane temu kodeksowi z jednej przyczyny - Ograniczacie Swoje postacie. I znów będę słyszała/widziała jęki na SB i PW: Bo ja chcęęęęę... *wydłużcie, ile chcecie*

Każdy ma brać odpowiedzialność za siebie. Nikt nikomu bronić nie powinien. A rodzice niech się sami martwią o Swe brzdące.

FIsana, baj de łej, masz rangę samotnika, a kolor Lwiej?

??????? ???????? ????????

No matter how many deaths that I die, I will never forget.
No matter how many lifes that I live, I will never regret.

There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
Where is your
G o d? Where is your G o d? Where is your G o d?!

{...}I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU.{...}

||THE reverse side of beauty it dyed by beloved FILTH. ||
</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fisana
Gość

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 7:30 am    Temat postu: Fisana Odpowiedz z cytatem

Tak mam to range bo jak Kiara mi ją dawała nie wiedziała że należę do lwiej ziemi,dlatego nie mam dostępu do spraw stada.
Myiuki jej nie powiedziała?
Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest w ogóle bez sensu. Jak nie chcesz, żeby ktoś cię atakował, to nie chodź tam. Wchodzisz do tematów na własną odpowiedzialność. Już była o tym mowa. Jeśli się czepiasz lwów, to nie dziw się, że Ci nie oddadzą. Jeśli inni się pchają to ich sprawa.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprę poprzedników. Niech lwiątka łażą gdzie chcą, ale na własną odpowiedzialność. Nie można nikomu zabronić łażenia bez rodziców, to jest trochę nonsensowne.
Lauviah
Gość

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie by było, gdyby lwiątka można było porywać, ale nie torturować, trochę realności. :D
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego fajnie? Zostanie złapany, cztery dni posiedzi i przy okazji zanudzi się na śmierć. A użytkownicy będą chcieli, by ich postacie szybciej dorastały, by nie były takie bezbronne.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:09 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lauviah
Gość

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to, żeby wprowadzić realności trochę. Czy w prawdziwym życiu lwie matki nie gryzą swoich dzieci, lub przez inne lwy?
Może nie koniecznie cztery. Dwa dni, bo to lwiątka.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach