Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Trening - Zorka, cz. II
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lavi
Gość

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 5:46 pm    Temat postu: Trening - Zorka, cz. II Odpowiedz z cytatem

Uhavi ruszył swój czarny zad i przybył na Plac Przetrwania, aby zmierzyć się z kolejnym uczniem. Siadł i czekał na Zorkę.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 1:46 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zorka przyszedł na plac, aby poddać się treningowi... bał się że mu się nie uda... Co nie znaczyło że się podda... Stanął na przeciw Białogrzywego... Wyprostował się i wypiął pierś zadzierając pysk ku górze.
- Anudora! - Przywitał się donośnym tonem... Nie chciał mówić nic więcej gdy nie dostanie konkretnego pytania.

Konieczno?? pój?cia w ostateczno??..., Przej?cia w wieczno??, wymóg jeden....
skuteczno??...

Stanowczo zamierzam, gdy przyjdzie na mnie czas, wyzion?? ducha przy jak najmniejszej pomocy ze strony medyków, a póki co - hulaj moja niegodziwa duszo.

JA jestem tym, kim by?bym gdybym urodzi? si? jeszcze raz....
Ja jestem sob? Man, wbrew tym co patrz? na wyniki, stosuj? brudne triki....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lavi
Gość

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Anudora - przywitał młodszego lwa spokojnie i beznamiętnie, owijając łapy ogonem. Skrzydła uformowały się w jakby ochronny klosz, chroniąc Płomienia przed zimnem.
- Przedstaw się. Kim jesteś, skąd pochodzisz, czy masz jakąś rodzinę. Opisz swój charakter i oceń samego siebie.
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Westchnął tylko i zaczął
- Jestem Zorka, syn Athorusa pochodzę ze stada Czarnej Róży, czego dowiedziałem się od ojca. Mam własną rodzinę, partnerkę Dalilę i dwoje pociech, mam jeszcze jedno przygarnięte lwiątko na wychowaniu.... Jestem honorowy rozważny i nie boję się walczyć o ważne rzeczy... oczywiście mam też swoje wady, nienawidzę zadawać komuś bólu czy cierpienia bez powodu, nie sprawia mi to przyjemności. Ale ta wada, jeśli mogę tak to nazwać, nie przeczy kodeksowi naszego stada. - Zorka zamilkł na chwilę
- Zazwyczaj jestem spokojny i opanowany, ale gdy widzę że jest za co walczyć nie waham się, czasami tylko wolę mniej inwazyjne działanie. - Uśmiechnął się zadziornie do Lwa... Nie miał już nic więcej do powiedzenia na swój temat...

skuteczno??...

Stanowczo zamierzam, gdy przyjdzie na mnie czas, wyzion?? ducha przy jak najmniejszej pomocy ze strony medyków, a póki co - hulaj moja niegodziwa duszo.

Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przymrużył swoje czarne ślepia. Oby tylko ta "honorowość" i nienawiść do znęcania się nad innymi nie zamieniła go w Lwioziemca. Strzelił ogonem jak z bicza.
- Jak bardzo cenisz swoją rodzinę?
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zorka nadal utrzymując swoją postawę odparł...
- Chodzi Ci o rodzinę jaką jest dla mnie to stado, czy o moją partnerkę i dzieci? - Obie te rodziny starał się traktować na równi.
- Strzegę praw i kodeksu Płonących bo sam takie przyjąłem i takie popieram. A za razem mając rodzinę mieszaną, uważam że można sobie pozwolić na znajomości w innych stadach. To wszystko tylko wtedy gdy nie szkodzi to mojemu stadu. - Odparł pewnie.
- Kocham swoją partnerkę i kocham swoje dzieci... Jestem w stanie oddać za nich życie...- Po tych słowach Spojrzał w oczy lwu...
-... Tak samo jak bym to zrobił za moje stado...

skuteczno??...

Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A gdyby bachory stado zdradziły, a sojusz z ZG został zerwany i doszłoby do wojny, to co byś zrobił?
Teraz wstał i na swych potężnych łapach zaczął okrążać Zorkę, nie odrywając od niego swego pustego wzroku.
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zorka zastanowił się nad tym pytaniem... Nie chciał ani się podlizywać a już na pewno nie chciał kłamać...
- Okazało by się że dzieci źle wychowałem, poniosły by karę... A gdyby sojusz został zerwany i moja rodzina stała by po drugiej stronie, zrobił bym to co oni... Czyli albo walczył z nimi, albo nie. - Zorka westchnął i dodał...
-... Ale z każdym innym osobnikiem z tego stada walczył bym do utraty tchu... Wiem że Płonący przestrzegają kodeksu, więc nie mam się czym martwić... My przecież wojny nie rozpoczniemy...

skuteczno??...

Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uhavi zatrzymał się niebezpiecznie blisko Zorki, prawie stykali się nosami.
- Na wojnie nie ma "albo albo". Albo walczysz przeciwko swej rodzinie, uznając ich za wrogów albo sam zdychasz w męczarniach jako zdrajca - ostrzegł młodego, fukając na koniec w jego nos swym ognistym oddechem. Znów zaczął go okrążać.
- Na czym wg Ciebie polega nasza neutralność?
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nasza neutralność polega na naszym sprycie... Walczymy z innym stadem dopiero wtedy gdy mamy w tym cel... Jesteśmy stworzeni by wygrywać, nasze ideologie są takie że nie mamy innego wyboru jak wygrywanie...- Uśmiechnął się do Uhaviego...
- Lwiozemcy gdy wchodzą do piaskownicy marudzą bo piasek jest szorstki. Złoci wskakują do tej samej piaskownicy aby bawić się z lwiozemcami.... Gdy całą tą zabawię widzą złoziemcy mówią "napadnijmy na ich piaskownice i narobimy im bólu albo pozabijamy" ... - Zorka zrobił chwilę przerwy i z dumą dodał.
- Natomiast Płonący będą się z daleka przyglądać aż te stada się powybijają i gdy ci będą słabi odbiorą im piaskownice... - Po tych słowach spojrzał znów w oczy lwu...
- Dlatego że nasze stado jest najmądrzejsze i najsprytniejsze... I właśnie dlatego wstąpiłem do tego stada. Lecz wiem że pomoc nie jest czymś złym, warto się złączyć ze innym stadem aby wyciągać zyski...

skuteczno??...

Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Powiedz mi proszę, co wiesz o znamionach.
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Znamiona są nadawane zasłużonym... Każde znamię ma kolor, kształt, zapach... oraz formę jego nadawania... W naszym stadzie znamię przedstawia nasz artefakt, i języki ognia które go otaczają....- To było chyba wszystko co do znamienia Płonących, więc Zorka zamilkł...

skuteczno??...

Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Skoro już mówisz o naszym stadzie, powiedz mi o nim WSZYSTKO.
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nasze tereny, nie są zbyt przyjazne dla mięczaków, trzeba być twardym aby tu mieszkać i cieszyć się z tego. Tereny na których znajdują się wulkany, mogą dać popalić. Słodko to tu nie jest, ale tak jak powiedziałem, trzeba być twardym...

- Pierwszym władcą był Scorpius, wielki potężny lew o brunatnej sierści, mądry i honorowy. Władzę po nim przejął Dżafar, również potężny i oddany, nie bawił się z innymi w podchody... Władca ten umarł co sprawiło że stado nie miało przywódcy.
-Gdy syn Dżafara słat się dorosłym lwem obioł władzę nad stadem, miał na imię Sherkhan, był bardzo dumnym lwem, i dobrze prowadził swe stado do chwały...
- Jego następcą jest Montana... Mądra, honorowa, i silna władczyni...
jej rodzeństwem są Xan oraz Nike a dziećmi Chanon, Selene i Aemilius.
Zorka westchnął aby kontynuować
-Jeśli chodzi o zasady... Żaden Płonący nie jest mięczakiem jak już wspominałem... jesteśmy dzielni i oddani. Nie Pchamy się do wojny jesli to nie jest konieczne. Sam wyznaję taką właśnie zasadę "Lepiej wygrywać niż walczyć"... wiem że i tak można...- Wiele razy sie o tym przekonał

skuteczno??...

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 1:46 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lavi
Gość

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A tereny? Powitanie? Jakieś święta, obyczaje?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach