Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Azaara

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naara
Gość

PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 9:05 am    Temat postu: Azaara Odpowiedz z cytatem

Jak widać, poszukuję osoby, która miałaby ochotę, oraz byłaby w stanie wczuć się w postać Azaary. Nie pojawiała się ona zbyt często "na fabule", stąd nie wszyscy mogą tę postać znać, dlatego też krótko Wam ją przedstawię.

Azaara jest matką Naary. Bardzo przypomina go z charakteru - przynajmniej wtedy, gdy lewek był jeszcze otwartym, pełnym życia i żądnym przygód urwisem. Lwica jest spokojna i opanowana, i ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Niemalże wszystko jest w stanie wytłumaczyć, o ile uzna to za stosowne. Krótko - ma gadane, podczas gdy zasób słownictwa jego syna jest zdecydowanie uboższy. Naara jest jej jedynym dzieckiem, którego nie widziała przez niecały rok, który spędziła "na wygnaniu" - po śmierci jej ukochanego, Rafiego. Resztę informacji o niej i jej charakterze można wynieść z postów.

To barwna postać, która wiele w życiu przeszła, dlatego szkoda by mi było ją usuwać. Z początku prowadziła ją Azui, jednak po jakimś czasie konto przejąłem ja. Pisanie samemu ze sobą nie jest jednak tym, co mnie kręci.

Czego wymagam?
Przede wszystkim, umiejętności wczucia się w postać.
Nie wymagam nawet nieziemskiej aktywności. Ot, raz na jakiś czas przeprowadzić jakiś nie za długi wątek ze swoim synem, i już byłoby w sam raz.
Co jeszcze? W zasadzie, to to byłoby wszystko.

Mam nadzieję, że tym razem będzie jakiś odzew.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:49 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naara
Gość

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukiwania zakończone. Temat do kasacji.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach