Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Aemilius/Tale

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 5:08 pm    Temat postu: Aemilius/Tale Odpowiedz z cytatem

Ja? A ja żyję we własnym świecie z dala od rzeczywistości.
Dla mnie virtual to real, a real to szkoła oraz piotr i paweł xD
Tylko muzyka mnie podtrzymuje przy życiu i wielkie plany na przyszłość. Rock, metal, hard rock, hard metal to moje cztery żywioły.
Kocham Billy Talent, Rammstein'a, Disturbed, 30 Seconds to Mars, AFI i Linkin Park. Jestem z Poznania i chodzę do pierwszej klasy liceum nr VII im. Dąbrówki na biol-chemie. Może pójdę na biotechnologię, albo na coś z chemią. Należę do klubu WWF i walczę z rasizmem. Nurkuję, fotografuję, uczę się itp. Nienawidzę poniedziałków, WOK'u, PO, Fizyki i swojej wychowawczyni, która spadła z księżyca. Kocham Biologię, Chemię, Muzykę, Angielski i Polski xD
Gram na gitarze elektrycznej i na klasycznej, może w przyszłości jeszcze na skrzypcach, albo na basowej. Z TV to tylko dvd, bo nie oglądam programów telewizyjnych. Ogólnie telewizor mi jest potrzebny, by wspólnie oglądać jakiś film dvd. Książki- horrory, wampiry itp. Filmy różnie, ale nie te typu "Kochaj i tańcz". Ble... :D Mam świra na punkcie biżuterii, więc często przesadzam z nimi i czasem wyglądam jak choinka świąteczna :D Kolekcjonuję od niedawna breloki z pluszakami z firmy NICI.
Prowadzę własne forum o Potterze (wiem, że to dziwne) oraz blog o Billy Talent. Szukam aktualnie strony www, gdzie nie będę musiała za nic płacić, a będę mogła wstawić filmy, galerie itp. choć to raczej niemożliwe. Walentynki to dla mnie jak pogrzeb i postanowiłam urządzać sobie "anty walentynki " 14 lutego.
Chwilowo nie mam pomysłu o czym jeszcze pisać, więc skończę już.
Pytania? Raczej wątpię xD

Times are looking grim these days
Holding on to everything
It's hard to draw the line
I can't wait to rip my eyes out and look at you
Peace through pain is precious
Especially when it's done by you
</center>

Avatar (c) Av: MisterKay/t?o-Zoeim/obróbka-Ate.
Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 9:04 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blizna
Gość

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Disturbed

Dobry gust.
Powrót do góry
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki :D

Times are looking grim these days
Holding on to everything
It's hard to draw the line
I can't wait to rip my eyes out and look at you
Peace through pain is precious
Especially when it's done by you
</center>

Avatar (c) Av: MisterKay/t?o-Zoeim/obróbka-Ate.
Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach