Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Uhavi/Kat Malay/Ornareni

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> My Naprawdę
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lavi
Gość

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 11:16 am    Temat postu: Uhavi/Kat Malay/Ornareni Odpowiedz z cytatem

Hm. Od czego by tutaj zacząć?

Mam na imię Aleksandra, mam prawie 16 lat (w sobotę kończę szesnaście). Mieszkam w stolicy Dolnego Śląska, czyli we Wrocławiu, gdzie też się urodziłam i spędziłam całe moje dotychczasowe życie.
Obecnie chodzę do 3 klasy Gimnazjum Dwujęzycznego z językiem niemieckim. Szczerze mówiąc, poszłam tam tylko dlatego, że to szkoła bez rejonu. Nie wytrzymałabym psychicznie z normalnej "rejonówce", pełnej dresów, platików, wyzwisk, etc. O tak, mam dość słabą psychikę.
W przyszłości zamierzam pójść do klasy o profilu biologiczno-chemicznym, aby w przyszłości studiować medycynę, farmację, biologię albo coś takiego.
Znam doskonale niemiecki, szczerze mówiąc. Moja mama jest germanistką, moi dziadkowie obecnie mieszkają w Niemczech. Dla mojej mamy hańbą by więc było, gdybym nie potrafiła słowa po niemiecku powiedzieć. Angielski - kurczę, aż sama nie wiem, na jakim jestem poziomie. Nie najlepszy, nie najgorszy. Ale nie lubię angielskiego. Francuskiego się uczę od paru lat, ale nienawidzę go bardziej niż angielskiego. Dlatego też mam go w dupie.
Słucham Metalu i Hard Rocka. Oczywiście, nie wszystkie zespoły grające te gatunki się mi podobają. Kocham Rammstein (Amerika!), System of a Down, Serj Tankian'a (jako solo), Nightwish'a (chociaż do wielkich fanów nie należę) i Deep Purple (Smooooooke ooooon the waaaater!; zakochałam się w nich po koncercie w maju ubiegłego roku, już szykuję się na październikowe tournee :D). Czasem lubię posłuchać Folk Rocka, chociaż nie mam wybranych zespołów i dopiero się wkręcam (mam na MP3 dwa kawałki Korpiklaani, Subway To Sally, etc.) oraz... muzyki z pierwszej połowy XX w. - tutaj również nie mam ulubieńców, po prostu lubię czasem posłuchać takich klimatów.
W wolnym czasie rysuję i słucham muzyki. Lubię też grać na różnych PBFach, a co. Sportu ogółem nie znoszę, prócz jednej "kategorii" - sztuk walki. Kocham, ubóstwiam, uwielbiam. Sama od prawie dwóch lat trenuję Karate Goju-Ryu, w wyniku czego mam 7 Kyu (czerwony pas).
Telewizję dość rzadko oglądam. No, chyba, że leci "Ranczo" albo mój uwielbiony "Dr. House". Uwielbiony, nie ukochany. Ukochany jest Wilson <333

Jeśli macie jakieś pytania, tutaj możecie je zadawać.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sama od prawie dwóch lat trenuję Karate Goju-Ryu, w wyniku czego mam 7 Kyu (czerwony pas).

A czerwony w karate to jaki stopień? Bo wiem, że w taekwon-do to jeden z lepszych, kiedyś ćwiczyłam.

Cytat:
Telewizję dość rzadko oglądam. No, chyba, że leci "Ranczo"

O, bratnia dusza. Już od paru lat w telewizji nie oglądam niczego poza Ranczem, no i rzadko kiedy oglądam też Vivę, kiedy rodzice zajmują komputer. Kogo najbardziej lubisz z Rancza? ; D
Do House'a się zbieram, zbieram i zebrać nie mogę. Zanim go obejrzę to już pewnie będzie następny sezon.

Naara
Gość

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Deep Purple (Smooooooke ooooon the waaaater!

And fiiree in the skyyy! Smooooooooke oooon thee waaaateeeeer!

Cytat:
Sama od prawie dwóch lat trenuję Karate Goju-Ryu, w wyniku czego mam 7 Kyu (czerwony pas).

Gratuluję... i zazdroszczę. Sam bym bardzo chętnie potrenował sztuki walki, w szczególności kung-fu i jujitsu, ale jednak nie mam takiej możliwości. Po pierwsze, nie ma nigdzie blisko szkoły, po drugie, nie mam pieniędzy, a po trzecie, predyspozycji.
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry
<b>Archanioł</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kce mieć tak zajebiście jak tyyyy. -.-

Haaaaaaaaaaaałssss. ;*;*;* ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xan
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dobra, nie ma się co podniecać, przecież ona jest agentką SD!*

* nie, nie rozwinę tego skrótu, sami sobie szukajcie, o! Oczywiście jest to żart...

?mier? jednego cz?owieka to rado??, ?mier? miliona to ?wi?to!

Avatar autorstwa Kami, której serdecznie dzi?kuj?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę :D ja biol-chem z Poznania :D z VII LO.
Kocham Rammstein'a! Ich koncert w Katowicach był super! xD

Times are looking grim these days
Holding on to everything
It's hard to draw the line
I can't wait to rip my eyes out and look at you
Peace through pain is precious
Especially when it's done by you
</center>

Avatar (c) Av: MisterKay/t?o-Zoeim/obróbka-Ate.
Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vendetta napisał:
Cytat:

A czerwony w karate to jaki stopień? Bo wiem, że w taekwon-do to jeden z lepszych, kiedyś ćwiczyłam.

Czy ja wiem? Taki średnio dobry. W moim stylu jest tak, że jak ktoś nie ma żadnego stopnia (czyli nie zdał żadnego egzaminu), nie ma pasa. 10 Kyu - biały, 9 Kyu - żółty, 8 Kyu - pomarańczowy, 7 Kyu - czerwony, 6 Kyu - zielony, 5 i 4 Kyu - niebieski (tylko z białymi bądź czerwonymi "belkami", nie pamiętam, które do którego stopnia), 3, 2 i 1 Kyu - brązowy (też z belkami). Mistrzowskie - czyli Dany - 10 czarnych.

Vendetta napisał:
Cytat:
Telewizję dość rzadko oglądam. No, chyba, że leci "Ranczo"

O, bratnia dusza. Już od paru lat w telewizji nie oglądam niczego poza Ranczem, no i rzadko kiedy oglądam też Vivę, kiedy rodzice zajmują komputer. Kogo najbardziej lubisz z Rancza? ; D

Nie mam ulubionej postaci. Chyba xD Ojciec mojego kolegi gra Hadziuka, więc chyba do niego się skłaniam XDD Jeszcze Solejukowa rządzi. I Babka Zielarka.

Naara napisał:
Cytat:
Deep Purple (Smooooooke ooooon the waaaater!

And fiiree in the skyyy! Smooooooooke oooon thee waaaateeeeer!

Thee Baaaatlleee Raages OOON!

Aemilius napisał:
Kocham Rammstein'a! Ich koncert w Katowicach był super! xD

Nie byłam i ubolewam ;__; Nie miałam, z kim jechać, a samej by mnie nie puścili. Owszem, jechały koleżanki z innej klasy, ale głupio jest się dołączać do kogoś, skoro się ich praktycznie nie zna. A rodzice... cóż, nie wytrzymali by xD
Powrót do góry
Arham
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bio-chem, hm, ciekawie, ja jeszcze się zastanawiam, to, albo mat-fiz. Ew. jakiś plastyk ;P

We are living in Amerika! ^^ Love it. ;3

A ja tam telewizję oglądam chętnie, coś się fajnego trafić może i warto oglądać xd. Nagmatwałam ciut.

Logo (c) Basheerah
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie mam ulubionej postaci. Chyba xD Ojciec mojego kolegi gra Hadziuka, więc chyba do niego się skłaniam XDD Jeszcze Solejukowa rządzi. I Babka Zielarka.

Dasz mi autograf? ** Nie żartuję. Weź go poproś, zeskanuj i mi wyślij, dobraaa?
Solejukowa i babka są genialne, uwielbiam ten typ postaci.
Jeszcze Jolka jest niezła. xD

Moran
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bulbulbul. Jakie to stare. Aż się dziwię, że ten temat jeszcze istnieje.
Wracając do Babki Zielarki, to Grażyna Zielińska jest absolwentką mojego ogólniaka i raz zdarzyło mi się ją nawet spotkać w drodze do szkoły. Zauważyłam ją jednak w ostatnim momencie jak się odwróciła (szła przede mną) i było już za późno na reakcję D:

We'll go beyond the universe
Beyond all understanding
Hey, it's not that far
But it's alright
I feel safe in your hands"

Karta Postaci | Moje przedstawienia Morana | Moran oczami innych

Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, wznawiając rozmowę sprzed ponad dwóch lat... Miło, u mnie na wschodzie to nikt ciekawy nie mieszka. Tzn. z Chełma pochodzi Anna Dąbrowska, ale to jest taka tam gwiazdka sezonu 2006/07. xP

A tak wracając do Rancza to z tych nowszych postaci podoba mi się Kinga, chociaż czasem jest trochę mało wiarygodna.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Moran
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Czw Maj 03, 2012 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, i ten skin! Uroczy wątek, nie powiem.

A wcześniej wspomnianą panią aktorkę widziałam przed dwoma tygodniami w drodze do szkoły. Ale to mało ważne xD

We'll go beyond the universe
Beyond all understanding
Hey, it's not that far
But it's alright
I feel safe in your hands"

Karta Postaci | Moje przedstawienia Morana | Moran oczami innych

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> My Naprawdę Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: