Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Chwilowa partnerka

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blizna
Gość

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 5:08 pm    Temat postu: Chwilowa partnerka Odpowiedz z cytatem

Umyśliłem że wyhoduje "skrajną forme Blizny" - żywą maszynke do przetwarzania informacji i wygrywania wojen, mentata którego jedynym przeznaczeniem będzie uśmiercanie bliźnich. Po długim studiowaniu opasłych, tajemniczych tomów i konsultacjach z ekspertami w dziedzinie biologii doszedłem do zaskakujących wniosków - coby Blizna mógł wymodelować psychike nowej istoty, musi najpierw stworzyć jej ciało. Podane w księgach metody dokonania tego były zbyt skomplikowane, ale na szczęście odkryłem inną metode, o której powiedział mi tajemniczy mędrzec na ulicy (z plecakiem, dreptający do podstawówki, wyglądający na jakieś osiem lat) - mianowicie Blizna do stworzenia swojej biomaszynki potrzebuje samicy. "A cóż to jest samica?", zapytałem mędrca, a on mi na to rzecze: "takie co głośno krzyczy i ma długie włosy". "A, wiem!" - rzekłem zadowolony. Mędrcowi z pewnością chodziło o Mala Ombre - ma długą grzywe i uwielbiał sie drzeć, jednak jak wykorzystać go do stworzenia biologicznego ciała? Zapytałem o to małego mędrca, a on mi na to rzecz zaskakującą odparł - Mal Ombre nie jest samicą. "Ależ zgadza się z opisem!" - wykrzyknąłem zdumiony. "Samice lwów nie mają grzyw" - pouczył mnie mędrzec. Kiwnąłem w zadumie głową i ruszyłem do działu "Szukam użytkownika" by napisać ten temat.

Tak więc poszukiwany jest lew, coto nie posiada grzywy i ewentualnie głośne dźwięki wydaje gdy pysk otwiera. Przeznaczenie owej samicy - wydanie na świat potomka Blizny.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:54 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shun
Archanioł
Mistrz Gry
<b>Archanioł</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyhodować? xp To może ja?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lauviah
Gość

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, o się namęczyłeś z tym. XD

Może być samiec? :3 Niestety Bezimienna jest bezpłodna(?), a Arina ma już partnera. XD
Powrót do góry
Blizna
Gość

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały trzecioklasista powiedział że musi być samica. HoCIaSh MyŚhHLem RzE BlisSSna Nie MiAÓ by NicH PseCIfFKo PossNnAnIu BlisHEI IakeigoŚh sSsAmcHhHYka :****
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:54 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Levis
Gość

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hym. Powiedziałabym - Lacrymosa. Ona pewnie bez problemu by się puściła, gorzej z bachorem. Pewnie zadusiłaby dziecię po kryjomu.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach