Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Kew

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Karty postaci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 12:25 pm    Temat postu: Kew Odpowiedz z cytatem

Miano: Wiele ich było w jego życiu. Matka nazwała go Enemy, jednak później zmienił je na Kew. To pierwsze oznacza wroga, zaś drugie jest jedynie przypadkowym zbitkiem liter.

Rodzina: Nie sposób wszystkich wymienić, więc ograniczę się do tych najważniejszych:
Febe – matka Kew’a, początkowo miał z nią dość stały kontakt, jednak z czasem widywał się z nią coraz rzadziej.
Kurosaki – ojciec, zginął, gdy Kew miał ok. dwóch lat. Nie rozpaczał jednak, jako że jego rodziciel należał do Lwioziemców, a poza tym praktycznie się nie znali.
Allocation – rodzona siostra, bardzo ważna osoba w historii Kew’a. To właśnie dzięki niej opinia typowego Złoziemca zamieniła się na tą ślepego zdrajcy. I jestem jej za to niezmiernie wdzięczna, bo przeciętnym Złoziemcem może być każdy, a na ślepego zdrajcę mało kto się odważy. ;3

Stado: Najpierw był obywatelem Złej Ziemi, później w tajemniczych okolicznościach został samotnikiem, aż przeniósł się do Lwioziemców, znów stał się samotnikiem i… Bum! Zła Ziemia.

Charakter: Trudno go określić. Ogólnie jest na tyle zależny od sytuacji, że po prostu nie da się go opisać w kilku zdaniach. Jednymi z nielicznych cech, które pozostają niezmienne od początku egzystencji Kewa, są upór i poglądy sprzeczne z tymi ogólnie uznanymi, czyli to, co ostatecznie doprowadziło go do upadku.

Opis wyglądu: Średnio masywny lew z szarą sierścią i czarną grzywą. Jego cechą charakterystyczną jest opaska w miejscu, w którym powinny znajdować się oczy. Gdy Kew posiadał jeszcze coś takiego jak ślepia, były one ciemnoniebieskie, zaś kiedy stał się demonem, zmieniły kolor na karmazyn. Ach, jeszcze coś. Przed okresem demoniczności miał piaskową sierść.

Słabe strony:
Upór – Kew nigdy nie odpuści, choćby go mieli spalić żywcem. Nawet, jeśli doskonale wie, że nie ma racji, będzie twierdził, że wcale tak nie jest.
Zmienność – charakter szarego jest ulotny jak foliowa reklamówka na wietrze. Raz jest taki, raz zupełnie inny. Trudno za nim nadążyć.
Niezdecydowanie – tak! Nie wiem. A może jednak nie?
Ponadto ma słabość do swej siostry, Allocation – wciąż ją lubi, mimo, że to m.in. właśnie przez nią stracił wzrok.

Mocne strony:
Zdolności przystosowawcze – odnajdzie się w każdej sytuacji.
Cierpliwość – może przez cały dzień rozmawiać z kimś o pogodzie, a i tak mu się to nie znudzi.
Niewybredność – zważywszy na jego ogólną historię i szereg innych czynników, Kew jest tolerancyjny zarówno jeśli chodzi o kandydatów do rozmowy, jak i inne rzeczy.

Historia: Kew urodził się nieopodal Rzeki na Złej Ziemi jako syn Febe, księżniczki, która przeszła na ciemną stronę, oraz Lwioziemca, którego pochodzenie niewiele miało wspólnego z królewską rodziną. Jego siostra, Allocation, została przydzielona do stada Lwiej Ziemi, ku wielkiemu zmartwieniu brata. Otóż, możecie wierzyć lub nie, ale on naprawdę kochał swoją siostrę. Jednak mimo licznych prób nie udało mu się przekonać jej do podążenia w ślady matki. Dał sobie z tym spokój. Przez pierwsze dwa lata życia niczym nie wyróżniał się od przeciętnego mieszkańca Lwiej Krainy. Dopiero potem ujawniły się jego skłonności do zdrady, a to wszystko dzięki zauroczeniu w Lwioziemskiej Mistrzyni – Shakirze. Jednocześnie o jego zainteresowanie walczyły dwie uparte persony – Złota Lisha i Płonąca Lischana. Kew postanowił związać się z tą drugą, jako że nigdy nie przepadał za stadem tej pierwszej. Lischana urodziła mu dwójkę dzieci, z których jedno poszło do Złoziemców, a drugie do Płonących. Jednak nie pożyły sobie długo, bo tuż po osiągnięciu dorosłości zaginęły w tajemniczych okolicznościach. Kew początkowo pełnił rangę Mordercy, później wzbił się nieco wyżej, do Mrocznego Mordercy, aż w końcu został Nekromantą. Za swojego ducha stróża obrał demona Azazela. Następne pamiętne wydarzenie miało mieć wielkie znaczenie dla reszty jego życia. Otóż, razem z Satal zaciągnął do lochów swą siostrę, Allocation. Jednak już po kilku godzinach zlitował się nad Lwioziemką i wypuścił ją z klatki, niestety na oczach dwóch ówczesnych Mistrzów, demonów – Ghash’a i Shetani, jego trenerki. Ten pierwszy za to wydrapał mu oczy. On jednak nie miał o to do niego żalu – przyzwyczaił się już, poza tym miał świadomość słuszności kary. Odtąd Kew był uznawany za zdrajcę, a po pewnym czasie pokłócił się z Malem i z własnej nieprzymuszonej woli został przez niego wygnany. Niebawem dołączył do Lwioziemców, gdzie związał się z niejaką Herą, z którą miał dwójkę dzieci – Deriona, który po pewnym czasie został Hetmanem w Stadzie Złotej Gwiazdy oraz Shahaza, samotnika, który znany był głównie ze swego związku z Selene, córą Montany. Kew i Hera przygarnęli również Kibę, bystre i ciekawe świata lwiątko, które obecnie pełni rolę króla Lwiej Ziemi. W pewnym momencie partnerka rzuciła ślepca, który to postanowił później wybrać się na wyprawę stadną. Po powrocie okazało się, że Hera gdzieś zaginęła, a na Złej Ziemi nie rządzi już Mal, lecz Levis. Szary postanowił wrócić do pierworodnego stada, co w jakiś sposób mu się udało. Teraz już nikt nie uznawał go za zdrajcę. Ba, odzyskał dawną rangę Nekromanty i zyskał powszechne poważanie! Trzeba przyznać, że było to dla niego nie lada zaskoczeniem. Po jakimś czasie dostał awans, stając się Abaddonem, a tym samym sługą Lucyfera, którego rolę pełnił Ghash Burz, ten sam, który swego czasu pozbawił go jednego ze zmysłów. Podczas walki dwóch przywódców Złoziemców stanął po stronie Ombre, jednak widząc, iż Levis ma znaczną przewagę, postanowił nie brać dalszego udziału w starciu. Wciąż jednak po cichu wierzy, że dawnych władca kiedyś powróci do łask byłego stada. Obecnie Kew wiedzie iście sielankowe życie, plącząc się po terenach i rozmawiając z każdą napotkaną osobą. Niedawno odnalazł również dwie dawne przyjaciółki, mianowicie Lishę ze Złotej Gwiazdy i Shainę, Lwioziemkę. Ostatnio, gdy Darkned zaczęła go nagle wypytywać o jego poglądy polityczne, on niepotrzebnie palnął, że jest po stronie Ombre, myśląc, że lwica również popiera Mala. Teraz nabrał podejrzeń co do tego – właściwie po co miałaby o to pytać? Musiała mieć jakiś powód. I właśnie głównie dlatego Kew odwiedził jeszcze Rzekę, czyli to miejsce, gdzie zaczęła się jego historia, by następnie odejść i już nigdy nie wrócić.

Wizerunki:
Mój pierwszy avatar, przerobiony przez Febe. Jak ktoś zna autora to niech mi go poda, będę wdzięczna.
Ja po prostu kochałam ten avatar. Autorem jest Kivuli, przeróbką po raz kolejny zajęła się Febe.
Tuż przed zostaniem Nekromantą, przerobione, jak zwykle, przez Febe. Widziałam to kiedyś na DA, ale oczywiście autora nie pamiętam.
By TsukiSamake/Shun/Shilree. Tu macie oryginał, a tu moją przeróbkę, która robiła za mój avatar przez krótki okres czasu.
O matko, jak ja to kochałam. Prawie tak jak ten Kivuliego. Uhavi, mrr.
Po utracie wzroku z wielkim żalem zmieniłam avatar. Ale ten też był całkiem fajny, bo Malaiki/Satal. Przeróbka Mala.
Montana też lubi Kewa.
Kolejna praca Malaiki.
Znowu ona. Nigdy tego nigdzie nie użyłam.
Pracy od Levisa się nie spodziewałam. Przeróbka Mala.
By Shun po raz drugi.
Dzieło Arishy. Hry, hry.
Znooowu Shun.
Jeszcze kiedyś Darkned rysowała Kewa, ale gdzieś mi się to zapodziało.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:08 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Karty postaci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach