Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie- Dalila
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 5:41 pm    Temat postu: Szkolenie- Dalila Odpowiedz z cytatem

Weszła na Równinę, po czym usiadła w oczekiwaniu na przybycie uczennicy.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 10:57 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dalila
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weszła. Na chwilę zatrzymała się by wziąć kilka głębokich oddechów, po to aby się uspokoić
- Spokojnie, wszystko będzie dobrze - dodawała sobie otuchy. Podeszła do Triffe
- Danette - przywitała ją i skinęła głową
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Danette, Dalilo- posłała młodej przyjazny uśmiech. Ależ ta mała niesamowicie wyrosła!
- Trenujesz na dorosłego lwa, tak? Na dobry początek więc opowiedz mi coś o sobie- poleciła.
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Urodzona jestem na Lwiej Ziemi - zaczęła - Ale po pewnym czasie przeniosłam się tu i wtedy przekonałam się, że tak naprawdę TUTAJ jest moje miejsce. - wzięła głęboki oddech
- Coś mam jeszcze dodać ?
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Dobra decyzja z tym przejściem do Złotych, Dalilo'- skomentowała w myślach.
- A Twoje mocne i słabe strony? Jak oceniasz siebie?
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzięła kolejny głęboki oddech i zastanowiła się chwilę
- Myślę, że moimi mocnymi stronami są stanowczość i upór. Jak coś postanowię to stawiam na swoim. - o czym przekonała się podczas wczorajszej rozmowy z Zorką
- A słabe strony - nie lubiła o nich specjalnie mówić ale co tu robić - myślę że moimi słabymi stronami jest zbytnia wrażliwość bo często płaczę. Ale zamierzam to zmienić ! Byłam mała, ale teraz chcę dorosnąć !
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Cieszę się, że zdajesz sobie sprawę ze swoich wad i starasz się je wyeliminować- pochwaliła.
- A co wiesz o naszym stadzie?
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnęła się na to pytanie
- Stado Złotej Gwiazdy jest jednym z czterech stad na tej sawannie, przewodzi mu para lwów: Vendetta i Nuko. Jest to stado neutralne. Motto brzmi: ''Miłość i nienawiść wzajemnie się nie wykluczają, lecz uzupełniają''. Obecnie Stado Złotej Gwiazdy jest w sojuszu ze Stadem Lwiej Ziemi i Stadem Płonącej Ziemi...
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Złota Gwiazda ma sojusz z Płonącymi, oraz należy do unii trzech stad, tworzonej przez Lwioziemców, Płonących no i oczywiście nas, Złotych- poprawiła, nie miała jednak lwiczce za złe jej pomyłki. Sama się w tym gubiła.
- Jak rozumiesz nasze motto?
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tu zaczynały się schody...
- Myślę że miłość i nienawiść nie mogą bez siebie istnieć...obie cechy są sobie równe. Pomimo że są to siły przeciwne sobie, to wzajemnie się uzupełniają, tak jak mówi motto. To tak jak w filozofii Yin Yang /przepraszam za takie skojarzenie/ - po czym westchnęła
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A nasi poprzedni przywódcy? I tytuł naszego hymnu? Która jego część wydaje Ci się najważniejsza i dlaczego?
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młoda zamilkła by się nieco zastanowić. Chyba się zaczęły prawdziwe schody...
- O byłych przywódcach to niezbyt mi wiadomo, za to o hymnie mogę powiedzieć, że nazywa się ,Najważniejsze wyczytasz z gwiazd'. Z hymnu najbardziej przemawia do mnie sam tytuł, ponieważ wierzę, że gwiazdy sprawiają że zapominamy o problemach i poprawiają nastrój...podobno tam też znajdują byli królowie, ale tak mówią Lwioziemcy.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, może nie do końca o tym mówił ich hymn, ale młoda mogła go przecież tak zrozumieć, prawda?
- Nasi byli przywódcy to Ayer, Aldevor, Kovasa i Gigihta. A teraz jak już wspomniałaś rządzą Vendetta i Nuko. A obecni przywódcy pozostałych stad?
Powrót do góry
Dalila
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dal uśmiechnęła się:
- Stadem Lwiej Ziemi rządzą Kiba i Miyuki, stadem Złej Ziemi rządzą Levis i Mal Ombre...a Stadem Płonącej Ziemi rządzą Montana i Xan...- po czym machnęła ogonem po ziemi
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 10:57 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ombre niedawno został zrzucony z tronu przez Levisa. Stąd też rozpad naszego dawnego sojuszu ze Złą Ziemią- poprawiła.
- To teraz powiedz mi jakie wartości wyznajesz?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach