Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie- Zorka
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:06 pm    Temat postu: Szkolenie- Zorka Odpowiedz z cytatem

Szara weszła.
A raczej się wtoczyła.
Siadła leniwie na środku i rozejrzała się, omiatając wzrokiem całą arenę.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:36 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadł Zorka z impetem... był gotowy na wszystko, już od tak dawna na to czekał.
- Aszdenu danador - Zawołał dumnie i skinoł głową
- Jestem gotów na wycisk... -uśmiechnął się z błyskiem w oku

Konieczno?? pój?cia w ostateczno??..., Przej?cia w wieczno??, wymóg jeden....
skuteczno??...

Stanowczo zamierzam, gdy przyjdzie na mnie czas, wyzion?? ducha przy jak najmniejszej pomocy ze strony medyków, a póki co - hulaj moja niegodziwa duszo.

JA jestem tym, kim by?bym gdybym urodzi? si? jeszcze raz....
Ja jestem sob? Man, wbrew tym co patrz? na wyniki, stosuj? brudne triki....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnęła się z lekką kpiną na mordzie.
-Cieszę się, Zorka.- rzuciła w końcu, jednocześnie chyląc lekko łeb. Nie chciało jej sie gadać 'anudora'.
-Myślę, że zaczniemy od razu. Powiedz, w jakim jesteś wieku, skad pochodzisz, rodzina...-
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Mam prawie 6 miesięcy, skąd jestem sam nie wiem, swojej rodziny też nie znam... - nadal nie ufał Athorusowi, ale uważał że należy to powiedziec...
- Z tego co ostatnio się dowiedziałem to jestem synem Athorusa. On twierdzi ze Jego partnerka nie powiedziała mu o moim istnienu... Teraz mnie odnalazł i chce mnie wychować... - heh no trudno pomyślał, jak chce to niech mnie spróbuje wychowac...
- Reszty rodziny nie znam... -Odpowiadał jak na spowiedzi

skuteczno??...

Stanowczo zamierzam, gdy przyjdzie na mnie czas, wyzion?? ducha przy jak najmniejszej pomocy ze strony medyków, a póki co - hulaj moja niegodziwa duszo.

Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie. Nawet bardzo.
-Nie uważasz, że jesteś za młody na porzucenie dzieciecych przywilejów?-
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak właśnie myślę Pani, ale nie przybyłem tu poto aby się bawić. Moja droga była długa i wyczerpująca.... Czy robiłbym to myśląc o zabawie?

skuteczno??...

Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Wiesz, lepiej poczekać zbyt długo, niż zacząć wchodzić w dorosłe życie zbyt wcześnie.- połozyła łapę na łebku młodego.
Ale zaraz ją cofnęła.
-Wierz mi, wiem co mówię.- legła na ziemi. A co tam. Powspomina trochę. Zanudzi młodego na śmierć- może mu się odechce.
Założyła przednią łapę na łapę i westchnęła ze zmęczenia.
-Byłam w Twoim wieku, miałam wspaniałych przyjaciół. Wciąż zamęczałam ojca, kim będę jak dorosnę. No i mam. Ledwo skończyłam rok, od razu nałożyli na mnie tyle obowiązków... Jako pierwsza ślubna córa byłam prawowitą dziedziczką tronu. Przez dwa lata bycia księżniczką, dzień w dzień wracałam myślami do czasów dzieciństwa.-
przeciągnęła się.
-Wierz mi. Nie warto tak wcześnie zaczynać. Najpierw chcesz być dorosłym, a kiedy to nastąpi, chcesz znów być dzieckiem.- w końcu wstała i powróciła do pozycji siedzącej.
-No, ale cóż. To twoja decyzja. Kontynuujmy więc. Powiedz, kim chciałbyś być i co osiągnąć.-
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały zrozumiał kazanie Starszej i napewno bardzo doświadczonej lwicy...
- Może to zabrzmi dziwnie... ale mam serce. - Bał się kontynuować lecz wiedział że musi to powiedzieć teraz, innej szansy nie będzie..
- Nie chcę zabijać, to właśnie chcę osiągnąć. -nie potrafił by zabić
- Zarazem uważam że to stado i tylko to, może mnie czegoś nauczyć, takie było moje przeznaczenie...
- Wierzę i popieram ideologię mojego stada, moja dusza jest płonąca, lecz serce należy do Złotej. - Powiedział to tylko dla tego że był lwiątkiem i wiedział że istnieje sojusz.
- Puki jest sojusz, nie obawiam się o nic. Lecz wiem że kiedyś minie, co się wtedy stanie? - Montana była mądrą lwicą, a serce miała wielkie...młody to wiedział, lecz nadal oblewał go strach, tu nauki Kovu się nie przydały... stach nadal był
- A jeśli chodzi o to kim chcę być... Oddaję się twemu osądowi...- Podniusł dumnie głowę i czekał na reakcję

skuteczno??...

Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Kochany, każdy z nas ma serce. Każdy. Niektórzy słuchają go, a inni uważają je za zwykłą część ciała. Nie mnie jednak to sądzić.- burknęła. W zasadzie, ona nie zastanawiała się, czym się kierowała. Zazwyczaj dobrem jej samej i rodziny, stada. Czyli nie sercem?
Pominęła narazie kwestię sojuszu. Prędzej czy później- jutro czy dziś- zostanie zerwany.
-Hm... masz jakieś marzenia?-
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Owszem, mam dwa marzenia, oba ważne i oba mają z soba wiele wspulnego - Malec nie spodziewał się takich pytań lecz to nawet dobrze że są właśnie takie, chciał aby jego Przywódczyni wiedziała jako on jest
- Chcę Być wierny stadu, chcę bronić czci stada, oraz głosić twoją cześć.... - Faktycznie to stado znaczyło dla niego wiele
- Ale chcę też zostać z moją miłością... nie chcę być rozdzielony...

skuteczno??...

Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Z miłością?- uśmiechnęła się Oj, sama wie coś o młodzieńczej miłości. I tyle nieszczęść z niej było...
-Czym dla ciebie jest własna osoba? Jesteś dla siebie raczej surowy czy oszczędzasz się?-

//wspólnego ^^//
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie mam dla siebie taryfy ulgowej. - Pojawiła się iskierka w oku a kąciki ust zatoczyły się w malutkim uśmiechu
- Jeśli mam jakiś cel to chcę go osiągnać.... Ból chociaż można go unikać musi się pojawić, inaczej nie czulibyśmy że coś może być ważne... - młody zastanowił się na momęt
- Aby coś zdobyć należy o to walczyć mimo bólu... - wiem coś o tym pomyśla, sam przeżył kilka miesięcy bez opieki.

skuteczno??...

Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwnęła łbem. Obserwowała Zorkę spod przymkniętych powiek.
-Teraz powiedz, czego dowiedziałeś się o stadzie Płonącej Ziemi. Tereny, władcy, rodzina królewska, święta, zasady. Takie tam.-
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nasze tereny, nie są zbyt przyjazne dla mięczaków, trzeba być twardym aby tu mieszkać i cieszyć się z tego. Tereny na których znajdują się wulkany, mogą dać popalić. Słodko to tu nie jest, ale tak jak powiedziałem, trzeba być twardym...
- Nie jestem długo w tym stadzie- spuścił łeb nie był mocno doinformowany, lecz powie wszystko co wie...
- Pierwszym władcą był Scorpius, wielki potężny lew o brunatnej sierści, mądry i honorowy. Władzę po nim przejął Dżafar, również potężny i oddany, nie bawił się z innymi w podchody... Władca ten umarł co sprawiło że stado ne miało przywódcy.
-Gdy syn Dżafara słat się dorosłym lwem obioł władzę nad stadem, miał na imię Sherkhan, był bardzo dumnym lwem, i dobrze prowadził swe stado do chwały...
- Jego następcą jesteś Ty Pani... Mądra, honorowa, i silna władczyni...
twoim rodzeństwem są Xan oraz Nike a dziećmi Chanon, Selene i Aemilius. nieznam ich osobiście, ale tyle zdążyłem się dowiedzieć.
Mały westchnoł aby kontynuować
-Jesli chodzi o zasady... Żaden Płonący nie jest mięczakiem jak już wspominałem... jesteśmy dzielni i oddani. Nie Pchamy się do wojny jesli to niejest konieczne. Sam wyznaję taką właśnie zasadę "Lepiej wygrywać niż walczyć"... wiem że i tak można...- Wiele razy sie o tym przekonał

-Więcej już nie wiem...- spuścił łeb ku swemu niezadowoleniu... dodał po chwili:
- Ja osobiście mam zamiar strzec tych zasad. Potrafię być oddany i służyć wiernie Tobie Montano. Lecz nie chcę aby to nie pozwoliło być z lwami których kocham czy szanuję...
- Nie Wsąpiłem do innego staba ponieważ wiedziałem że to stado pozwoli mi zostać silnum i mądrym lwem. Gdybył miechciał tego mógłbym wsapić do LZ. Lecz tam byłbym mięczakiem zapatrzonym w siebie...

skuteczno??...

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:36 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaśmiała się lekko. Delikatnie, żadnych dźwięków. Jedynie świst powietrza.
-Hm... chyba skończyły mi się pytania.- wstała i okrążyła młodego. Po chwili podeszła bliżej i łapą tyrpnęła lekko, by wstał.
-Teraz powiem Ci, co powinieneś zmienić w sobie. Po pierwsze.- uniosła łapą ku górze pysk Zorki.
-Wyprostuj się. Stąpaj po tych ziemiach z dumą. Jesteś Płonący!.- mówiła.
Okrążyła go kilka razy, dokładniej mierząc go wzrokiem.
-Więcej śmiałości. Uwierz w siebie. Jesteś silny, mało mamy takich jak ty. A teraz walczymy.- wskoczyła na pochyłe drzewo, gdzie znajdowało się gniazdo. Bez problemu złapała matkę wysiadującą jaja i złamała jej jedno skrzydło..
-A teraz pokaż, jak polujesz.- położyła się na gałęzi i zrzuciła ptaka na ziemię. Motał się, jednak nie odlatywał.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach