Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Terning- Aemilius
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 9:48 pm    Temat postu: Terning- Aemilius Odpowiedz z cytatem

Aemilius przyszedł nad arenę, by poczekać na swojego trenera.
Chciał już zacząć polować i porywać.
Zauważył duży głaz na środku areny.
Podszedł tam i wskoczył na głaz.
Usiadł i czekał.

Times are looking grim these days
Holding on to everything
It's hard to draw the line
I can't wait to rip my eyes out and look at you
Peace through pain is precious
Especially when it's done by you
</center>

Avatar (c) Av: MisterKay/t?o-Zoeim/obróbka-Ate.
Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 8:46 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białogrzywy akurat przechadzał się po okolicy, gdy ujrzał siedzącego w tym miejscu młodego Księcia. Ruszył więc w jego kierunku, szybko przebierając łapami.
- Widzę, że Mon się jednak Tobą nie zajęła - burknął - Więc ja to zrobię. Anudora.
Siadł naprzeciw młodzika.
- Opowiedz mi o sobie. Kim jesteś, jakie są Twoje wady i zalety, Twój charakter i jak na ten czas oceniłbyś siebie - czyli czy zmieniłbyś coś w swym zachowaniu, czy spełniasz stawiane sobie cele et cetera.
Powrót do góry
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aemilius spojrzał na Uhavi'ego (mam nadzieję, że dobrze odmieniłem).
- Czasami są sprawy ważniejsze niż rodzina, niż wspomaganie rodziny w doskonaleniu umysłu i ciała.
Odpowiedział.
Gdy lew zapytał o jego samoocenę odpowiedział.
- Zdradź mi swoje imię, a ja podam Tobie swoje, ale bez tych cyrków. Jestem Aemilius i jestem najmłodszym potomkiem Montany. Narodziłem się na tych ziemiach i na tych ziemiach umrę.
Powiedział.
Na chwilę przerwał, by pomyśleć jak by powiedzieć o sobie nie przynudzając, czy też obrzydzając.
- Zacznę może od charakteru. Uważam, że jestem ambitny, posłuszny władczyni, trochę żądny władzy i ciągle gotowy do walki, lecz nie atakuje pierwszy. Honorowy, potrafię się przystosować do każdej okoliczności, ale jestem podatny na wpływ innych. To znaczy, że pod wpływem kogoś mogę zostać dobrym lwem. Wciąż jeszcze pracuję nad charakterem swoim, by jak najlepiej służyć Władczyni i Stadu. Dlatego też mogę zmienić swój charakter na potrzeby Płonących. Wciąż jeszcze się uczę by osiągnąć doskonałość. Osobiście uważam, że mam daleką drogę, by uzyskać swój cel, czyli zostać Mistrzem. Jeżeli nie jest mi pisana władza to będę posłuszny nowemu, a przynajmniej do póki nie zaplanuję intrygi.
Zakończył swoje ględzenie.
- Coś jeszcze? Możliwe, że zdążyłem zapomnieć.

Holding on to everything
</center>

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Tak, dobrze.

- Uhavi, demon służący Płonącej Ziemi jako Ciernisty Płomień - rzekł bez ogródek - Wymień wszystkie stada i opisz je.
Powrót do góry
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skinął łbem.
- Na tych ziemiach są cztery stada lwów oraz samotnicy. Samotnicy nie są stadem, ale są grupą lwów, które nie chcą się wiązać z Lwią Ziemią, Złą Ziemią, Płonącą Ziemią i Złotą Gwiazdą. Lwia Ziemia to tak zwane stado dobrych lwów. Kierują się odwagą, honorem i miłością. W tej chwili ich królem jest Kiba, jeżeli go jeszcze nie zmienili. LZ nie ma sojuszu z żadnym stadem, ponieważ ich sojusz z ZG się rozpadł. LZ było dotychczas ofiarą sojuszu ZG z ZZ. ZG to te lwy co się zwą neutralnymi, jednak w zależności od przywódcy są bardziej podobnie do złych lub do dobrych. W tej chwili kieruje nimi Vendetta. ZZ, lwy wygnane niegdyś z LZ oraz zwykli samotnicy mający dosyć włóczenia się bez celu. ZZ miało kiedyś sprawny sojusz z PZ, lecz zdradzili Płonących i zawarli sojusz z ZG. PZ to stado gdzie lwy doskonalą swój umysł i ciało, by zadać ból w najsłabszym punkcie wrogów. Do walki garniemy się ostatni w porównaniu do reszty stad. Przychodzimy, by zabrać laury tam gdzie była wojna... PZ ma teraz sojusz z ZG. Uważam, że można się z nimi porozumieć. Jednakże nie jest to sojusz narazie trwały, tylko militarny co oznacza, że pary między stadami i przyjaźnie nie są dobrze przyjmowane przez innych członków.

Holding on to everything
</center>

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jaki jest Twój stosunek do Samotników? - rzekł, wysłuchawszy wypowiedzi Aemiliusa. Musiał przyznać, że młody był niezłym materiałem na Mordercę, albo i nawet więcej.
Powrót do góry
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Uważam, że bycie samotnikiem ma swoje plusy i minusy. Jak zresztą i stada. Dla stad samotnicy są słabym ogniwem, jednak gdy potrzebne są nowe lwy do powiększenia stada to najlepiej właśnie ich namówić. Bycie uniezależnionym, mieć własną drogę i być samemu sobie panem i władcą to kusząca propozycja, ale perspektywa braku wsparcia w walce zmusza do przyłączenia się do stad. Osobiście mam neutralny do nich stosunek. Jak się nadarzy okazja to będę porywać, a jeśli uda się namówić do dołączenia do stada to zwiększy to możliwości stada.
Odpowiedział ze spokojem.

Holding on to everything
</center>

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uhavi słuchał wszystkich wypowiedzi Aemiliusa ze stoickim spokojem. Praktycznie to sprawdzał jedynie jego zdolność wypowiadania się i myślenia, nie jego poglądy. No, chyba, że znacznie odbiegały od Płonącoziemskich norm.
- Opisz mi Płonącą Ziemię. Nie tylko samo stado czy jego historię, ale także temperament Płonących i terytoria. I obyczaje*, oczywiście.

//*święta, hymn, powitanie i takie bzdety xD
Powrót do góry
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aemilius wziął głęboki oddech.
- Płonąca Ziemia powstała dzięki Scorpiusowi. Był założycielem i pierwszym władcą tego stada. Stado Płonącej Ziemi jak już mówiłem udoskonala swoje umysły i ciała. Inne stada mówią o nas, że jesteśmy egoistami i zawsze bierzemy nie dając nic w zamian. Członkowie są posłuszni swojemu władcy i przestrzegają wyznaczonemu regulaminowi, a w każdym razie niektórzy. Nie będę wdawać się w szczegóły regulaminu i jego nieprzestrzegania. Nasze powitanie do innych to "Anudora", do władcy jednak zwracamy się słowami "Aszdenu Danador" wraz ze skinieniem łba. Naszym artefaktem jest maska, którą niegdyś zakładał założyciel i stwórca stada, Scorpius. Jego następcą był syn Dżafar. Później był syn Sherkhan, a teraz jego córka Montana. Stado PZ ma znamię w postaci maski i czterech płomieni o zapachu siarki i przypalonego mięsa. O świętach nie słyszałem jeszcze, jeżeli są, ale nadrobię tę stratę. Naszym hymnem są "zabójstwa Ognia".
Odpowiedział.
Spojrzał na Uhavi'ego. Miał nadzieję, że nie zapomniał o czymś wspomnieć.

Holding on to everything
</center>

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widział, że lew miał wątpliwości co do swej wypowiedzi. Uhav skinął łbem.
- Nie powiedziałeś mi o terenach, ale tą głupotę sobie zostawmy. Powiedzmy sobie teraz o Przywódcach. Powiedz mi, jak oceniasz obecnych władców. Jeśli negatywnie, to powiedz, kim byś ich zastąpił, gdyby to od Ciebie zależało.
Powrót do góry
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jako, że jestem wciąż młody to nie mam jeszcze określonego zdania na temat Władczyni PZ. Oceniając obiektywnie określiłbym jej panowanie za dość dobre. W końcu robi co może by utrzymać stado w ładzie i żeby za chwilę nie padło z powodu ZZ i zapewne dlatego chwyta się ostatnich desek ratunku jakimi są sojusze z ZG i LZ, ponieważ podczas mojego treningu nastąpiły zmiany w relacjach. Nie mnie jednak oceniać ją, ponieważ będę się kierować subiektywną opinią, gdyż jest moją matką i władczynią. Tak więc ją szanuję bez względu na to czy dobrze rządzi, czy też nie.
Odpowiedział.
Był za młody na ogólną ocenę rządów Montany. Była jego matką i przy okazji przywódczynią, więc myślał, że godnie sprawuje władzę.

Holding on to everything
</center>

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmierzył młodego złowrogim wzrokiem. Pierwsze ostrzeżenie.
- Chodziło mi o ocenę wszystkich przywódców. Nadrób to, następnie opisz obecne stosunki między stadami.
Potężny demon uniósł się i wyciągnął tylne łapy. Stanowczo za długo siedział w jednym miejscu. Zaczął okrążać Aemiliusa w oczekiwaniu na dobrą odpowiedź.
Powrót do góry
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Mówiłeś, że obecnych przywódców, więc zrozumiałem, że miałeś na myśli PZ, a nie całą resztę.
Odpowiedział.
- Jeśli chodzi o przywódców LZ, ZZ i ZG to różne oceny. Levis jako władca ZZ jest beznadziejny. Ani to mądre, ani potężne. Zsyła swoje stado w przepaść. Najlepiej bym go wymienił na kogoś bardziej odpowiedzialnego, choć takich tam mało. Może Shetani. Vendetta z ZG jest dobrą przywódczynią. Podobnie jak Montana chroni stado przed zagładą. Jak to mówią na wojnie wszystkie chwyty dozwolone. Miyuki z LZ jest nową królową, więc dopiero się okaże czy jej przewodzenie jest słuszne.
Powiedział.
Zrobił chwilę przerwy i potem zaczął ponownie trajkotować.
- W tej chwili między stadami są różne stosunki. Raz mamy sojusz, a chwilę później już go nie ma. W chwili obecnej PZ ma sojusz z ZG i LZ, który się zwie unią. Jednak LZ ma również sojusz z ZZ, co powoduje, że sojusznik naszego sojusznika teoretycznie powinien być naszym sojusznikiem. Ogólnie jest kocioł, w którym włożono za dużo składników...
Wypuścił powietrze.
Wciąż siedział, jedynie obserwował Uhavi'ego.

Holding on to everything
</center>

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jakie są Twoje plany na przyszłość? Proszę o szczerą odpowiedź.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 8:46 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnął się pod nosem.
Zaczynam się chyba powtarzać już...
- Moim celem jest służyć stadu jak najlepiej poprzez aktywność, udoskonalanie siły, zręczności i spostrzegawczości. Chcę rozwinąć swoje doświadczenie do perfekcji oraz chcę posiąść wiedzę, która będzie potrzebna w moim życiu.
Odpowiedział zgodnie z prawdą.

Holding on to everything
</center>

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach