Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Wojna
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:44 pm    Temat postu: Wojna Odpowiedz z cytatem

A więc. Jak wyżej.
Razem z Sher'em gadałam o tej całej sprawie i mamy pomysł- dzielimy aktywnych (tak, aktywnych) na czteroosobowe grupy.
Powiedzmy, że będzie ich 4 (haha), dwie należą do Vadera, dwie do Mony.
I skupiamy się na ataku LZ (póki ZZ zajęte jest wojną domową) żeby zagarnąć ziemię.
Wyglądało by to mniej więcej tak- Vader ze swoim oddziałem odwraca uwagę Lwioziemców wdzierając się np. na LS a oddział Mon po cichu eliminuje pozostałych i porywa.

Oczywiście całość jest niedopracowana i dlatego teraz pozostawiam Wam ten temat, czekam na propozycje i pomysły.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:29 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Samara
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezły pomysł. Ale takie małe pytanko ba ja tu jednego nie zrozumiałam. Vader ze swoim oddziałem włazi na LS, tam odwraca ich uwagę np. porywając króla czy kogoś tam który jest wysoko w hierarchii a gdy robi się gorąco i przychodzi prawie całe stado by pomóc królowi lub komuś tam w wbiegacie i po prostu dokańczacie całą robotę z pomocą grupy Vadera? Chodzi mi o to czy po prostu wy wbiegacie potem tam gdzie my czy gdzie?

{ To bring a little lovin', honey
To take away the hurt inside
Is everything that matters to me
Is everything I want in life... }

[list]***[/list:u]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zorkan
Gość

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysły dobry i opracowany.Jednakże nie mam dalszych pomysłów co do niego, a także nie widzę błędu.

Tak, więc jestem za.

Nike.
Oni pozostałych będą porywać. nie wiem dokładnie czy na tych terenach, gdzie będziemy, czy gdzie indziej.Ale raczej tam, gdzie będzie się toczyła walka.Vader wraz z swoją grupą walczy i odwraca uwagę, a my ich porywamy.Jednakże wszystko się opracowuję gdzie,kiedy i jak.
Powrót do góry
Samara
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było proste pytanie i trochę głupie z mojej strony, ale jestem za tym pomysłem.

{ To bring a little lovin', honey
To take away the hurt inside
Is everything that matters to me
Is everything I want in life... }

[list]***[/list:u]

Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim znaniem to jest dobry pomysł, jednak jest w nim parę luk.
1. Jeśli się umówimy na atak, a ich nie będzie to co wtedy?
2. Oni wchodzą żeby tylko coś zobaczyć, odpisać i spadają, więc jak to niby będzie wyglądać?

To jak zwykle jest podstawowe luki, poza tym skoro ZZ już ma wojnę z LZ, to po co mamy się wtrącać?

Nawet jeśli to wprowadzimy, to mam plan na podział. Z Montaną idzie grupa z najsilniejszymi rangami, bo w końcu muszą porywać, a z Vadziem(<33) grupa ze słabszymi rangami, bo oni odwracają uwagę, no nie? A Beza siedzi i wcina popcorn. ^^
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem za pomysłem Bezy.

Bezo, braciszek Cię kocha :D
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż. Zobaczy sie. Co do LZ i ich znikania, jeśli zauważą że coś się dzieje, to wejdą. Bez obaw.
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plan jest okej, tylko trudno będzie znaleźć szesnastu aktywnych Płonących. ; p
</center>

Avatar (c) lineart - Malaika4, kolor - KamiLionheart, t?o - MaximeCourty / KibakiProductions
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 1:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szesnastu? Ło matko. Poza tym potrzebni by byli tacy z wysokimi statami i rangami xP I poziomem inteligencji, oczywiście.
Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie muszą być koniecznie wysokie rangi, jak pisałam wcześniej, słabsze na przynętę. ^^
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z inteligencją niekoniecznie. Wystarczy żeby ze dwie osoby tym kierowały i tyle.
Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadłam jeszcze na jeden pomysł jak załatwić ZZ! Trzeba porwać wszystkich medyków, torturować ich do 1 pkt. HP i bum! Nie będą mieli jak się opatrzyć ranni, bo medyków im załatwimy. ;> Wtedy dopiero można rzucać się na resztę. <33
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medyk może też uleczyć sam siebie, poza tym rany goją się z czasem, nie będą wiecznie bezbronni. Na dłuższą metę to nie wypali.
</center>

Avatar (c) lineart - Malaika4, kolor - KamiLionheart, t?o - MaximeCourty / KibakiProductions
Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale goją się przez dłuższy czas, a z tego co wiem poniżej 20 hp już nie można się ruszać. Jak im połamiemy wszystkie łapy i szczękę i ogon to się nie ruszą z miejsca. Oni będą siedzieli przez jakiś tydzień, a my zdążymy w tym czasie zrobić rozróbę. ;>
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:29 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak im połamiesz łapy, szczęki i ogony, skoro nie można zadawać trwałych uszkodzeń bez zgody danej osoby, no ale dobra. A róbta co chceta. xp
</center>

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach