Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Dolna Część Wąwozu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Wąwóz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morgoth
Gość

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 11:03 pm    Temat postu: Dolna Część Wąwozu Odpowiedz z cytatem

To tutaj kiedyś hieny spłoszyły stado gnu, w celu zabić przyszłego potomka władcy, Mufasa zdołał uratować swojego syna przypłacając ten heroiczny wyczyn własnym życiem. Skaza wmówił młodemu księciu że to on był odpowiedzialny za śmierć ojca i polecił bratankowi uciekać jak najdalej z Lwich Ziem, po czym wysłał za Simbą trzy Heieny by dokończyły jego iście szatański plan przejęcia władzy, śmiercią lwiątka.

Wszedłem w to miejsce smutny i rozżalony, usiadłem na skale przy drzewie. Przymknąłem oczka zanurzając się w zadumę..

Dodane po 59 minutach:

- Matka mnie nie kocha, nie ma nawet co robić tutaj...nikt mnie nie chce...- Odpowiedziałem po chwili zalany łzami.
- Mam wszystko w gdzieś!!!! - Warknąłem głośno jak prawie dorosły lew.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 2:45 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miyuki
Gość

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miyuki wcześniej czekała na syna na Lwiej Skale ale wczoraj wieczorem z niej wybiegła w poszukiwaniu.Usłyszała z daleka mały ryczek ale nie wiedziała ktoto.Pobiegła w tamtą stronę z gracją i zobaczyła swojego syna.-Morgoth.-szepneła.
-Morgoth.-rykła na cały wąwóz.Spojrzała w górę i zobaczyła że jest bezpieczny nic nie biegnie w jego stronę.Miyuki zaczeła dość szybko schodzić w dół wąwozu.
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Matka? - odpowiedziałem myślałem,że trzęsie się ziemia...łapami oczy przykryłem oczy.
- Co ja jej powiem...? - odpowiedziałem krótko nie pewnie.Myśli wciąż od PZ a dodatku jestem tutaj bezpieczny.
- Co robić? - odpowiedziałem pytając się.
Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbiegła do niego i przytuliła łapą.-Gdzieś był ? Nic ci nie jest ? Ojj..musimy sobie pogadać.-powiedziała i zmarszczyła nos.
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Emm..byem u PZ - odpowiedziałem delikatnym głosem.
- Wiesz to nie moja wina że ona wyrwała mnie z pyska twojego - odpowiedziałem spokojnym i dumnym głosem jak na przyszłego księcia przystało.
Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Czemu nie wróciłeś odrazu do domu ?-spytała się go normalnie.-Czy ty myślisz że ja i ojciec się nie martwimy ?
Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ehh nie chcieli mnie wypuścić..i tak płonąca zagrodziła mi przejście..dodatku chciała żebym spalił LZ sawannę..nie chciałem ! - odpowiedziałem i ryknąłem głośno z przerażenia.
- Dlaczego ZZ i PZ chcą żebym przeszedł..czym zasłużyłem na takie coś? - odpowiedziałem pytając mamusię z przerażeniem..
Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Emm pogadamy w domu..widzę że jesteś zmęczony.Więc wracamy.-powiedziała i chwyciła go delikatnie za futerko.Spojrzała na ściany wąwozu i zaczeła się wspinać.
Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miyuki przyszła tu z lochów ZZ co jakiś czas spoglądała czy idzie za nią Levis.Usiadła przy małym drzewie które tu rosło od zawsze.
Powrót do góry
Levis
Gość

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatrzymał się jakiś metr od lwicy i spojrzał na nią wyczekująco.
Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Oco tu chodzi ? Czy Morgoth napluł ci w twarz ? Co Shun robi w klatce ? Uznałam że wszystko zerwane.... Chcę wiedzieć wszystko.Okłamałeś mnie ... mówiłeś że nie wiesz co się działo z Lwią Ziemią.-powiedziała i ciągle mu się przyglądała i to bardzo dokładnie.
Powrót do góry
Levis
Gość

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Zaatakował mnie. Tak jak ten lwioziemiec wczoraj..- mruknął pretensjonalnie. Zmrużył oczy. Jak ona może?
Podszedł do niej blisko.
-Czy to nie ty zdradziłaś mnie pierwsza, wchodząc w sojusz z tymi, z którymi mieliśmy wspólnie walczyć? - lew obserwował ją uważnie. Z oczu samca wyciekał żal.
Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Levis'owi była naprawde żal ?
-Ale ja chciałam ci wszystko powiedzieć byś mi doradził...chciałam być przy tobie ale cię długo nie widziałam.Oni nie chcą wojny tak samo jak ja.Nie zdradziłam was nic nie zrobiliśmy ale za to wy owszem.Co chcesz zrobić z tym wszystkim ?-opuściła łeb i zmrużyła jasne oczy.
Powrót do góry
Levis
Gość

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warknął.
-Samo wejście z nimi w układ jest wystarczającą zdradą. - burknął. Odszedł kilka kroków i usiadł tam.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 2:45 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miyuki
Gość

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ale oni nie chcą Wojny tak samo jak ja ! Tylko wy.-tym razem ona warknęła.-Nie rozumiesz tego ?-spytała i podeszła do niego.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Wąwóz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 1 z 35
Skocz do: