Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Trening - Ferox
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:23 pm    Temat postu: Trening - Ferox Odpowiedz z cytatem

Ponownie pojawił się w tym miejscu. Tym razem jego zadaniem było wytrenowanie Feroxa. Nie znał młodego, chociaż był jego opiekunem, toteż nie znał jego umiejętności i możliwości. Czekał na przybycie ucznia.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:52 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ferox
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszedł wolno. Trochę go zdziwiło gdy zauważył swojego opiekuna.
-Anudora -powiedział chłodno, był to jego normalny głos.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Anudora, młody. Na początek krótko wyjaśnij, dlaczego wybrałeś Płonącą Ziemię i dlaczego uważasz, że należy Ci się ranga Mordercy.
Powrót do góry
Ferox
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Trudno stwierdzić ale sądzę ze dołączyłem do PZ ponieważ jestem taki jak wszyscy, nie jestem aż tak odtrącany za mój charakter. Szczerze mówiąc to sam się długo nad tym zastanawiałem... Nic takiego nie zrobiłem dla stada... Ale sądzę ze jak trochę wydorośleję to zrobię więcej niż komukolwiek się marzyło... -stwierdził zastanawiając się.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jakie masz plany na przyszłość? Posiadasz jakieś cele, które chcesz zrealizować?
Powrót do góry
Ferox
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Moje plany są proste. Stać się potężnym wojownikiem, pobić wszystkich wrogów, przysłużyć się stadu... To są moje cele jak i plany życia. -powiedział. Usiadł patrząc na opiekuna.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Szczerze mówiąc, spodziewałem się czegoś bardziej ambitnego - mruknął - Jakiegoś powybijania Złoziemców i innej chołoty, obalenie przywódcy, etc. - przerwał, zabierając się na wylizywanie łap - No dobra. Wymień wszystkie Stada, ich Przywódców i opisz je. Tak, żebym był ustatysfakcjonowany - położył nacisk na to ostatnie słowo.
Powrót do góry
Ferox
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Co do zniszczenia złoziemców to oni są moimi wrogami, mówiłem skrótem -dodał. Zaczął się zastanawiać.
-Zacznę mówić o naszym pięknym PZ. Pierwszym władcą SPZ był Scorpius, potem zasiadł na tron jego syn Dżafar, po nim Sherkhan i teraz co panują Montana i Xan. Lubimy znęcać się nad dobrymi, lubimy być potęgą, jesteśmy tacy jak przywódca, czyli źli, zdobywam wszystko knując intrygi, jako ostatni bierzemy udział w wojnie bo chcemy zdobyć to co inni utracą, nienawidzimy przywódców LZ i nie akceptujemy ich stada.
A teraz powiem ci coś o stadzie złej ziemi. Pierwszymi przywódcami ZZ byli Skaza i Zira, potem zawładnął po nich tron Mal Ombre choć nie jest ich synem, również panuje teraz jego syn Levis. Nie spotkasz u nich miłości radości i zabawy, są tam wszyscy wredni i nieustępliwi, nie znają litości, a widok krwi i walki im się podoba że tak powiem, tak jak i nam.
Jeśli chodzi o stado złotej gwiazdy, to jest trochę nudne moim zdaniem. Ich pierwszymi przywódcami byli Ayer, potem jego syn Aldevor, Kovasa, Gigihta i ich teraźniejszy władca Vendetta. Złoci są dobrzy a zarazem źli, są powiedzmy tajemnicą... Można u nich spotkać zabawę i powagę, strach i odwagę, w ich stadzie aż roi się od uczuć które mnie nie interesują. Są dobrzy ale nie są potulnymi barankami, ot co.
A teraz przechodzimy do stada które najbardziej mnie nie obchodzi, do stada lwiej ziemi. Ich pierwszym władcą był Ahadi, po nim wszedł na tron Mufasa, po zabiciu Mufasy, Skaza był władcą, gdy Simba pomścił swego ojca czyli Mufasę on zasiadł na tronie, potem Kiara a razem z nią Summer, dołączył również Kiba. Te stado jest uczciwe, miłe, grzeczne i w ogóle jednym zdaniem, są niegroźni choć czasem pokazywano na co ich stać. -powiedział wszystko co wiedział o stadach. Lekko znudzony ziewnął.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnął się kątem pyska. A niech no młodemu będzie, chociaż Uhav inaczej by to trochę sformuował i więcej powiedział.
- Opisz Płonącą Ziemię bardziej wyczerpująco - polecił uczniowi - ze szczegółami. Potem przedstaw stosunki między stadami.

//Jeśli się pospieszymy, to myślę, że dzisiaj jeszcze skończymy.
Powrót do góry
Ferox
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(No to fajnie, sbrubuję szybciej pisać ale mam siostrę nad głową niestety)

-Więc tak, zacznę od naszych pięknych terenów. Nasze stado jest ulokowane daleko od innych stad. Tereny na których osiedliśmy to tereny pustynne i wulkaniczne. Na tych ów terenach najczęściej są erozje i pożary. Jest tutaj zbyt niebezpiecznie dla nas, czyli małych lwiątek. Lwy z naszego stada nie boją się tu chodzić, a inni mogą być tu narażeni na niebezpieczeństwo większe niż komukolwiek się zdaje. Stosunki są taki: my nie mamy już żadnego paktu i jesteśmy niemili dla innych, ZZ i ZG mają pakt a LZ jest bez żadnego paktu ani niczego -powiedział bez zastanowienia.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A nasze obyczaje, jakieś inne szczególne rzeczy? - burknął i wstał. Zaczął niecierpliwie okrążać młodego - I nie pakt, tylko sojusz. To różnica. Wyobraź sobie taką sytuację. Twoja rodzina jest w dwóch różnych stadach, które są jednak związane sojuszem. Sojusz zostaje jednak zerwany, a wkrótce na polu bitwy stoisz na przeciwko swoim krewnym. Jak zachowujesz się w tej sytuacji?Wbił wzrok w Feroxa. To pytanie było bardzo znaczące dla Ciernistego Płomienia jako Trenera i pozwalało mu odkryć charakter ucznia. Od niego zależało, czy młody wyrośnie na prawdziwego Płonącego.
Powrót do góry
Ferox
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Zrozumiałem pana jakby chodził o tereny -warknął. Nie lubił napięcia między osobą ze stada jego.
-A jak sądzisz? Walczył bym. Nie obchodzi mnie czy ktoś jest z rodziny czy nie. Ale gdyby była jakaś szansa to przeciągnął bym ich na naszą stronę, ale raczej by tak się nie stało. -powiedział. Warknął coś pod nosem, patrząc na Uhviego.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W głębi duszy odetchnął z ulgą, bowiem nie chciał oblać własnego podopiecznego. Dla niego samego byłaby to godna śmierci klęska. Kamienny wyraz na beznamiętnym pysku Uhaviego trwał jednak nadal. Samiec zatrzymał się w jednym miejscu.
- Na razie koniec z teorią, jednak w razie potrzeby do niej wrócimy. Zaatakuj mnie!
Powrót do góry
Ferox
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Jak sobie chcesz... -powiedział. Wstał, zaczął chodzić wokół niego, nagle gdy był z tyłu niego, wskoczył na niego i wgryzł mu się w kark. Oczywiście w czasie skoku przewrócił go na ziemię więc teraz łapami przygwoździł go do ziemi.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:52 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Dobra rada na przyszłość - pisz bardziej rozwinięte posty, ze szczegółami. To poprawia wyniki w walce, a przeciwnik może sobie lepiej wyobrazić sytuację :)

Ferox nie zdążył jednak przewrócić demona, a jedynie wbić swe zęby w jego kark. Ten natomiast szarpnął mocno łbem, a lew, który nie miał żadnego punktu zaczepienia, wyleciał i wylądował parę metrów dalej. Białogrzywy doskoczył do niego z rykiem i, oparwszy łapy na jego barkach, przewrócił go grzbietem na ziemię. Pazury wbił w jego łapy, przytwierdzając go do ziemi.
- Pamiętaj, aby zawsze zaczepić się w ciele przeciwnika. Inaczej będziesz cały czas popełniał ten podstawowy błąd - syknął, po czym odskoczył na znaczną długość, nadal gotowy do ataku i obrony. Machnął ogonem na znak, że czeka na kolejny ruch lwa.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach