Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Powrót Sherkana Mistrza Vadera

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chcieliby?cie powrotu Vadera w PZ?
Tak
60%
 60%  [ 3 ]
Nie
40%
 40%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
Athorus
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 2:06 pm    Temat postu: Powrót Sherkana Mistrza Vadera Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam specjalnie Ankietę gdyż Sherkan o to mnie poprosił o nią.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:30 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zorkan
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O boshe.

Chce wracać - to niech wraca.Po cholere komu taka ankieta?Jeżeli wróci to nie będzie miał przywódcy.Jeżeli mu o to chodzi.Najwyżej mu się mistrza odda.

Nie oddaje głosu - jak chcę to niech wraca. A jak nie to astata papapa.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, po co ta zasrana ankieta? Niepotrzebnie miejsce na serwerze zajmuje xP

A niech sobie wraca, popieram Lurę. Uważam jednak, że na Mistrza nie zasługuje, przynajmniej na razie. Niech zostanie Mordercą. Jednak, jeśli będzie się udzielał, to bezpośrednio zostanie Mistrzem z racji tego, że kiedyś rządził. Ament.
Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram poprzedników, ale nie na przywódcę, na mistrza co najwyżej. Odszedł? to odszedł. Oddał przywództwo to oddał. Jeśli chciałby być nim nadal, to mógł nie odchodzić.
Powrót do góry
Sherkhan
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezimienna napisał:
Odszedł? to odszedł. Oddał przywództwo to oddał. .

Witam,
Przepraszam Bezimienno, ale ja nikomu nie oddałem nigdy żadnego przywództwa a raczej zostało mi to odebrane.

Dziękuję za uwagę.

"Czasem mam ochot? z?apa? Ci? za gard?o,
Nie puszcza? gdy si? szarpiesz
I ujrze? twe opadaj?ce na ziemi? cia?o."

"Gdy umierasz,
Nie wiesz, ?e jeszcze kiedy?
Trafisz na ten ?wiat
Odchodzisz daleko nie wiedz?c,
?e przed tob? jeszcze wieczna droga"

"Nie bój si? cieni,
One ?wiadcz? o tym,
?e gdzie? jest ?wiat?o."

Je?li chc? nas pokona?
To my ich zabijemy
Je?li chc? nas oszuka?
To my ich og?upimy
To koniec wszelkich nadziei
To stado P?on?cej Ziemi!

By Farrel

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odebrane, ale slusznie, bo wchodziles za rzadko i tym samym nie wypelniales swoich obowiazkow. Nie wiem, po co w ogole dyskusja, czy dac Sherkhanowi wladze. Nie wchodzil stracil szanse. Slonce zaswiecilo dla innego wladcy. Poza tym - gdybysmy oddali wladze, a Vader znowu by nie wchodzil, to trzeba by bylo ja znowu odebrac, itd. - kolo sie zamyka.
Powrót do góry
Athorus
Gość

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie słowo "Szacunek" bo mi nie słowem obcym moim zdaniem..
dlatego powinnien dostać Mistrza bo zasługuje na to..dzięki nie mu stado było potęgą....nie zapominajcie tego..iż chce powrócić to trzeba dać szansę Vaderowi..

ja jestem za żeby wrócił i był mistrzem...ja dobrze znam Sherkhana.
Pewnie powiecie co was to obchodzi..?A ja wam powiem że zapomnieliście jego zasługi..i kim był naprawdę dla was..po prostu Uhavi nie doceniasz go..

Czytaj SHERKhAN prosił mnie o to jest Juniorem Adminem.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, moj najukochanszy Athorusie, znamy takie slowo jak szacunek. Ale znamy rowniez takie cos, jak rownouprawnienie. Kazdy, bez wzgledu na range i dokonania zostaje zdegradowany, gdy sie dlugo nie udzielal. W sytuacji Sherkhana jest rowniez Gigihta, ktora zostala zdegradowana na wojownika. Powiedziano jej, ze jesli bedzie aktywna, to zdobedzie wyzsza range - nie dano jej z dniem powrotu Mistrza. I dobrze, bo mialaby go nieslusznie. Kto wie, czy w wypadku Vadera bedzie tak samo?

Athorusie, nie pisz glupot, ze nie doceniam Sherkhana. Nigdzie nawet nie bylo o tym mowy. Byl dobrym Przywodca z dawnych czasow.

Co do tej szansy, to po przejeciu tronu przez Mon dostal range Mistrza, czyli otrzymal szanse. Co zrobil? Odrzucil ja - jego postac odeszla z tych ziem. Sadze, ze aby znow ja dostac, powinien wykazac sie aktywnoscia.

Poza tym, Vader juz nie ma J. Admina.

Oczywiscie, wszystkie moje pomysly sa propozycjami i ostateczne slowo nalezy do Montany.
Powrót do góry
Athorus
Gość

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee dobra nie skomentuje twojego górnej części wypowiedzi <złe skojarzenie mi przyszło> .....
Ma tytuł tam J.admina czyli że jeszcze ma prawa...

Dodane po 54 sekundach:

eee dobra nie skomentuje twojego górnej części wypowiedzi <złe skojarzenie mi przyszło> .....
Ma tytuł tam J.admina czyli że jeszcze ma prawa...

Ja tak odczułam o.o że nie doceniasz...a co mam zrobić ignorować to..nie ma mowy.
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to w ogóle za ankieta? Jak wraca to niech wraca, nie to nie. O jeny, wy to naprawdę macie dylematy.
</center>

Avatar (c) lineart - Malaika4, kolor - KamiLionheart, t?o - MaximeCourty / KibakiProductions
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:30 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że ta dyskusja nie jest na miejscu.
I nie będę się wypowiadać, bo to wszystko zależy od przyszłych czynów wszystkich osobników, włącznie z Vaderem, Mon i resztą stada.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach