Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Uhavi

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lavi
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 2:31 pm    Temat postu: Uhavi Odpowiedz z cytatem

Miano: Uhavi. Krótkie, zwięzłe, myślę, że także łatwe do zapamiętania. W języku rodzinnego Klanu Cienia miało to oznaczać "Duch Mroku". W rzeczywistości nie ma żadnego jednakznaczenia. Kiedyś widziałam postać, która nosiła imię Uchawi. Polak przeczytałby to jako "uhawi", a że ta wymowa bardziej mi się podobała, to ją zapisałam jako Uhavi. Potem też nadałam to imię postaci, którą wymyśliłam.

Pseudonim: W fabule zwykle jest nazywany pełnym imieniem, jednak poza nią przyjęło się mówić na niego Uhaś lub Uszek. Febe miała ten zaszczyt zwania go Siwym.

Rodzina:
- Rozman i Bangeraa - oboje spoza forum, stworzeni przez Bezimienną. Rodzice Uhaviego i Bezimiennej; Przywódcy Klanu Cienia. Zabici przez Muertego, brata Rozmana, który pragnął władzy.
- Muerte - stryj Uhaviego, zabójca jego rodziców. Przejął władzę po ich śmierci, a gdy ją stracił, przybył na te ziemie. Został zgładzony w Lochach Stada Płonącej Ziemi przez Uhaviego i Bezimienną.
- Bezimienna (dawniej Lischana) - starsza o parę minut siostra Uhaviego. Obecnie Nekromantka w Stadzie Płonącej Ziemi.
- Febe - była partnerka Uhaviego, pochodząca ze Stada Złej Ziemi. Związali się na kilka tygodni przed treningiem samca na Nekromantę. Obecnie ich związek jest "zawieszony", ze względu na wrogą atmosferę między ich stadami.
- Hassin, Omen i Fallen - dzieci Uhaviego i Febe. Fallen zmarła w dorosłości, Omen jeszcze jako lwiątko. Hassin był wychowywany w ukryciu przez Uhaviego. Żyje obecnie w SPZ.
- Phantom i Mousubi - obecnie nieżyjący synowie, których Uhaś przygarnął wraz z Ariną, swą dawną miłością ze Stada Lwiej Ziemi.
- Ferox - młody z Płonącej Ziemi, którym zaopiekował się Uhavi.

Stado: Urodzony i wychowany w Klanie Cienia. Następnie wiódł samotniczy tryb życia. Obecnie przebywa w Stadzie Płonącej Ziemi.

Rangi:
przed rozpoczęciem gry na forum - Książę/Samotnik.
w fabule - Zwykły Lew/Morderca/Mroczny Kieł/Mroczny Morderca/Nekromanta/Ciernisty Płomień. Ostatnio został obdarzony tytułem Zastępcy.

Charakter: Dawniej przyjazny, gadatliwy i żywy. Miał jednak w sobie to coś, co zaczerniało jego serce coraz bardziej. Po mianowaniu na Nekromantę, stał się nieufny, zadziorny i złośliwy. Chłodny, opanowany, zwykle siedzący na uboczu i rozważający każde, nawet najmniej istotne kwestie.

Opis wyglądu:
- dawniej:
Rosły, dobrze zbudowany samiec o krótkim, jasnobrązowym futrze. Biała, bujna grzywa to cecha, która wyróżnia go spośród innych samców. Jego smukłe łapy, pysk i podbrzusze również mają kolor śniegu. Na wszystkich spogląda swoimi jadowicie zielonymi oczyma.
- obecnie
Potężnej budowy demon, obdarzony czarną jak węgiel sierścią. Pamiątką po jego dawnym, śmiertelnym ciele została jedynie biała grzywa, która zawsze była jego znakiem rozpoznawczym. Taki sam kolor noszą palce, pysk i podbrzusze. Nos i wnętrze uszu przypominają kolorem płonący ogień. Tak samo dzieje się ze znakami przy pustych, beznamiętnych, czarnych oczach lwa. Są to bowiem Oczy Horusa - pradawnego ludzkiego boga niebios, który upatrzył sobie Uhaviego jako sługę.

Słabe strony: Łatwo się załamuje. Ponadto, jest małomówny i nieco za bardzo staroświecki. Z trudem nawiązuje kontakt z młodszymi członkami stada.

Mocne strony: No cóż - z fizycznych zalet można wymienić m.in. ogromną siłę i szybkość, którą obdarzyła do natura. Zwykle skryty, co czyni go tajemniczym.

Historia /aż do dołączenia do SPZ została spisana przez Bezimienną/:
Kilka lat temu, daleko od Lwiej, Złej, Płonących Ziem, nawet dalej od Złotej Gwiazdy, na terenach Klanu Cienia, w kościele lwów, było święto. Był to dzień czczenia boga zła, Yasmala (anioł, który stał się demonem poprzez pokusę dzbana mocy; zdrajca aniołów). Był to burzliwy dzień. Przywódczyni Bangeraa była wtedy w ciąży, acz i tak nie mogła święta opuścić. Wrócili na Wzgórze Kości, do jaskini. Tam urodziła mnie i moją siostrę. Nazwali nas Lischana (oznaczające w języku, którym się posługiwaliśmy, to samo, co "Potępiona") i Uhavi (oznaczające "Duch Mroku"). Ja urodziłem się drugi, a Lisch pierwsza. Lwy sądziły, że pierwsze urodzone dziecko przywódców, będzie miało ducha stróża jako Yasmal'a. Bardzo zazdrościłem tego zaszczytu siostrze, gdyż moim stróżem był Maskaura, również potężny bóg ognia, którego czcił Cień. Rozman był bardzo dumny, że może mieć takie piękne i mądre dzieci. Jedynie mój stryjek nie był zadowolony. Zazdrościł władzy i uważał, że on powinien rządzić nad Klanem Cienia. W nocy zakradł się do jaskini, mnie porwał i Lischanę, zabijając przy tym Rozmana i Bangeree. Wrzucił do rzeki i zostawił na pastwę losu. Objął władzę mówiąc, że zginęliśmy - przywódcy również. Mnie z siostrą rozdzielono. Gdy do końca dorosłem, błąkałem się po pustkowiu szukając swej siostry. Minęły trzy lata, kiedy w końcu mnie odnalazła, zabierając mnie do Stada Płonących Ziem. W niedługim czasie awansowałem na Mordercę, potem na Mrocznego Kła, aż wreszcie zostałem Mrocznym Mordercą. Wcześniej jednak, Lischana i ja odnaleźliśmy Muertego, ktory, wygnany z Klanu Cienia, panoszył się po świecie. Dorwałem go w swoje łapy, mordując i tym samym odpłacając się za moją krzywdę. Cóż, kara musi być. Moje "życie" ciągnęło się jeszcze długo i było obfite w przeróżne doświadczenia - poznanie miłości, odrzucenia, nienawiści. Gdy na świat przyszły moje i Febe dzieci - Fallen i Omen - postanowiłem zostać Nekromantą. Zdawszy egzamin pod okiem Przywódczyni Montany, doszedłem do celu, a nawet dalej - po jakiś czasie stałem się Ciernistym Płomieniem, Dowódcą Banshee i Wendigo. Gdy dowiedziałem się, że Lischana dowodzi rodzinnym Klanem Cienia, doszedłem do niej, pozostawiając przeszłość w Stadzie Płonącej Ziemi za sobą... oraz Hassina, najstarszego syna, wychowanego w ukryciu.

RYSUNKI Z UHAVIM (wszystkie mojego autorstwa; kontur trzeciego stworzony przez Valvador z dA):
DAWNY WYGLĄD:

OBECNY WYGLĄD:
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 8:45 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach