Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Trening - Bezimienna
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lavi
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 7:36 pm    Temat postu: Trening - Bezimienna Odpowiedz z cytatem

Uhavi po jakimś dłuższym okresie czasu pojawił się na Polu Treningowym Płonących. Pamiętał, jak wylewał tutaj pot i krew podczas własnego treningu na Nekromantę. Phi, kto by podejrzewał, że kiedyś mu przyjdzie samemu trening poprowadzić? Nawet on sam w to wątpił.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:33 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lauviah
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica pojawiła się na arenie. Za chwilę jednak spojrzała zdziwiona na trenera.
- Uhavi? - zapytała cicho.
Dziwne, ona go kiedyś trenowała, a teraz jest na odwrót. Co to za czasy...
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Anudora, staruszko - rzekł z "kątopyskowym" uśmiechem, który stał się już jego znakiem rozpoznawczym.
- Montana akurat zajmuje się treningiem Athorusa, więc poprosiła mnie, czy mógłbym Cię na Mistrza przeszkolić.
Siadł naprzeciwko siostry, mierząc ją swoim chłodnym wzrokiem.
- Zacznijmy od nikomu niepotrzebnych bzdetów. Wymień stada, opisz krótko jedynie ich charakter. Potem wymień Przywódców, powiedz, co o nich sądzisz i kim byś ich zastąpiła.
Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Anudora... bracie - mruknęła po czym usiadła.
Skinęła na wszystko łbem, że na ,,jasne" lub ,,oczywiście", jak kto woli.
- Może zacznę od Stada Lwiej Ziemi. Rządzi nim Kiara, Kiba, i kogoś nowego wybierają na królową. Jest to stado ogólnie znane z dobra i uprzejmości. Toczą wojnę z Stadem Złej Ziemi, które jest złe do szpiku kości. Zwykle gardzą miłością, ich przywódcami są Mal Ombre i Levis - toczą ze sobą walkę o przywództwo. Stado Złotej Gwiazdy jest neutralne, są i dobrzy i źli, jednak na swój niepozorny wygląd jest to najpotężniejsze stado ze wszystkich czterech. Rządzi nim Vendetta i nowy przywódca Nuko. No i na Końcu Stado Płonącej Ziemi, jest takie... bardziej neutralno-złe, jednak gardzimy dobrocią. Rządzą u nas Montana i Xan.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No, a co sądzisz o ich rządach? - powtórzył pytanie - Jak myślisz, czy należałoby w tej chwili któregoś z władców kimś innym zastąpić? Dlaczego? Kim?
Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Co do Lwiej Ziemi to zabiłabym Kiarę, to wtedy by im się powodziło lepiej, ona tylko zawodzi stado. O! A jak jeszcze wybiorą jakąś idiotyczną nową królową! To wtedy już się pogrążą... - chrząknęła zastanawiając się co powiedzieć o Złych - U ZZ, to bym raczej wybrała Shetani i Ghasha, Oni sie bardziej nadają niż Ombre i Levis. W ZG nic bym nie zmieniała, dobrze im się powodzi. A w PZ... nie mogę Ci zdradzić, nie wiem komu jesteś wierny bardziej... - mruknęła i zakończyła swoją wypowiedź.
Zastrzygła uchem.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jestem wierny Płonącej Ziemi, nie jej władcom - rzekł zgodnie z prawdą.
- Powiedz mi, szczerze, co chcesz ze sobą zrobić w przyszłości, czyli streść swoje plany.
Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Żyć mój drogi. Po prostu ,,zabijaj albo zostaniesz zabity!" - rzekła i posłała mu lekki, szyderczy uśmiech.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Życzę powodzenia w wybijaniu lwiego gatunku - odwzajemnił uśmiech.
- Powiedzmy, że masz partnera w sojuszniczym stadzie. Któregoś dnia, Przywódcy zrywają go, a między stadami panuje teraz wroga atmosfera. Jak na to reagujesz i co robisz w związku z tym?
Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Spotykam, rozmawiam a na zakończenie bije i spadam - mruknęła bez zastanowienia.
A to wredna demonica.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przewrócił teatralnie oczyma.
- Kochaniutka, chodzi jedynie o to, co postanawiasz. Nadal ciągniesz związek, masz kolesia w dupie, et cetera.
Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A co właśnie powiedziałam? To jest po prostu rozciągniecie mojej wypowiedzi - mruknęła. - Olewam go.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Montana pojawiła się na arenie. Sprawdzi, jak się mają sprawy.
-Anudora.- mruknęła.
-Na czym stanęło?-
Powrót do góry
Lauviah
Gość

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skinęła łbem.
- Aszendu dantor. ,,Niby, że mam partnera w sojuszniczym stadzie. Któregoś dnia, Przywódcy zrywają go, a między stadami panuje teraz wroga atmosfera. Jak na to reaguję i co robię w związku z tym?" - rzekła słowami brata - po prostu olewam go - powtórzyła odpowiedź.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:33 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Och, rozumiem. Dobrze więc. Jak myślisz, nadajesz się na mistrza?- zapytała wprost. Nienawidziła części teoretycznej dlatego chciała ją jak najszybciej zakończyć.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach