Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Trening- Athorus
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 4:59 pm    Temat postu: Trening- Athorus Odpowiedz z cytatem

Montana weszła powoli, rozglądając się. Siadła na środku, czekajac.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:55 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Athorus
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszedłem spokojnie i schyliłem łbem na powitanie oraz stałem na baczność czekając.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmrużyła lekko ślepia i wyszczerzyła się w cierpkim uśmiechy.
-Do rzeczy. Powiedz o sobie, jaki jesteś, czym się kierujesz w życiu.-
Powrót do góry
Athorus
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jestem Athorus,brat bliźniak Athorisa pochodzę z daleka ze stada Krwawego Popiołu,mój Ojciec był Władcą a ja jego następcą do tronu,niestety stado zostało zabite wraz z moim Ojcem.Jestem odmieńcem,uwielbiam walczyć,zadawać cierpienie wrogom oraz jestem lojalny w Stadzie do którego należę i nigdy nie zdradzę tego stada,Kieruje się rozsądkiem i logiką oraz taktyką w Walkach - odpowiedziałem na pytanie Przywódczyni szczegółowo.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwnęła łbem i wstała, powoli okrążając Ath'a.
-Co wiesz o PZ i innych stadach?-
Powrót do góry
Athorus
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Lwia Ziemia jest dobrym stadem,wiem że Złote Stado zerwało z nimi sojusz - powiedziałem do niej delikatnym i poważnym głosem.
- Wiem że Powstał nowy sojusz ze Złotymi i Złej Ziemi - odpowiedziałem znów krótko i na temat.
- Płonąca Ziemia należała do Dżafar pierwszego Władcy - odpowiedziałem trochę tłumionym głosem.
- Stado nienawidzi Lwiej Ziemi oraz przywódczyni Kiary,wiem że nasze stado jest potęgą która chce znęcać się nad dobrymi - odpowiedziałem do niej też.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwnęła łbem. Cóż, niewiele, ale dobre i to.
-Powiedzmy że spacerujesz sobie po dżungli i spotykasz Złoziemca i słabszego lwioziemca. Ten pierwszy drze się, że jesteś kretynem i jeśli mu nie pomożesz to zabije was obu, a ten drugi stoi w milczeniu a po jego spojrzeniu wnioskujesz, że błaga o pomoc. Komu pomożesz?
Powrót do góry
Athorus
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jak wiadomo nie lubię lwioziemców,iż też nie przepadam za złoziemcami,to bym na pewno wydarł się na tego pierwszego i obronił złoziemca jeśli by taka sytuacja naszła - odpowiedziałem pewnie,a serce mocno biło.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ja na twoim miejscu pomogłabym Lwioziemcowi... Nie pomagałabym komuś, kto mnie obraża i grozi, a razem z lwioziemcem pokonalibyśmy go.- bąknęła.
-Nieważne. Kogo ratujesz najpierw- syna, przywódcę czy kogoś, kto oferuje ci nieśmiertelność?
Powrót do góry
Athorus
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No tak ale wtedy może bym zdradził stado ratując lwioziemca,nie chciałbym zrobić czegoś za co mogą mnie zabić - odpowiedziałem grzecznie,żeby nie podpaść Przywódczyni.
- Uratowałbym przywódce,a tamtego olał - odpowiedziałem pewnie i dumnie.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwnęła łbem. Klasyczna odpowiedź. Nic kreatywnego.
-Ale nawet jeśli pomógłbyś Złoziemcowi, to też złamałbyś zasady. W końcu już to nie są nasi sojusznicy. Basta. Dalej. Na jaką rangę chcesz zdawać? Czy zasługujesz na nią?- parsknęła.
Powrót do góry
Athorus
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ja na mrocznego Kła Przywódczyni - odpowiedziałem dumnie.Nie wypowiedziałem się na tamte słowa jej gdyż nie chciałem podpaść.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-A czy zasługujesz?-
Powrót do góry
Athorus
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak zasługuje - odpowiedziałem do niej dumnie i poważnie patrząc spokojnym wzrokiem w jej oczy.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:55 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-A... dlaczego?- zapytała chytrze.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach