Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Zgłoszenia do Stada Płonącej Ziemi
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 3:14 pm    Temat postu: Zgłoszenia do Stada Płonącej Ziemi Odpowiedz z cytatem

Na początku radzę zapoznać się z regulaminem i opisem stada.

Cytat:
Imię:
Proponowana ranga:
Czy regulamin został podpisany?:

Przysięga:

Przysięgę można znaleźć tutaj: LINK
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 10:54 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ferox
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Ferox
Historia: Ferox urodził się na bagnach, jego matka po jego narodzinach zmarła a ojciec zaginął i nie wiadomo gdzie jest oraz czy w ogóle żyje. Lwiątko samo się wychowywało bez rodziny, bez domu. Gdy sobie tak wędrował szukając domu i taty postanowił że przyłączy się do stada PZ bo miał już wszystkiego dość... I wtem tutaj zawitał.
Proponowana ranga: Lwiątko
Czy regulamin został podpisany?: Tak.

Przysięga: Oto i ja Ferox, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.
Powrót do góry
Gonnil
Gość

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Gonnil
Historia: Gonnil nigdy nie miał rodziny. Bez ustanku wędrował po świecie aż dotarł do stada PZ. Wiele się zastanawiał, bo to w końcu złe stado ale zdecydował że skoro jest taki ponury to powinien tam żyć aż do śmierci. Więc uległ pokusie dalszego wędrowania i został tam na stałe.
Proponowana ranga: Co łaska
Czy regulamin został podpisany?: Tak

Przysięga: Oto i ja Gonnil, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podpisałeś regulaminu, a kysz, szukać hasła.
Powrót do góry
Gonnil
Gość

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 razy szukałem tego ale w końcu natrafiłem na coś osobno napisanego...
Powrót do góry
Farrel
Gość

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:Farrel
Historia:Z czasów kiedy był lwiątkiem pamięta tylko tyle,że matka zostawiła go.Wychował się sam na zręcznego i sprawnego lwa, mimo iż był maleńki.W pierwszych dniach zjadał co popadnie:robaki,owoce,które spadały.Potem zaczął polować na: surykatki i inne małe roślionojady,następnie zjadał wszystko.Prowadził koczowniczy tryb życia,nigdy nie zostawał w jednym miejscu dłużej niż tydzień.Gdy dotarł tutaj uznał,że to odpowiednia kraina dla niego-dużo zwierzyny,lwów.Ciekawe co przyniesie mu pobyt tutaj
Proponowana ranga:zdaję się na was
Czy regulamin został podpisany?:Tak

Przysięga:Oto i ja Farrel, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.
Powrót do góry
Shine
Gość

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Sine
Historia: Urodziła się, odeszła. Wróciła. Kurna, za dużo gadania
Proponowana ranga: niech będzie morderca. Na początek
Czy regulamin został podpisany?: Tak, oczywiście

Przysięga:
Oto i ja Sine, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.
Powrót do góry
Mal Ombre
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: ombre.
Historia: znana ;p
Proponowana ranga: morderca?
Czy regulamin został podpisany?: nie, no co ty.
Przysięga: Oto i ja Ombre, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.

heheh.

</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Horean
Gość

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:Horean
Historia:
Horean jako młodzik, spotkał młodszą od siebie Mon. Nie wiedział, że tamta jest Księżniczką, ale mimo to bardzo ją polubił. Z czasem, gdy Mon stawała się starsza i odważniejsza- bardziej irytująca. Lecz kiedy Montana znalazła swoje towarzystwo, Hore zniknął w tajemniczych okolicznościach- chciał zasmakować samotniczego życia. Po kilku latach znalazł się przypadkiem przy granicy PZ. Postanowił odwiedzić przyjaciółkę sprzed lat.:Montana
Proponowana ranga:Morderca
Czy regulamin został podpisany?:Tak

Przysięga:Oto i ja Horean, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.
Powrót do góry
Zorka
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Zorka
Historia: Jedyna co pamięta to wielki lew, który nakazał mu ruszyć w świat i odnaleść Tę ziemię.
Proponowana ranga: Sami osądzicie
Czy regulamin został podpisany?: TAK

Przysięga: Oto i ja Zorka, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.

Konieczno?? pój?cia w ostateczno??..., Przej?cia w wieczno??, wymóg jeden....
skuteczno??...

Stanowczo zamierzam, gdy przyjdzie na mnie czas, wyzion?? ducha przy jak najmniejszej pomocy ze strony medyków, a póki co - hulaj moja niegodziwa duszo.

JA jestem tym, kim by?bym gdybym urodzi? si? jeszcze raz....
Ja jestem sob? Man, wbrew tym co patrz? na wyniki, stosuj? brudne triki....

Powrót do góry
Arkadia
Gość

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Nihil (proszę o zmianę)
Historia: Nihil nie urodziła się w stadzie, jest córką dwóch samotników. Lwicy Naishy oraz lwa Mefisto. Zaraz po narodzinach małej Nihil ojciec opuścił rodzinne legowisko. Nihil pamięta tylko, że mówił ''Idę nad Wodopój''. Od tamtej pory nigdy już nie wrócił do legowiska. Matka Nihil nie załamała się tym jednak i dalej dzielnie wychowywała małą lwiczkę i jej rodzeństwo. Matka musiała na swych barkach nieść nie małe zadanie. Wraz z dojrzewaniem małych lwiątek, matka starzała się i nie była już w stanie polować dla młodych. Wtedy też młode musiały zacząć już same polować. Przynosiły matce jedzenie. Może i było marne jednak zawsze coś mogła zjeść. Jednak pewnej nocy Naisha zmarła ze starości. Załamana śmiercią matki Nihil odłączyła się od rodzeństwa i ruszyła szukać ojca. Wierzyła, że może gdzieś nadal żyje. Miała wtedy już ponad rok. I teraz w dalszym ciągu go szuka.
Proponowana ranga: Morderca
Czy regulamin został podpisany?: Tak

Przysięga: Oto i ja Nihil, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.
Powrót do góry
Regn
Konto zawieszone

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Regn (czyt. rign) - oznacza "Deszcz"
Historia: Regn pochodzi z dalekiej, zalesionej krainy, w której praktycznie zawsze pada deszcz. Jego ojciec był dowódcą jednostki lwów ninja, którzy wykonywali zadania na zlecenie - kradzieże, eskorty, zabójstwa... I tak oto Regn też się uczył sztuki walki. Po swojej ostatniej misji, jaką była eskorta jednego z książąt rodziny królewskiej, którą zawalił, postanowił nie pokazywać się w rodzinnej krainie. Ot, trafił tu...
Proponowana ranga: Zdam się na szanownych Przywódców.
Czy regulamin został podpisany?: Jeżeli chodzi o to dziwaczne hasło, to a i owszem - właśnie je wysłałem.

Przysięga: Oto i ja Regn, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.
Powrót do góry
Saschi
Gość

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Saschi
Historia: Kiedyś Saschi należał do innego, odległego stada, lecz po pewnym czasie odszedł od niego. Wędrował cały czas... Kiedy tędy przechodził, postanowił tu pozostać na dłuższy czas, a może nawet na zawszę... Po 2 dniach pobytu, spotkał pewnego lwa, który go przyjął do tutejszego stada.
Proponowana ranga: Zdaję się na was.
Czy regulamin został podpisany?: Taaa
Przysięga: Oto i ja Saschi, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.
Powrót do góry
Bedvil
Gość

PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Bedvil
Historia: Historia...ahm....co tu dużo mówić ojciec odszedł od rodziny,a matka zmarła na wojnie.San wychował się,sam poszedł i sam znalazł czego szukał,stado SPZ
Proponowana ranga:Mroczny Kieł?

Przysięga: Oto i ja Bedvil, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 10:54 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agaila
Gość

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:Agaila
Historia:Urodzona na Złej Ziemi,wypędzona przez matkę,która nie lubi SPZ...Uciekła,doszła i znalazła SPZ.
Proponowana ranga:Mroczny Kieł...?

Przysięga: Oto i ja Agaila, na swe marne życie zaprzysięgam Montanie, Pani Płonących Ziem, wieczną służbę, swe życie oraz to iż nigdy nie ujrzy mnie więcej po Światłości stronie.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach