Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Nowy punkt regulaminu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arina
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 7:33 pm    Temat postu: Nowy punkt regulaminu Odpowiedz z cytatem

Otóż każdy chyba zobaczy, że Złoziemcy trochę przesadzają. My lwioziemcy niby jak mamy się bronić, skoro zaatakuje nas grupa mistrzów a prawie wszyscy to P. Wojownicy i niższe rangi? Dlatego chciałabym i LZ, abyście dodali nowy punkt regulaminu, że NIE można porywać na terenach stadnych. No bez przesady.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:10 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Allocation
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZZ co chwilę na nas wyskakują, że jest wojna i można porywać na terenach stadnych.

Ale jestem za pomysłem by tylko w wyznaczonych miejscach można porywać.

No bo teraz to nigdzie nie można odpocząć od walk i porwań oprócz DS. nie feir. ;|

Blizna
Gość

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachowajmy realizm. Jeżeli chcecie uniknąć porwań na terenach stada, wystawcie straże na jego granicach i przygotujcie stały garnizon.
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry
<b>Archanioł</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz nie wszyscy wchodzą w tym samym czasie co złoziemcy. Przykładowo tak ja sobie pójdę np. nad słoneczną rzekę i jestem sama na forum, a wokoło mnie są kami, satal no i weźmy jeszcze Levisa. I jakie ja mam tu szanse żeby nie zginać. Albo byłam sobie w temacie i np. zasnęłam. A potem przychodzi sobie taki złoziemiec silniejszy ode mnie i se mnie porywa.

A gówno mnie że wojna jest. To już nawet sobie na Lwią skałę pójść nie mogę bo sobie ktoś taki przyjdzie i dupa. Do lochów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My przesadzamy? A wy to niby anioły kurna? Awanse w waszym stadzie wyglądają co najmniej podejrzanie, więźniowie wypuszczają innych więźniów.
Mistrzów, grupa? Bez jaj, pijesz do mojej rangi? Ha może i mało zrobiłam dla forum, może mało mam pochwał, ale akurat ja awansuje w dość dużych odstępach czasu, nie z tygodnia na tydzień. Uwalnianie przez waszych też jest nie w porządku (Co z tego że macie rangi?), podczas gdy wszystkie stada maja lochy tylko wasze stado zdaje się ma range do uwalniania. 100% sprawiedliwości.
Poza tym nikt nie przyłazi do tematu w którym siedzisz offline, tylko gdzie użytkownik jest online, a że nagle coś wyskakuje i w trakcie porwania nagle znikasz? Super czekamy do następnego dnia, gdzie albo ty zwiejesz, bo akurat porywającego nie ma online, albo cudownie ktoś cię ocali, bo o przechodził nieopodal.
Tak samo jest z tymi waszymi uwolnieniami, lochy pełne lwów ZZ, a wy korzystacie że użytkowników akurat nie ma i brykacie, bo o nadarzyła się okazja.

Tylko w wyznaczonych miejscach porywać? Ha i jeszcze co, wszyscy spieprzycie w te miejsca, a ta WOJNA TO JUŻ MNIE WKURZA I NAJLEPIEJ BY SIĘ SKOŃCZYŁA BO TYLKO Z NIĄ PROBLEMY.

Właśnie ze względu na ciągle narzekanie i jojczenie.

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Ostatnio zmieniony przez Kami dnia Pią Gru 18, 2009 9:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Khem, powiem krótko.
Jest wojna. To gra. Przygoda, rozrywka. WSZYSTKO co jest dozwolone jest oficjalnie ogłoszone przez administrację.
Zamiast narzekać, moglibyście rzucić jakiś ciekawy pomysł odnośnie obrony LZ. I nie, nie mam na myśli "zakaz wchodzenia i porywania pod groźbą bana/osta".
Przypominam, że macie do dyspozycji sporo ważnych osobistości, chociażby MG.
Poważnie, spróbujcie wymyślić jakiś system, gdzie udział bierze MG.
I wszystko będzie cacy.

I jeszcze jedno. Wszyscy się dopiero dopominali (nie mówię że tylko ZZ czy PZ. ZG oraz LZ a nawet samotnicy też) "gdzie niby ta wojna", "trzeba im wreszcie dokopać", "jakoś nie widzę wojny".
Więc teraz, kurna,
nie narzekajcie.

Ament.
Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, skoro tematem jest nowy punkt regulaminu pragnęła bym w takim razie dodać że przydał by się dodatkowy regulamin odnoście wojny.

1.Porywania.
2.Ataków.
3.Dozwolonych działań.
4.I całej reszty tego co niezbędne.

A dlaczego? Bo najwidoczniej to jest najbardziej w tej chwili potrzebne.

Zaczynam więc z propozycją:

1. Porywać można z wszystkich miejsc, oprócz skał stada. Ze skał stada można porywać tylko w piątki i soboty.(Albo jakieś inne 2 dni se dobierzcie, mnie to zwisa).
2. Atakować można lwy na ich własnych ziemiach, bez wyjątku. (Nie podoba się? To jest wojna nie piknik, poza tym nikt wam nie broni zorganizować obrony, a że jesteście nie zorganizowani? Nie moja wina.)
3. Zakres dozwolonych działań:
- Zmuszanie innych lwów do pracy dla własnego stada. (W zamian za zwolnienie wcześniejsze lub pod wpływem "zmuszaczy". Lew nie może zdradzić stada które nim kieruje.)
- Trucie. (Otrucie może być traktowane jako choroba, lew jest osłabiony, a jego choroba kieruje MG.)
- Itp.
4. Wyznaczenie trzech, lwów do uwalniania z lochów. Uwalnianie może się odbyć tylko wtedy gdy grupa ma przewagę liczebną (W punktach siły) nad lwami znajdującymi się obecnie w lochu. Nie istnieje coś takiego jak, weszłam niezauważona/y choć w lochu jest kilkanaście lwów. (Żaden z was nie ma czapki niewidki, ani peleryny Pottera.)

SĄ to MOJE spostrzeżenia, do których możecie dopisać własne lub, zmienić je jeśli przesadziłam. Dziękuje za uwagę i nie uwagę.

<center><table>
<tr>
<td>~X~

You can't stop me, no

O o o oh yeah

Today it is my time

Listen to my stuff

MÓJ G?OS!

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale słuchaj sokoro sobie np. ZZ może stawiać pułapki, jakieś pieczęcie ma i użyje ich wszystkich na raz to gwarantuję że niejeden będzie zabity. Aklob nie zostanie mu na tyle życia i se spokojnie ktoś go dobije. I LZ tez musi sobie coś mieć.

Pozatym nikt mi nie zabronił uwalniać, jak blizna se robi gierki to ja tez mogę. Nikt nie widział że kogoś uwolniłam więc spadaj. Też mogę se uknuć jakąś intrygę i wal się w tym momencie.

I ZAKAZ jakiegoS trucia. Cholera to co blizna wymyśli z tym swojim zmiekczaczem to zapewniam iż połowa KL i wiecej nie wie co to jest i pierwszy raz o tym słyszy. Równiez zapewniam że jak bym syprała na ulicy kogoś czy wie co to jest to na pewno by tego nie znał.
Ile osób na kl to zna albo chociaz kojarzy, hmm? Pięć góra sześć? To jednak kochana za mało na to forum.

Jak ty będziesz grać fer i wasze całe ZZ to inne stada też tak bedą czynić.

Powrót do góry
Arina
Konto zawieszone

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, wy jesteście złoziemcami, wszyscy aktywni mają prawie mistrzów, porywacie nas sobie na naszych terenach, wszystko cacy... ale jest jeden problem jak my mamy się niby bronić, skoro u nas mają wszyscy prawie rangi poniżej P. Wojownika?

Montana, to dla ZŁYCH STAD jest zabawa, dla nas już nie. Czy chcielibyście cały czas siedzieć w lochach lub w ogóle, bo boicie się, że was porwą? Ja już mam tego dosyć. Może jakieś granice?

Kami, nie czepiaj się, że my uwalniamy się z waszych lochów. Są rangi specjalne, przeczytajcie sobie opisy, to dowiecie się, czemu możemy uwalniać z lochów.
Co do tych twoich pomysłów:
Ad.1. I kto będzie miał z tego korzyści? Tak, tylko wy, bo wy możecie sobie porywać, jesteście święci i wszystko macie w dupie, byle nas tylko zamknąć i mieć radochę. Nie.
Ad.2. Może być, ale nie porywać. Wyjątkiem może być skała.
Ad.3.- Nie, nie, nie, nie mamy(LZ) zamiaru dla was pracować.
- To już jest. :3
Ad.4. Jak pisałam wcześniej, nie czepiać się, że my uwalniamy się z waszych lochów. Są rangi specjalne, przeczytajcie sobie opisy, to dowiecie się, czemu możemy uwalniać z waszych i innych lochów.

Tyle ode mnie. Kto chce żeby nie było można porywać na terenach stadnych? Zrobię głosowanie.

Tak - 0
Nie - 1

Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
WSZYSTKO co jest dozwolone jest oficjalnie ogłoszone przez administrację.

Właśnie nie. Ubolewam nad tym, że jestem tylko Juniorem i nie mogę dać ogłoszenia o tym, że w czasie wojny można porywać na terenach stadnych, bo to administracji ustaliła już chyba ze dwa miesiące temu. To znaczy, niby mogę, ale zaraz by się mnie ktoś czepił o taką samowolkę.

Kami, myślę, że taki regulamin można spokojnie wprowadzić.

A tak poza tym to wcale nie masz mało pochwał. Ja jestem na forum od ponad roku i dostałam tylko jedną pochwałę, za jakiś konkurs w LZ, jeszcze jako Nala. xD

Dodane po 4 minutach:

Cytat:
wszyscy aktywni mają prawie mistrzów

A Blizna, Kat, Darkned, ja? Czy wyglądamy na Mistrzów? Właśnie u was te awanse są sto razy szybsze.

Cytat:
Montana, to dla ZŁYCH STAD jest zabawa, dla nas już nie.

Wy też się dopominaliście o wojnę, bo bez niej niby nudno.

Cytat:
Czy chcielibyście cały czas siedzieć w lochach lub w ogóle, bo boicie się, że was porwą?

Przecież wy też macie lochy.

Poza tym LZ miało mieć rangę uwalniającą jako jedyne dlatego, że nie może porywać. A teraz porywacie i uwalniacie, a to już jest z deka nie fair.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zrozum że wszyscy sobuie inaczej wyobrażali wojnę. Wielkia bitwa, cjakies mniejsze i koniec. Coś jak w filmie. A nie że przyjdzie se taki blizna i nas wszystkich powytruwa jakimiś ziółkami o których może pięć osób na całe forum ma pojęcie.

Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zgrajmy się jakoś w jednym czasie i zróbmy tą bitwę, ot.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Arina
Konto zawieszone

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kew, ale my możemy tylko na naszych terenach was porywać, musimy się jakoś bronić. Poza tym, ty masz i tak wysoką rangę i dużo siły. Jesteś równy mistrzowi, a Darkned i Blizna są równi M. Mordercy/P. Wojownikowi.

Powrót do góry
Naara
Gość

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaś wypowiem się w inny sposób.

Regulamin podsunięty przez Kami byłby dobry, jeśliby wprowadzić do niego kilka poprawek, oraz gdyby nie sytuacja, jaka się klarowała na forum, i to chyba od początku jego istnienia. Nikt nie może zmienić faktu, że panuje teraz po prostu moda na prowadzenie złych, potężnych, w ogóle teges-śmeges postaci... Choćbym nie wiem jakie zasady by wprowadzić, teoretycznie nawet te najbardziej sprawiedliwe nie będą mieć pokrycia w rzeczywistości, a powód tego jest prosty - Złoziemców jest po prostu więcej. I to dużo więcej. Zmiany, moim zdaniem, powinny być wprowadzone gdzie indziej. Gdzie - wypowiem się w stosownym czasie, może nawet dzisiaj, jeżeli znajdę czas na spokojne rozpisanie wszystkiego, na co chciałbym zwrócić uwagę. A jest tego trochę... W każdym razie - moje zdanie już znacie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:10 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kami
Averso
Postać Specjalna

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naara Zło Ziemców wcale nie jest więcej..

Cytat:
Nikt nie widział że kogoś uwolniłam więc spadaj. Też mogę se uknuć jakąś intrygę i wal się w tym momencie.

Shun za takie chamskie odzywki do mojej osoby mogę zaapelować o osta dla ciebie. Łamiesz regulamin.

Cytat:
5. Nie wolno obrażać innych użytkowników.

Cytat:
wszyscy aktywni mają prawie mistrzów

Tak całe 2 osoby.. mnustwooo..

Cytat:
Wielkia bitwa, cjakies mniejsze i koniec

Haha, niemożliwe, z prostej przyczyny, nie wszyscy są online o tym samym czasie, a zgranie się graniczy z cudem xP

Cytat:
Kew, ale my możemy tylko na naszych terenach was porywać

Haha.. nie widzę by było to gdzieś zapisane, więc niby czemu tylko na waszych? Ale poza tym, to wy jesteście tymi dobrymi, porywanie to nie wasza domena, w jesteście od obrony nie ataku.

Cytat:
Ad.4. Jak pisałam wcześniej, nie czepiać się, że my uwalniamy się z waszych lochów. Są rangi specjalne, przeczytajcie sobie opisy, to dowiecie się, czemu możemy uwalniać z waszych i innych lochów.

Ja rozumiem, nie używamy tego samego języka, ja po Szwedzku namiatam..
Pisałam, że uwalnianie pod nosem sporej grupy lwów jest po prostu nie wykonalne, a zasłanianie się regulaminem jest absurdalne.

<center><table>
<tr>
<td>~X~

You can't stop me, no

O o o oh yeah

Today it is my time

Listen to my stuff

MÓJ G?OS!

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach