Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Dolina Lasu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Dolina Spokoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Temari
Gość

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 7:00 pm    Temat postu: Dolina Lasu Odpowiedz z cytatem

Mała dolinka w całości pokryta drzewami. Rzadko kto tu przychodzi, bo trudno jest się przedrzeć przez gęste zarośla. Po środku znajduje się przepiękne jezioro.
----------------------------------------------------------------------------------------
Temari przyszła i pobiegła w stronę jeziora. Gdy je znalazła, bez chwili zastanowienia wskoczyła do wody i zaczęła pływać " O tak..."-pomyślała. Woda była dla niej czymś wspaniałym, nie do opisania. Wprost kochała pływać."Chodź Val, woda jest taka przyjemna"- zaproponowała w myślach Temari.
" Na razie dzięki..."- tygrysica pojawiła się, przekształciła w przepiękną, białą lwicę i położyła się na brzegu zamaczając przednie łapy.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:11 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niju
Gość

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica przyszła tu za zapachom...hm...przyjaciółki.Otworzyła pysk ze zdziwienie.Zaraz jednak go zamknęła.Hiecale pojawił się w formie lwa i położył się obok Valkirii.Niju wskoczyła do wody i powiedziała:
-Yat...Witaj
Nie chciała by Tem brała ją dalej za typowa złoziemke

Dodane po 2 godzinach 11 minutach:

-Przyjemna woda,prawda?-zapytała z chytrym uśmiechem na pysku.Po wodą oplotła łapę Tem ogonem i zanurkowałam.Obie lwice znalazły się pod wodą.Niju miała dużo tlenu i otwarte oczy a Temarii prawie w ogóle nie miała powietrze i nagle jej oczy zostały poddane próbie wody
Powrót do góry
Temari
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- "Puść mnie"- wykrzyknęła w myśli Tem, a Niju usłyszała ją w swojej głowie." Nie dziw się... To dzięki Val..."
Powrót do góry
Niju
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica puściła przyjaciółkę.Wypłynęła na powierzchnię i spojrzała na Tem ze strachem w oczach.Wtem krzyknęła do niej:"To jest extra."
Dorosła Niju zachowywała się czasem jak rozwydrzone lwiątko

//Kew mówi że to niedozwolone.Phi//
Powrót do góry
Nemey
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbiegła zobaczyła złoziemkę i i Temarii??Kto to jest?-Nie wiedziała...
Yatta,Danette i Ogulnie Ruvee!!!Krzyknęła
Uśmiechnęła się nie bała się dorosłeej lwicy oraz złoziemki. Usiadła obo skałki i przyglądała się złoziemce.
Ty mi nie wyglądasz na złoziemkę..Poodpłynęła do do NIju i obwąchała ją dokładnie oddaliła się i powiedziała:Ale śmierdzisz jak zła(uśmieszek KIary XDD)
Powrót do góry
Niju
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzała na małą lwią.Syknęła do niej:
-Nie masz prawa posługiwać się przywitaniem złych ani złotych.
Lwica wyszła wody i podeszła do młodej.Przewróciła ja na grzbiet i obwąchała.Nie pachniała całkowicie zgniłymi jak ona sądziła lwimi.Miała w sobie nutkę nienawiści i złości.W prawdzie trzeba byłoby wydobyć tę złość i nienawiść ale dało by się.Powiedziała do małej z ironią w głosie:
-Co lwie lwiątko się zgubiło.Gdzie masz mamusie ty nędzo??
Wiedziała że to podziała na lwiczkę pobudzająco i ją wnerwi.Wtedy będzie wiadomo czy jest do szpiku kości lwim.Niju miała nadzieje że nie.Powiedziała do Tem w myślach:"Nie przeszkadzaj mi.Spokojnie,nie zrobię jej krzywdy.Chcę coś sprawdzić..."
Powrót do góry
Temari
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-"Musisz być dla niej taka wredna...?"-wypłynęła na powierzchnię i wskoczyła na skałkę. (Bardzo ładnie wglądała) Usiadła na niej i powiedziała miło do małej: Witaj.- uśmiechnęła się do niej.

Ostatnio zmieniony przez Temari dnia Wto Paź 20, 2009 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Nemey
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ty taka nerwowa?Odparła zdziwiona lwiczkaCzy ty musisz byc zła?Odepchnęła lwicę łapkai i Podeszła do lwicyi i powiedziałaA mama jest.. A zreszta nie mogę mówic!!Jestem duza i moge chodzic gdzie chceOdparła dumnie nikt nie ma pprawa pomiatac lwiczką-wojownikiem phi
Powrót do góry
Niju
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Taaak...Muszę coś sprawdzić...Muszę.."
Lwica znów skierowała swój wzrok na małą.

Dodane po 2 minutach:

Lwica podeszła do małej.Popchnęła malutką lwiczkę do wody.Syknęła jej do ucha:
-Mała,nędzna,niewyżyta gniada.Mamusia cie zostawiła bo nie mogła znieść takiego bachora jak ty...-położyła się i zaczęła od niechcenia zataczać koła ogonem
Powrót do góry
Temari
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoczyła pomiędzy lwice:
- Wystarczy Ni- powiedziała dość ostro " Nie nawidzę takiej prowokacji Niju!!!" odezwała się do niej w myśli.
Powrót do góry
Nemey
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwiczka wyszła z wody wytrzepała sie tak,ze cała woda wylała się na Niju.Podstawiła jej łapę ,lwczka powaliła tą niezdarę i syknęła:Myślisz że jak jestem w dobrych to nie mogę się zemćcic?Swoim ciężarem przygniotłóa ogon złej robiąc siniaki

Dodane po 1 minutach:

Odeszła dalej i powiedziała:A ty nie masz nic do mojej matki spojżała pszeszywającym wzrokiem na NIju

Dodane po 2 minutach:

//Papa musze leciec//
Powrót do góry
Temari
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Valkiria cały czas była nie zauważalna dla małej. Gdy lwiczka oddaliła się Temari wybuchła:
- Dla czego to zrobiłaś?! Rozumiem, że byłaś czegoś ciekawa, ale... NIE NAWIDZĘ TAKIEGO ZACHOWANIA!!!- teraz przyciszyła głos i mówiła już bardziej przyjaźnie- Proszę, nie rób tak więcej Ni...- popatrzyła się na... em... a niech to! Przyjaciółkę z błagalnym wzrokiem.
Powrót do góry
Niju
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Tam,zepsułaś mi zabawę,ale wiem już swoje...-powiedziała patrząc z żalem na przyjaciółkę.Minęła ją i stanęła obok młodej.Powiedziała do niej:
-Taak...O dzisiaj nazywaj mnie nauczycielka.Witaj uczennico,yatta przyszła złoziemko...-popchnęła młodą do wyjścia.Niech sobie idzie jak chce

Dodane po 4 minutach:

Podeszła do Tem.Powiedziała do niej:
-Widzisz,miałam swój cel.Osiągnęłam go.Ja zawsze mam to co chcę...
Spojrzała się znaczące na Nemey
"Temarii ja chcę by ta mała wyrosła na piękną,honorową,szlachetną lwicę"-powiedziała do niej w myślach
Powrót do góry
Temari
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" Jakoś tego nie widzę...-odrzekła w myśli Temari do niju- Proszę, nie rób tak więcej, wtedy... ach... wtedy myślę, że znowu jesteś zła..."- powiedziała ze smutkiem. Valkiria pojawiła się znowu. " Nie martw się Tem " powiedziała w myślach, ale Niju tego nie słyszała".
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:11 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niju
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"JA nie jestem znów zła...przepraszam ale żal mi było tej małej która wychowa się tak jak ja na...dziczyźnie..."
Westchnęła.Położyła się pod drzewem i zasnęła
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Dolina Spokoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następny
Strona 1 z 33
Skocz do: