Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Grota Temari
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Temari
Gość

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 1:54 pm    Temat postu: Grota Temari Odpowiedz z cytatem

Mała, przytulna jaskinia, z małym jeziorkiem, lekko podświetlającym się na jasno-niebiesko (z jakichś dziwnych powodów, ale ładny efekt).

---------------------------------------------------------------------------------

Temari weszła i położyła się w legowisku. Musiała przemyśleć ostatnie wydarzenia i rozważyć kilka spraw. Liczyła, że w najbliższym czasie spotka kogoś, z kim mogła by porozmawiać. Najbardziej chciała spotkać Taru, lub Terri. Im mogła by wszystko opowiedzieć, ale cóż, na razie musiała być sama...
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niju
Gość

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszła.Wysyczała do Temari:
-Yatta.Mam ochotę na porwanie a ty?
Podeszła do lwicy

Dodane po 8 minutach:

wyszła szybkim krokiem
Powrót do góry
Temari
Gość

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Mam dość. Czy ty na prawdę tak kochasz ból i cierpienie? Myślałam, że jesteś inna Niju...

-----------------------------------

Popatrzyła z troską w stronę odchodzącej Niju " Co się stało Ni?" zapytała w myśli.
Powrót do góry
Niju
Gość

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszła wlokąc łapy za sobą

Dodane po 2 minutach:

Wyszła.Pomyślała:Jeszcze tu wróce
Powrót do góry
Temari
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dziwne..." pomyślała Temari. Nie wiedziała dla czego, ale po tym wszystkim czuła jakąś dziwną więź z Niju... Była dla niej prawie jak siostra, choć znały się tak krótko, wręcz prawie wcale, lecz dało się wyczuć, że są podobne.
Powrót do góry
Niju
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica weszła.Spojrzała na Temarii.Usiadła przy wejściu.Powiedziała cicho do lwicy:
-Jak gdyby ktoś przyszedł z mojego stada lub z płonących niby że chciałam cię porwać,a jak ktoś z twojego rzuć się na mnie i niby że się broniłaś...Żeby mnie nie zabili przez zdradę...Wiesz co?Lubię cię nie wiem dla czego...-skończyła mówić i czekała na pozwolenie na wejście
Powrót do góry
Temari
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ja ciebie też. Wchodź.-poczekała aż lwica wejdzie- Jeśli mam być szczera, to jesteś dla mnie jak siostra. I... Dziękuję ci za wszystko-uśmiechnęła się do niej- ale twoja czerwona koleżanka może tu przyjść bo mnie zna, więc chyba nie będziemy mogły się tak często widywać nie?Nie chcę żebyś miała przeze mnie kłopoty...-powiedziała zatroskanym głosem
Powrót do góry
Niju
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica weszła do groty.Otworzyła pysk gdy zobaczyła wnętrze.Zaraz ją zamknęła i powiedziała:
-Tak jak siostry...Wiesz że ja i Meysy jesteśmy siostrami?Przepraszam za tamto w lochach...Meysy nie jest an i trochę podobna do mnie.Pewnie wdała się w ojca mojego która zamordował matkę,a ja wdałam się w nią.Ona zginęła by mnie ratować gdy ojciec mnie maltretował.Pochodzę z północy i tam każdy kto się urodzi ma grube futro,więc mój ojciec myślał,że moja mama go zdradziła.-przysiadła koło Tem i strzeliła ją z ogona
Powrót do góry
Temari
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Przykro mi... A co do lochów to nie mam urazy- uśmiechnęła się do niej.- I masz rację, jesteście zupełnie inne. A tak właściwie, to czemu dołączyłaś do stada ze Złej Ziemi? Przecież inne stada są bardziej honorowe i przyjęły by cię z otwartymi ramionami.
Powrót do góry
Niju
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Może chciałam zemścić się na tych którzy mnie skrzywdzili?Ale teraz to już nieważne.Nie pasuje tam i nie mogę odejść...-powiedziała i rozejrzała się dookoła czy aby nikt nie podsłuchiwał
Powrót do góry
Temari
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Żałuję, że to się tak potoczyło... Gdybyś ty, albo... Ja wybrały inne stado...
Powrót do góry
Niju
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ja żałuje że wcześniej cię nie poznałam...Wtedy byłoby inaczej...-powiedziała,zrobiła się smutna.Przestała się rozglądać.
Powrót do góry
Temari
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ja też... Ale zaraz idź, nie chcę, żeby cię ktoś ze mną zobaczył. Nie chcę, żebyś skończyła tak, jak moi rodzice...-głos jej zadrżał.
Powrót do góry
Niju
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Twoi...rodzice?-lwica posmutniała jak nigdy.Rodzice...
-Jak to się stało jeśli mogę zapytać?

/Na początku są głupie ale potem...Cud miód i orzeszki xD!Zobacz ogólnie http://dyb.deviantart.com/gallery///
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Temari
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dokładnie nie wiem... Byłam wtedy bardzo mała i nie wiele pamiętam. Wiem tylko, że bawiłam się gdzieś w trawie i ukryłam się w niej gdy nastąpił atak, a później moja mama tylko trochę żyła i powiedziała mi,że mnie kocha i żebym uciekła do tego stada i po jedenastu miesiacach błąkania się trafiłam tutaj...- na ziemię spadła jedna łza.- Bardzo za nimi tęskię. A teraz nie wiem gdzie jest brat, ale chyba jest cały, o tyle dobrze...- spadła druga. Po chwili odwróciła się w stronę- Nie wiem, jak możesz być taka twarda... Ja to się zawsze rozklejam jak o tym opowiadam
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach