Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Wybory Miss i Mister'a RPG- edycja II
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 10:01 pm    Temat postu: Wybory Miss i Mister'a RPG- edycja II Odpowiedz z cytatem

Wybory Miss i Mistera RPG edycja II.

I etap - Lwice i lwy ze wszystkich stad zgłaszają się w tym temacie. W kilku zdaniach mają opisać siebie, swój wygląd i dlaczego mają być wybrani. Karta zgłoszeniowa na dole.
Można zgłaszać się do 18.10.2009 r.

II etap - Każdy głosuje na swojego ulubieńca. I prosi się, by nie głosować na osobika ze swojego stada, tylko dlatego, że też z niego jesteście, gdyż w takim razie jest to bez sensu, a wam i ta w niczym to nie pomoże.
Wyniki ukażą się tydzień po głosowaniu, czyli 25.10.2009 r. lub wcześniej.

Nagrody:

Dla Lwiej Ziemi i Złotej Gwiazdy - Jednorazowa przepustka. Gdy zostaniecie zaciągnięci do lochów, możecie z nich wyjść odrazu po zamknięciu w klatce.

Dla Złej Ziemi i Płonącej Ziemi - Jednorazowy karnet.Podczas porywania, wszystkie statystyki wzrastają o 10 pkt. Po zakończeniu porwania statystyki wracają do normy, nie można wtedy zabierać na tortury (jeśli osoba ma wyższą rangę, od nas).

Wszystko działa tylko raz!

Oczywiście, Miss i Mister dostają owy tytuł na miesiąc.

Nagroda jest tylko dla jednej lwicy i jednego lwa.

Karta Zgłoszeniowa:

Imię:
Charakter:
Dlaczego ty?:
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:27 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Niegdyś Melissa, później Skadi. Teraz znana jako Vendetta.
Wiek: A ponoć dam się o to nie pyta. Młoda, to wam wystarczy.
Wygląd: Śnieżnobiałabiała sierść, błękitne oczy, kucyk ze złotą obręczą czy czymś w tym rodzaju. Ogólnie sylwetka dość smukła.
Charakter: Stanowcza, porywcza, uparta, niezdecydowana egoistka. Myśli tylko o sobie, wszystko przystosowuje do własnych celów. Od dzieciństwa dążyła do władzy, w czym nie przeszkodziła jej nawet zmiana stada. Jedynymi osobami, które naprawdę sobie ceni, są Surreal, Weiser i Nuko.
Dlaczego ty?: Kew ostatnio nie jest zbyt popularny, toteż w tej edycji zdecydowałam zgłosić się na Miss. A powód? Powiem krótko: bo tak! ; D Nie będę nikogo namawać do oddawania na mnie głosów, niech każdy wybiera kogo chce. W ogóle to pole jest nieco bez sensu, moim zdaniem. Chociaż miło by było, gdybym jednak miała jakieś głosy.

Shani
Gość

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Tale
Wygląd: Kremowa lwica z białymi skrzydłami
Charakter: Odważna, lojalna stadu, mądra (według niej samej), przyjacielska, rodzinna, ambitna.
Dlaczego ty?: Nie będę namawiać wszystkich, by na mnie głosowali. Miło by było i tyle. Nie oczekuję kokosów, a zgłosiłam się, by sprawdzić, czy moje mniemanie o sobie jest prawidłowe.
Powrót do góry
Xan
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Cały czas to samo - Xan.
Wygląd: Niebrzydki lew o charakterystycznej, bardzo rzucającej się w oczy, czerwonej grzywie. Reszta na avie, chyba wszyscy posiadają sprawne oczęta.
Charakter: Raczej do przełknięcia, chociaż lubi utrzeć nosa lwom z LZ (pozdrowienia dla Miyuki i reszty). Często kombinuje w różnych sprawach, różnie mu to wychodzi. Oprócz tego jest wiernym i kochającym partnerem. Dla stada może zrobić dużo, ale...
Dlaczego ty?: Xan postanowił wyjść z cienia i zaprezentować się przed szerszą publiką. Uważam, że to fajna postać, może nie jakaś powalająca na kolana, ale fatalna też nie. Ma wzloty i upadki, jak każdy. Będę wdzięczny za każdy oddany na niego głoś.

?mier? jednego cz?owieka to rado??, ?mier? miliona to ?wi?to!

Avatar autorstwa Kami, której serdecznie dzi?kuj?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hekate
Gość

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Od zawsze tylko jedno: Febe
Wygląd: Biała rosła lwica, jej oczy są błękitne wiecznie wyrażają zimno i obojętność na świat. Na lewej łopatce widnieje japoński znak oznaczający : Wiatr. Nad prawy okiem ma bliznę z dzieciństwa.
Charakter: Pewna Siebie, nie obchodzi jej czy ktoś jest silniejszy też nie, niema tendencji do poddawania się czy też uciekania. Arogancka i bezczelna, lubi zwracać się do wszystkich po imienia, nawet jeśli to przywódca. Czasem lubi pomęczyć innych na ogól spokojna nie daje się w niepotrzebne konflikty.
Dlaczego ty?: Sama nie wiem. Dla mnie to po prostu zabawa, brałam udział w pierwszej edycji i postanowiłam wziąć i w drugiej.
Powrót do góry
Azui
Konto zawieszone

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Azui
Wygląd: Określana jako złocisty króliczek. Zwinna, szczupła lwica, z dużymi uszami, długim, puszystym ogonem. Prawie zawsze uśmiechnięta. Grzywka opada na jej duże, ciemne oczy, powodując bardzo zawadiacki wygląd.
Charakter: Opiekuńcza, tęskliwa, potrafi jednak zapominać o rzeczach które był dla niej ważne ale minęły. Chce dawać jak najlepszy przykład lwiątkom. Nie za bardzo zależy jej na awansie, jednakże chciała by przysłużyć się stadu, do czego przydałaby się "lepsza" ranga. Z początku nieśmiała, teraz rozgadana na dobre. Uważa że wszystkie lwy, nawet te z ZZ są równe. Nie uznaje "innego" traktowania lwów z przeciwnych stad. Wiadomo, czasem dla zabawy można kogoś podręczyć, ale gdyby samemu miała postawić się w takiej sytuacji...
Dlaczego ty?: Hmmm, myślę że Az bardziej "rozpowszechniła by się" dzięki wygranej, choć traktuję to tylko jako zabawę ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lavi
Gość

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Uhavi
Wygląd: Rosły, dobrze zbudowany samiec o krótkim, jasnobrązowym futrze. Biała, bujna grzywa to cecha, która wyróżnia go spośród innych samców. Jego smukłe łapy, pysk i podbrzusze również mają kolor śniegu. Na wszystkich spogląda swoimi jadowicie zielonymi oczyma.
Charakter: Wyróżnia się od Płonących tym, że niezawsze jest wrogo nastawiony do Lwioziemców czy Złotych. Woli ignorować ich nic nie warte uwagi. Musi jednak przyznać, że czasem ich zagada - nigdy się jednak z nimi nie zaprzyjaźnia. Nie lubi wszczynać nie potrzebnych bójek. Ogólnie - BARDZO neutralna postać, chociaż w przyszłości ma się do zmienić - na złe.
Dlaczego ty?: Cóż, po prostu warto spróbować. Może komuś podoba się postać Uhaviego?
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A też się zgłoszę, co mi tam xD

Imię: Montana
Wygląd: dobrze zbudowana, zwinna i giętka ciemnoszara lwica o krwistoczerwonych ślepiach. Na łbie dość długa, lśniąca grzywka targana przez wiatr, z deka ciemniejsza niż sierść. Silna i wytrzymała, jedynym minusem są wciąż niezabliźnione poduszki na przednich łapach.
Charakter: Montana jest dziwną osóbką. Za młodu była jak każde lwiątko- wścibskie ciekawskie... Gdyby nie woń siarki można by było rzec, iż była wychowywana wśród Lwioziemców. Jako dorosła lwica jest odpowiedzialna, wie co robi i jest świadoma swoich błędów. Stara się być godną tronu, tak jak jej ojciec; budzić w poddanych lęk i respekt do niej. Kocha i szanuje ojca oraz brata- Xan'a. Czasem potrafi unieść się emocjami, co przeszkadza jej w opanowaniu rozbiegającego się stada. Stara się jak może, ale czy jej wychodzi...?
Dlaczego ty?: właściwie to nie wiem... Biorę udział w wyborach głównie z ciekawości. Kolejnym powodem jest moje zamiłowanie do wygranych xD Dlaczego miałabym wygrać? No nie wiem, naprawdę. Ze zwykłego, małosprytnego użytkownika awansowałam na Przywódczynię, Kiara zaszczyciła mnie zaufaniem i powierzyła mi opiekę nad forum (j.admin), stałam się sławna (śni mi się xD) no i praktycznie osiągnęłam wszystko, co na tym forum jest możliwe ^___^

Kto powiedział, że o sobie najtrudniej napisać? xD
Powrót do góry
Rarito
Gość

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Rarito
Wygląd: Normalna wyglądającą na łagodną lwica, ale pozory mylą
Charakter: Zadziorny, wierny, zamknięty w sobie
Dlaczego ty?: A tam czemu nie warto spróbować szczęścia, ale pewnie przegram. Ja to traktóje jak zabawe
Powrót do góry
Darkned
Gość

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Najpier Kaira, potem Rokita i znw Kaira ^^
Wygląd: Brązowa lwica ze znamieniem na czole. Przednie łapy ma strasznie okaleczone, dla tego nosi bandarze. Oczy ma czerwone jak krew
Charakter: Kaira jest złośliwa, zaparczywa do walki. Nienawidzi lepszych od siebie. Gdy chce potrafi być miła i opiekuńcza. Gdy chodzi o stado potrafi go bronić do ostatniej kropli kwi w swoim Ciele.
Dlaczego ty?: Nioe wiem. Warto sprobować. Nie wiadomo czy wygram, ale może...A i jeszcze jedno:
Głosujcie na Kaire ! ^^
Powrót do góry
Levis
Gość

PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Levis

Wygląd
: Levis jest dobrze zbudowanym i sporym samcem, którego sylwetka przypomina trochę sylwetę Skazy. Nie jest jednak tak chudy i cherlawy jak jego ojciec. Grzywa to jeden z jego elementów rozpoznawczych - czarna, postrzępiona i długa, mocno kontrastuje z jasno-szarą sierścią lwa.
Wiele blizn widnieje na ciele czarnogrzywego. Choć boleśnie zdobyte, nosi je dumnie.

Charakter: Bardzo złożony, którego nie da się opisać i sprecyzować w kilku zdaniach. Jego życiorys w późniejszych latach miał duży wpływ na jego psychikę. Ogólnie rzecz biorąc Levis przeszedł wielką metamorfozę od momentu powrotu na Złą Ziemię, do przejęcia władzy.
Kilka osób zdążyło go już w miarę poznać. Wiele cech charakteru przejął po ojcu, między innymi przebiegłość, determinację i wytrzymałość. Zepsuty do szpiku kości, lansuje wizerunek księcia ciemności. Nie potrafi kochać, ni okazywać uczuć, mimo to bywa nonszalancki w stosunku do płci przeciwnej.
Zimny, wyniosły, cyniczny, sadystyczny sukinsyn.

Dlaczego ty?: A czemu nie? Ostatnio nie brałam w tym udziału, więc pomyślałam, że teraz się sgłoszę.
Powrót do góry
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry
<b>Samotnik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Nuko
Wygląd: Ogromny, szarobrązowy samiec o czarnej grzywie z jasnymi elementami na piersi. Oczy lśnią krwistą czerwienią, jednak przez większość czasu rzucają łagodne spojrzenia. Łapy ma jasne, ogon zaś zakończony czarną kitą. Na szyi nosi łańcuch z amuletem, otrzymanym na wyprawie Złotych.
Charakter: Nuko zmienia się z wiekiem. Zaczynał jako niedojrzały, szalony nastolatek, dla którego liczyła się jedynie zabawa. Jednak stopniowo zaczął dorastać. Zmienił się w większości za sprawą przyjaciółki - Vendetty. Dojrzał choć odrobinę, zaczął przejmować się losami innych. Choć przy przyjaciołach i rodzinie tryska humorem, zdarzają mu się także dni przepełnione smutkiem i ponurymi spojrzeniami. Jest zmienny. Jednak nigdy nie opuszcza towarzyszy. Nawet, jeśli jest źle, potrafi dostrzec w tym coś dobrego. Zawsze wraca tam, gdzie znajdzie swoich bliskich.
Dlaczego ty?: A dlaczego nie? Nuko jest na forum już przez pewien czas, zdążyliście go poznać, a może i polubić. Chciałam spróbować.

We had joy, we had fun, we had seasons in the sun

But the hills that we climbed

Were just seasons out of time.

All our lives, we had fun, we had seasons in the sun

But the stars that we reached were just starfish on the beach.

Mój kolor moderowania - #9966CC
</center>

Powrót do góry
Vertina
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Vertina
Wygląd: Biała, smukła, dobrze zbudowana, długowłosa lwica.
Charakter: Sympatyczna, miła, waleczna. <---najważniejsze cechy.
Dlaczego ty?: Z Vertiną w ostatnim czasie działo się sporo złego a potem długo długo nic(nie było mnie długo - ciężkie wakacje z operacją w tle. i myślę, że to byłby dobry sposób na powrót a pozatym jest ryzyko - jest zabawa:)

T<--> tajemnicza...
I<--> jak (czasem) impulsywna:/
N<--> jak (czasem) nerwowa:/;/;/
A <--> jak ambitna:)
_
oprócz tego posiada jeszcze par? innych cech...

^ ^Avatar by Cornel
-dzi?kuj? : o )^ ^

"(...)Tam nieodkryty l?d
Mo?esz go zdoby? sam z wiolonczel?
to niedaleko st?d
pod pr?d, pod pr?d, pod pr?d...
(...)
Masz prawo kocha?!
Masz prawo ?ni?!
Masz prawo ?piewa?!
Masz prawo ?y?!
Masz prawo marzy?!
Teraz i tu
Na przekór k?amstwu, na przekór z?u!
(...)
Nie czekaj wbity w k?t
nie czekaj, nie
niech ci? prowadz? wiara z nadziej?
odkryj mi?o?ci l?d
pod pr?d, pod pr?d, pod pr?d...

Tak to prawda
to ca?a prawda..."

^^^^^
Partner: "B?d? wierzy? ?e, nie spó?nisz si? w moim sercu miejsce jest..." Obecnie nie ma.
Przyjaciele: Gigihta;o)
Rodzina: Rodzice zgn?li a siostra odnalaz?a si? po latach - Nessrin x]
Stado: ZG
Powrót do góry
Freya
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Bloody Utabiri Renor Alti'ui.
Wygląd: Ciemna, niemalże czarna lwica o złotej grzywie, leniwie opadającej na grzbiet. Oczy przysłania rozczochrana długa grzywka, wpadająca do krwistych ślepek podczas biegu. Po bokach pyska kołyszą się złote kity, spięte czerwonymi skórzanymi zapięciami. Na prawym oku ma przepaskę jak pirat - zakrywa ona stracone przez Złoziemkę oko. Na łapach nosi żółto - srebrne ochraniacze, często zabrudzone krwią. Ogon ma opleciony cieniutkim bandażem, kita jego zaś jest w tym samym odcieniu złota, co grzywka młodej.
Charakter: Młoda zmieniała się z wiekiem. Zaczynała jako niedojrzała, szalona idiotka, która potrafiła jedynie niszczyć. Jednak po chwilowym zniknięciu, powróciła dojrzalsza i opanowana. Teraz zaś jej charakter uległ najważniejszej zmianie - Kocica się zakochała. Choć wciąż czerpie radość z zadawania bólu i pragnie śmierci wrogów ZZ, poznaje też uczucia, jakich nie dano jej poczuć wcześniej. W jej życiu pojawiło się miejsce na miłość i przyjaźń. Sra na szczęście i pokój, jednak nie opuściłaby bliskich jej osób {Chanon, Veroni, Shetani} za nic.
Dlaczego ty?: Blood zna każdy, prawda? Chcę dowiedzieć się co o niej sądzicie. Nie mam nic do stracenia, hę?

It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name

</center>

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:27 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Blood zgłosiła się dwoma kontami, to ja też. ; D

Imię: Kew, kiedyś znany jako Enemy.
Wygląd: Czarna grzywa, szara sierść, biała, wiecznie zakrwawiona przepaska w miejscu, gdzie teoretycznie powinny znajdować się oczy.
Charakter: Wredny, bezwzględny, roztargniony, bezczelny, wieczny improwizator. Mało co bierze na serio. Potrafi z dnia na dzień zmienić się z typowego Złoziemca w pozornie potulnego mieszkańca Lwich Ziem. Jednak nie potrafi wytrwać tam długo - zbyt wiele rzeczy go tam odrzuca. Nie potrafi również żyć jako samotnik, dlatego postanowił powrócić do domu.
Dlaczego ty?: Szczerze? Chcę zrobić konkurencję Levis'owi, hehe. xD

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach