Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Grota medyka- Montana
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 5:16 pm    Temat postu: Grota medyka- Montana Odpowiedz z cytatem

Obszerna grota z mnóstwem skalnych półek. Przed wejściem rośnie kilka drzew i przeróżne krzewy.

Przywódczyni weszła powoli i rozejrzała się. Zaczęła się przechadzać, obserwując puste półki. Trzeba będzie się tym zająć.
Wyszła przed wejście i usiadła, wodząc wzrokiem po zaroślach.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lavi
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do groty wślizgnął się cicho Uhavi.
- Aszdenu danador, Montano - przywitał ją z należnym jej szacunkiem - Jak tam sprawy w Stadzie się układają?
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podniosła wzrok.
-Anudora.- odparła.
-Jak narazie wszystko w porządku.- dodała po chwili i pochyliła się nad zaroślami. Podniosła łeb, w pysku trzymając kilka gałązek. Weszła do groty i ułożyła znalezisko na półce skalnej. Przydadzą się.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero teraz Mon mogła zauważyć kilka pajęczyn na łapie Uhaviego, w które "wplecione" zostały przeróżne zioła. Wyciągał je powoli, po czym odkładał je na półce, aby porządnie wyschły. Ściągnął zębami pajęczyny. Robił to bardzo ostrożnie, wiedząc, że mogą się one przydać do tamowania niewielkich krwotoków.

//BTW - jak to jest z Podrangami Stad? Nie było mnie kilka dni i od razu nie umiem się w niczym połapać. Kto może je dostać i w jaki sposób są przydzielane?
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica zaczęła się przechadzać w te i z powrotem.
W końcu usiadła i zaczęła wylizywać krwawiące łapy. Krwotok lada chwila ustanie, nie wymaga leczenia.

//dla zasłużonych, po treningu. Trening proponuje władca//
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//A co z polowaniami?

Morderca również przysiadł gdzieś z boku. Przyglądał się Przywódczyni starającej się jakoś zatrzymać krwotok.
- Zdezynfekowałaś już rany? - wymamrotał niewyraźnie, pochwyciwszy w pysk dwie sztuki nagietka.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Myślę, że nie jest to potrzebne. Nie chcą się porządnie zrosnąć, za dużo pracuję, włóczę się bezsensownie.- uśmiechnęła się krzywo.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnął się delikatnie "kątem" pyska. Spuścił na chwilę wzrok w zamyśleniu. Wstał nagle, skinął Montanie głową na pożegnanie i odszedł szybkim krokiem.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwzajemniła skinienie i położyła się. Ułożyła łeb na skrzyżowanych łapach i przymknęła ślepia.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2009 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica po dłuższym i spokojnym śnie wstała powoli i przeciągnęła się. Kilka chwil później wyszła.
Powrót do góry
Athorus
Gość

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powolnym krokiem łap przywędrowałem z lochów Złoziemców w stronę niedaleko grot medyków.Usiadłem zewnątrz medycznej groty i usiadłem czekając.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niczym cień wtoczyła sie do środka. Uśmiechała się półgbkiem, wyraźnie na czymś skupiona.
Podniosła naraz wzrok i cicho wydusiła z siebie:
-Czyżbym miała klienta?-
po czym podeszła do Czerwonogrzywego.
Powrót do góry
Athorus
Gość

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Raczej tak,Levis mnie złapał oraz chciał ode mnie wydusić informacje - odpowiedziałem spokojnym głosem patrząc na nią.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała łbem.
-No to teraz powiedz, co najbardziej boli.- odparła, choć sama dobrze wiedziała, które rany są najgorsze.
Podeszła do półki skalnej i wzięła mały pojemnik z tłuszczem zwierzęcym, wsypała do niego kilka suszonych liści pokrzywy, mięty i wilczą jagodę oraz białko z jaja pierwszego lepszego ptaszyska. Zamieszała wszystko.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Athorus
Gość

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Głównie dolna część cielska oraz łapy,nie umożliwia mi chodzenie i całkowite funkcjonowaniu - odpowiedziałem czekając na nałożenie.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach