Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie- Kody // Zawieszony
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Triffe
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 5:01 pm    Temat postu: Szkolenie- Kody // Zawieszony Odpowiedz z cytatem

Lwica weszła na Równinę. Czekała przybycia Kody'ego.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 1:46 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kody
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kody przybył na mroczną równinę.
Skinął łbem do Triffe i uśmiechnął się lekko.
- Witam.
Usiadł naprzeciw i czekał na trening.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ty jesteś Kody, prawda?- zapytała po czym również uśmiechnęła się- Powiedz mi na jaką rangę trenujesz i dlaczego właśnie na tą- Triffe jak widać postanowiła ten raz zadać inne pytanie na początek.
Powrót do góry
Kody
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak, jestem Kody.
Spojrzał jeszcze raz na nią i uśmiechnął się lekko.
- Chcę trenować na Białego Pazura, ponieważ uważam, że Wojownik jest za słaby w tych czasach, a lwy ze złych stad mają całe grona mistrzów itp. Chcę się lepiej przysłużyć stadu.
Odpowiedział spokojnie, acz pewnie.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Tak, źli nie próżnują- potwierdziła. 'Zwłaszcza teraz, kiedy stosunki między stadami są niewiele warte a w każdej chwili mogła wybuchnąć kolejna wojna'- dodała w myślach- Powiedz mi więc, co sądzisz o naszym sojuszu z Lwią Ziemią?
Powrót do góry
Kody
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Westchnął.
- Uważam, że skoro PZ i ZZ mają nie mieć sojuszu to i nasz sojusz będzie zbędny. Słyszałem, ze naszym sojusznikiem ma być PZ. Hmm... osobiście uważam, że w tej chwili LZ bardziej nas osłabia niż wzmacnia. Jesteśmy bezsilni, kiedy nasi wrogowie stają się coraz silniejsi. Rozumiem, że wiele lwów i lwic z ZG jest związana z LZ, ale w rzeczywistości LZ stacza nas na dno wojny jaką jest starcie między LZ i ZZ.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłuchała opinii młodego. Hm, każdy pytany miał swoje odmienne zdanie, na temat tego sojuszu. Problem tylko w tym, jak je wszystkie ze sobą pogodzić?
-Dlaczego wybrałeś właśnie to stado?
Powrót do góry
Kody
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Z dwóch powodów. Jeden banalny, a drugi... hmm... powiedzmy, ze drugi powód nie jest banalny, ale też nie jest wyjątkowy. Po pierwsze mój ojciec jest w tym stadzie, a po drugie to stado było neutralne i mam nadzieję, że nadal jest. Kiedyś byłem lwioziemski, ale teraz czuję większe przywiązanie do swojego stada i uważam, że mój wybór był słuszny. ZG nie są dobrzy, ani źli i taki jestem ja. Czasami potrafię ranić i czasami jestem do rany przyłóż.
Uśmiechnął się lekko.
Zastanawiał się nad lepszym sformuowaniem tej wypowiedzi, ale uznał, że lepiej nie mógł.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Co wiesz o przywódcach pozostałych stad?- Tak, wszyscy do tej pory imiona władców wymieniali bezbłędnie, Triffe stwierdziła więc, że czas na coś trudniejszego. Zwłaszcza, że teraz wolnych stanowisk brak.
Powrót do góry
Kody
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Przywódczynią PZ jest aktualnie Montana. Niby jest z tego złego stada, ale jej zachowanie świadczy o tym, że czasami ma odmienne zdanie niż reszta z jej stada, co oczywistym przykładem są ciągłe porywania naszych przez PZ. Ostatnio Pz-owcy pomogli ZZ w złapniu dwóch lwów w tym jednego naszego. Wcześniej również łapali z większą liczbą PZ i złapali mnie oraz lwioziemkę. Mówiąc w skrócie nie zawsze Montana oznacza PZ. Przywódcą ZZ jest w tej chwili jest Levis. Cóż... tu mogę tylko powiedzieć, że był, jest i będzie naszym wrogiem, ponieważ jak jego przodkowie podporządkował się zemście i chęci mordu. Tak przynajmniej słyszałem o jego przodkach. Przywódcami LZ jest Kiara, Summer i Kovu, choć sądząc po ostatnich wydarzeniach to Kovu nie specjalnie interesuje się swoim stadem. Możliwe, ze coś przeoczyłem w związku z nim. Kiara i Summer właśnie wróciły z wyprawy LZ i jak narazie sprawują władzę pośrednio, czyli nie jest aż tak źle i nie jest zbyt dobrze.
Odpowiedział spokojnie.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W chwili, kiedy lew wymienił imię Kovu , lwicy przypomniało się tamto spotkanie z Raisą...
-Kovu? Kovu został zabity przez Złoziemców- poprawiła. No cóż- Poza tym to dobrze mówisz. To teraz inaczej. Złoziemcy porywają Twoją matkę, Vendettę i najlepszą przyjaciółkę. Komu pomożesz jako pierwszemu?
Powrót do góry
Kody
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Najpierw pomogę przywódczyni, bo to ona jest najważniejsza w stadzie i bez niej byłaby najprawdopodobniej kłótnia o władzę. Jest nam bardzo potrzebna.
Odpowiedział z pewnością w głosie
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Mhm- potwierdziła nie siląc się nawet na bardziej rozbudowaną wypowiedź. Młody zdecydowanie zasługiwał na rangę wyższą niż Wojownik -Znasz hymn naszego stada? Która jego część wydaje Ci się najważniejsza?-
Powrót do góry
Kody
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Znam... Uważam, że najważniejsze jest zdanie "Zawsze walczy do końca,
dlatego czasem świeci jeszcze jaśniej od słońca.", ponieważ lwy z GZ nigdy się nie poddadzą i dopełniają swoich celów, co jest jedną z ważniejszych cech. Jak to mówią wrócimy albo z tarczą, albo na tarczy.
Uśmiechnął się lekko ponownie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 1:46 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-A jakie wartości wyznajesz?- ciągnęła nadal Triffe, jednak to pytanie będzie już raczej ostatnim, przed przejściem do części praktycznej. Lwica miała nadzieję, że pójdzie mu ona równie dobrze, jak ta teoretyczna.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach