Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Zakątek Javiera
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Javier
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:13 pm    Temat postu: Zakątek Javiera Odpowiedz z cytatem

Javier wślizgnął się do jaskini z sianem w pysku. Rzucił ją na wielki stos, który miał mu służyć na legowisku. Chociaż był w Złotej Gwieździe ponad tydzień, dopiero teraz poczuł, że zostanie tutaj do końca życia. Wprowadził się więc do jednego z najprzytulniejszych miejsc w Jaskini nad Rzeką, którą upodobali sobie członkowie jego stada.
Lew usadowił się wygodnie na sianie, kładąc łeb na łapach. Obserwował wejście do legowiska, mając nadzieję, że odwiedzi go jakaś miła dusza.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 10:41 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maks
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Surreal weszła do wcześniej nieznanej jej jaskini. Jej uwadze nie umknęła obecność białego lwa. Złoty. Samica nigdy wcześniej nie widziała go w szeregach jej stada. Bez wahania podeszła do białogrzywego i usiadła obok.
-Danette.- Przywitanie wypowiedziane przez Surreal odbiło się echem po grocie
Powrót do góry
Javier
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Danette - odpowiedział wojownik przyjaznym i trochę radosnym głosem. Wreszcie ktoś zechciał zawitać w jego skromnych progach!
- Nie znamy się chyba - powiedział, siadając - Jestem Javier.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Surreal- Również się przywitała, jednak w jej głosie nie było żadnych emocji. Zielone tęczówki, skierowały się prosto na Javiera. Sur zawsze zastanawiała się dlaczego członkowie stada są dla siebie po części zupełnie obcy. Uderzyła ogonem o ziemię, wprawiając w lot miliony drobinek pyłu.
Powrót do góry
Javier
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Czyli mam do czynienia z częścią stadnych "wyższych sfer", tak? - zażartował, uśmiechając się ciepło - Szacunek dla Zastępczyni.
Skinął głową.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pysku brązowej pojawił się szeroki uśmiech. No proszę. Najwyraźniej da się go polubić.
- Owszem, jestem Złotą zastępczynią. Mogę zaszczycić się też tytułem matki przywódczyni, oraz umiejętnościami medycznymi- Powiedziała kładąc się obok białego. Powtórnie wyszczerzyła się w jego stronę. Dobry humor najwyraźniej powrócił
Powrót do góry
Darkned
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weszła powoli. może oni będą mieli informacje
- Co wiecie na temat sojuszu SPZ i ZZ..?- Spytała dosyć miło
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzała kątem oka na przybyłą samicę. Parsknęła donośnym śmiechem słysząc jej pytanie.
-Na co ci ta wiedza?- Zapytała nieco pogardliwym tonem.
Powrót do góry
Javier
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Javier spojrzał nieprzychylnie na przybyłą. Pachniała siarką... Zła Ziemia.
- SZZ i SPZ? To nie nasze sprawy. Nie wiemy nic na ten temat - rzekł oschłym głosem.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzrok skierował się na Javiera. Oj wiemy, wiemy. Przynajmniej Surreal wiedziała. Skrzyżowała łapy. Oczekiwała odpowiedzi Złoziemki
Powrót do góry
Darkned
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Możecie mi powiedzieć, prozę..- Lekko warknęła, ot tak
Powrót do góry
Javier
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie mam o tym zielonego pojęcia - odpowiedział, trochę spokojniej.. Spojrzał na Surreal.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-A gdzie ci się tak spieszy, piękna? Usiądź, przedstaw się i powiedz jaki masz problem. Dziwię się, dlaczego pytasz o takie rzeczy nas. Twój przywódca powinien być doskonale obeznany w tych sprawach. Zaraz. Ach, zapomniałam. Wróciliście z wyprawy?- Lwica ewidentnie droczyła się z Kairą. A po za tym Surreal musi wiedzieć, czy może i po co ma przekazywać takie informacje. Zmarszczyła brwi.
Powrót do góry
Darkned
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Powinnaś się domyślić czy wróciliśmy p moich bliznach na Karku- Burknęła
- Kara, mroczny kieł a przy tym jakby posłaniec Levis'a- Odparła
- Nie było nas długo i nie wiemy co się stało pod naszą nieobecność, tyle- Warknęła
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 10:41 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maks
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- I oczekujesz, że ja przekażę ci informację, zdradzając przy tym moje stado?- Nadal ciągnęła swoją gierkę.
-Nie widzę żadnych korzyści dla Złotej Gwiazdy, po przekazaniu informacji. Nie znam cię, więc nie wiem do czego ta wiedza jest ci potrzebna i czy nie wykorzystasz jej przeciwko mnie.- Powiedziała i zamyśliła się. A może spotkać się z tym całym Levisem?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach