Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie- Mery
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 9:36 pm    Temat postu: Szkolenie- Mery Odpowiedz z cytatem

Lwica weszła na Równinę, po czym usiadła oczekując przybycia uczennicy.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 8:42 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mery
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biała weszła szybkim krokiem i przystanęła przy trenerce .
-Danette-powiedziała i usiadła .
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Danette- uśmiechnęła się lekko- Na początek opisz mi siebie i powiedz co wiesz o randze, do której dążysz- Tak, Triffe przeważnie zaczynała od tego polecenia.
Powrót do góry
Mery
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica również się uśmiechnęła.
- Mam na imię Mery , pochodzę z Dzikiej Doliny, ale niestety przez śmierć przywódcy stado się rozbiło i rozeszło się po różnych kierunkach świata tak jak i moja rodzina , teraz gdy z siostrą dołączyłam do ZG , znalazłyśmy tu też zagubionego ojca - lwica uśmiechnęła się lekko przecież nie musiała wtajemniczać Triffe we szczegóły
-Chciała bym dostać rangę Białego Pazura albo Potężnego Wojownika , Wiem że Biały Pazur jest przywódcą wojowników w przeciwieństwie do Potężnego Wojownika który nie podlega rozkazom Białego Pazura a podlega on rozkazom mistrzów i przywódców - zakończyła i machnęła kilka razy ogonem .
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ranga Potężnego Wojownika chwilowo niedostępna- odpowiedziała. No tak, ich stado wyjątkowo szybko się rozrastało. A i Biały Pazur został tylko jeden. Mery wykaże się a będzie przewodzić wojownikom wraz z Nasudą- Trenujesz więc na Pazura - dodała po chwili- Opowiedz mi wszystko, co wiesz o Stadzie Złotej Gwiazdy.
Powrót do góry
Mery
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Stado Złotej Gwiazdy jest stadem neutralnym chodź bardziej przybliżyło się do dobrego, co już niedługo się zmieni .Tereny ZG są piękne znajdują się one wokół Lasów i polan , rzek i pustkowi .Najważniejszym miejscem na ZG jest Złota Skała , tam przywódcy omawiają istotne dla stada sprawy .Nie zapominamy o naszych tradycjach i świętach .Nie chcemy bójek na zawołanie , szanujemy siebie na wzajem mimo że każdy jest inny . Nasze stado to tak zwana wielka rodzina . - zakończyła i spojrzała na przelatujące nad nią ptaki .
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Niedługo to się zmieni, mówisz... No właśnie. Co sądzisz o sojuszu Złotej Gwiazdy z Lwioziemcami? Czy Płonącymi?- tak, ostatnio dużo mówiło się o tym, że sojusz z Lwią Ziemią ma zostać zerwany. Mówiono, mówiono... Również spojrzała na ptaki, jednak po krótszej chwili znów patrzyła na uczennicę.
Powrót do góry
Mery
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica zmarszczyła brwi jej zdanie nie było oni na tak ani na nie .

-Sojusz z lwią ziemią nie jest zbyt przydatny przez to jesteśmy stadem wrogim dla ZZ ,która i tak nas nie lubi a my też jej nie zabardzo. A co do PZ nie mam o nich najlepszego zdania ostatnio porwali moją siostrę i prawdopodobnie w zieli ją na tortury chociaż że formalnie mamy z nimi sojusz. Poza tym ich natura jest taka jaka jest ,ciągle będą podobni do Złych czy tego chcemy czy nie i wątpię by się coś zmieniło ale kto wie?-zrobiła sobie krótką przerwę
-Z LZ bym zerwała już dawno mimo to że już byśmy nie mieli z nimi sojuszu nadal byśmy mieli jakieś stosunki przyjacielskie . Na jakiś czas moglibyśmy zostać sami bez żadnych sojuszników a dopiero po jakimś czasie nawiązać sojusz z PZ o ile się przez ten czas sprawdzą na godnych naszego sojuszu , więc moje zdanie jest na razie na nie ....-powiedziała i machnęła ogonem .
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Płonący porywają Złotych?- mruknęła niemile zaskoczona podobną nowiną. Sama kiedyś siedziała w lochach Płonącoziemców, razem z Taru. Dawne czasy. Ale nie o tym teraz- Rozumiem- skinęła łbem po chwili namysłu nad daną sytuacją- Wymień mi więc obecnych przywódców wszystkich stad.
Powrót do góry
Mery
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica po krótkim namyśle zaczęła wymieniać :

- Lwią Ziemią żądzą Kiara i Summer. Złą Ziemia Mal Ombre i Levis .
Płonąca Ziemia przewodzą Montana i Xan
- odpowiedziała
-A dawni i teraźniejsi Władcy ZG są :
Ayer po nim władzę przejął Aldevor.
Kovasa po nim przejęła władze Gigihta ona nie sprawdziła się jako przywódczyni więc władzę nad stadem przejęli Vendetta i Weiser.
-zakończyła ,po co miała męczyć Triffe zbędnym pytaniem o dawnych władców .
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytaknęła łbem. Lubiła kiedy ktoś mówił coś ponad to o co pytała. Zastanowiła się jeszcze przez chwilę, jakie pytanie by jej tu jeszcze zadać, zanim przejdą do części praktycznej.
-Wracając jeszcze do porwań... Złoziemcy porywają Twoją siostrę, przywódczynię i najlepszą przyjaciółkę. Kogo ratujesz jako pierwszego i dlaczego?- zapytała- Tylko szczerze...
Powrót do góry
Mery
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica zmarszczyła nos to było proste pytanie chodź dawało dużo do myślenia.
-Przywódczynię - powiedziała pewnie - Dlaczego ? To chyba oczywiste jest ona najważniejszą osobą w stadzie i ona najbardziej umie nas zmobilizować i postawić na nogi[i]-powiedziała -[i] przynajmniej tak mi się wydaje - dodała ciszej .
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Jakie wartości wyznajesz? Dlaczego właśnie te?- Triffe przekrzywiła nieco łeb spoglądając ciekawie na Mery. Jak na razie nie miała jej zupełnie nic do zarzucenia. I niech tak trzyma a wysoko zajdzie.
Powrót do góry
Mery
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mery uśmiechnęła się lekko i zaczęła mówić :

-Przede wszystkim szacunek jako iż każdy powinien szanować bliźnich również Przywódca.Współpraca Gdyż stado które nie współpracuje ze sobą nie zajdzie daleko . Wytrwałość bo nie można się poddać zanim w ogóle się nie zaczęło walkę i wiążę się tez godnością - łapy na których siedziała zaczęły już drętwieć dlatego więc lwica zmieniła pozycje by w każdej chwili być przygotowanym do testu wysiłkowego.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 8:42 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-A gdyby Vendetta i Weiser zniknęli nagle w niewyjaśnionych okolicznościach i Tobie dano by wybór, kto zostanie nowym przywódcą Złotej Gwiazdy... Kogo byś wybrała?- o, takiego pytania nie zadawała wcześniej nikomu.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach