Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Dolina Zakochanych
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Dolina Spokoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:28 pm    Temat postu: Dolina Zakochanych Odpowiedz z cytatem

Dolina Zakochanych to wyjątkowe miejsce gdzie spotykają się zakochane lwy i przebywają dużo czasu ze sobą.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:34 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Taru
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*Trzymał coś w pysku, rozejrzał się dookoła w poszukiwaniu dobrej skrytki, zauważył mały kamień. Podniósł go i ukrył przedmiot. Odsunął się od niego kilka metrów i położył w trawie uśmiechając się tajemniczo.*

Wróci?em z dalekiej podró?y
Z miejsca gdzie ?ycie si? ko?czy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszłam wolnym krokiem,usiadłam na ziemi niedaleko długiej trawy i położyłam się spoglądając kątem oka.
Powrót do góry
Taru
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*Na pysku zagościł szczery uśmiech, gdy ujrzał Raisę, podbiegł do niej nie ukrywając swojej radości. Liznął ją wesoło po pyszczku.* Danette, Raiso. Stęskniłem się za Tobą..

Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ruve Taru...- odparłam i liznęłam go też w pyszczek z tajemniczym uśmiechu.A potem z zaskoczenia przytuliłam się do niego przewracając jego na ziemię.
- Mam Cię - odparłam z radosnym i dumnym głosem patrząc w jego oczy.
Powrót do góry
Taru
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*Przewrócił się na plecy mając nad sobą Raisę, oczy błysnęły mu ze zdziwienia.* No masz *Zgodził się bez zastrzeżeń.* I co teraz zamierzasz ze mną zrobić, o pani mojego serca? *Wyszczerzył zęby w szerokim uśmiechu.*

Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Hmm niech się zastanowię..? - odparłam w komicznym uśmiechu i zastanowienia nad jego małym pytaniem.
- A co chciałbyś ? - odparłam leżąc na Taru i okazując delikatny uśmiech a widać były zęby.
Powrót do góry
Taru
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to nie ma znaczenia, byle żebyś Ty była blisko mnie cały czas. *Korzystając z chwili nieuwagi przeturlał się w bok porywając za sobą Raisę, zrobili razem parę obrotów, śmiejąc się głośno i walcząc o lepsze miejsce. Gdy się zatrzymali tym to Raisa była na dole.* No i role się odwróciły..

Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z okazji przechyliłam łeb swój i polizałam jego w policzek,a potem pokazałam posłałam mój tajemniczy i przyjemny uśmiech do mojego ukochanego.
Powrót do góry
Taru
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raiso.. *Wymówił pieszczotliwie jej imię i spojrzał z uczuciem na jego najdroższą.* Chciałbym coś Ci pokazać.. Tylko zamknij oczy i nie podglądaj! *Pomógł jej wstać podpierając ją pyszczkiem.*

Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamknęłam oczy czekając cierpliwie oczywiście,stojąc na swoich łapach i czekałam na jego znak.
Powrót do góry
Taru
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*Poprowadził ją do miejsca w którym wcześniej zachomikował coś. Wyjął płaski kamyczek wydłużony na jednym końcu błyszczący się jak Złota Skała z wyrzeźbionym nań odciskiem lwiej łapki. Na cieńszym końcu przywiązany był starannie rzemień* Możesz otworzyć! *Powiedział radośnie i spojrzał na Raisę z uwielbieniem pokazując jej podarek.* Raiso.. wiesz, że Cię kocham, ale czy chcesz, żebym był partnerem Twojego serca? *Spytał, a na jego twarzy malowała się powaga, nadzieją i nutka strachu.*

Powrót do góry
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzałam się na niego,jestem bardzo zaskoczona jego słowami,ukazał się we mnie wielka radość która w moim sercu kipi z miłości do niego tak silna i mocna że nie dałoby się opisać tego.Owszem odpowiedziałam jemu.
- Tak chciałabym,gdyż bardzo bardzo ciebie kocham Taru..- odparłam do niego a łezka ze szczęścia mi popłynęła poprzez pyszczek i kapnęła na trawę,wyglądała jak niczym rosa po deszczu.
Powrót do góry
Taru
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*Symbolicznie założył jej wisiorek na szyi. Szczęśliwy liznął jej pyszczek z entuzjazmem, a następnie przytulił się do niej. Zrobiło mu się przyjemnie ciepło.* kocham Cię Raiso ponad życie.. *szepnął czule w jej ucho.*

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:34 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Morgoth
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ja Ciebie Też kocham do końca świata - odparłam i liznęłam go też,tuląc się potem oraz znów delikatnie łapami przywróciłam na polanę.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Dolina Spokoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do: